1. Baza Usług Rozwojowych (BUR), jest bezpłatną wyszukiwarką usług szkoleniowych oraz doradczych, na które z powodzeniem można dostać dofinansowanie do 80% wartości. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!
  • Jesteśmy renomowanym dostawcą szkoleń oraz usług doradczych w Bazie Usług Rozwojowych, dlatego właśnie na nasze szkolenia możesz uzyskać dofinansowanie ze środków UE.
  • Przeprowadzimy przez cały proces – od wyboru szkolenia dopasowanego do potrzeb i wspomagającego w rozwoju, poprzez wypełnienie, złożenie, aż po rozliczenie wniosku.
  • Jesteśmy firmą godną zaufania – o czym świadczy ocena naszych szkoleń w Bazie Usług Rozwojowych oraz wynik audytu i kontroli Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Działamy z powodzeniem od 8 lat, szkolimy na terenie całej Polski.
  • Twoje szkolenie może być całkowicie darmowe !
  1. Możesz otrzymać środki, jeżeli:
  • Jesteś zatrudniony w mikro, małym, średnim przedsiębiorstwie
  • Jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz biznes w sektorze małych firm

Prowadzisz biznes związany z branżą fitness? Chciałbyś zorganizować szkolenie dla swojej kadry albo uzyskać wsparcie finansowe w postaci dotacji na inne cele? Przeprowadzimy dla Ciebie usługę zamkniętą, dedykowaną pod Twoje potrzeby rozwojowe!

  1. Jak duże dofinansowanie możesz uzyskać?

Poziom dofinansowania zależy od konkretnego województwa, jednostką decyzyjną odnośnie kwoty dofinansowania jest Operator w województwie, w którym zarejestrowana jest działalność lub firma, w której uczestnik pracuje, natomiast w przypadku osób fizycznych decydujące jest miejsce zamieszkania. Można otrzymać środki od 25 tys. do nawet 100 tys. zł na przedsiębiorstwo.

KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY(KFS)

1.Akademia Trenerów Sportu jest wpisana do ogólnopolskiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, pod numerem ewidencyjnym 2.02/00057/2020, co pozwala Nam realizować projekty szkoleniowe finansowane przez powiatowe urzędy pracy(PUP).

Sprawdź najbliższy nabór środków w Twoim regionie i uzyskaj finansowanie nawet do 100 % wartości szkolenia.

Osoby bezrobotne lub poszukujące pracy mogą uzyskać finansowanie z takich instytucji jak: Fundusz Pracy, PFRON lub fundusze pomocowe Unii Europejskiej.

Wniosek o sfinansowanie kursu należy złożyć w swoim Urzędzie Pracy.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w zakresie oferowanych przez nas usług? Skontaktuj się z nami i uzyskaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania  

Tel +48 516 501 395

Email: kontakt@ats-sport.pl