finansowanie kursu na trenera personalnego fitness

Finansowanie kursu na Trenera Personalnego oraz Instruktora Fitness

Sposoby, z których możesz skorzystać aby sfinansować kurs

Wiemy, że kurs trenera personalnego lub instruktora fitness to spory wydatek. Dlatego przygotowaliśmy kilka sposobów, które umożliwią jego sfinansowanie.

 1. Raty
 2. Dofinansowanie ze środków publicznych
 3. Finansowanie kursu przez pracodawcę

1. Raty

– skorzystaj z opcji ratalnej poprzez nasz system płatności PayU – gdzie sam wygodnie wybierasz wysokość raty oraz ilość miesięcy.

– posiadamy zintegrowane systemy płatności Twisto oraz PayPo , które pozwolą Ci bezpiecznie rozłożyć kwotę do zapłaty na wygodne raty lub odroczyć płatność w czasie 

Dostawcy PayU

– możesz także skorzystać z wniosku o przedłużenie płatności, który pozwala Ci podzielić kwotę kursu trenera personalnego bądź instruktora fitness na trzy równe części. Raty są nieoprocentowane z naszej strony oraz pomagamy dopełnić wszystkie formalności.

 Skontaktuj się z naszym konsultantem – skontaktuj się z nami!

2. Dofinansowanie ze środków publicznych

 

Urząd pracy

 
Skorzystaj z BEZPŁATNEGO kursu finansowanego z urzędu pracy.
Akademia Trenerów Sportu posiada możliwość świadczenia kursów oraz szkoleń dofinansowanych z urzędu pracy, jesteśmy wpisani do Rejestru instytucji szkoleniowych o nr 2.02./0005 7/2020 co jest warunkiem wymaganym przez instytucje publiczne przeznaczają środki na Twój rozwój. Jakie grupy mogą skorzystać : – osoby bezrobotne – osoby poszukujące pracy – osoba pracująca pracująca w wieku 45 lat i powyżej – żołnierz rezerwy – żołnierz zawodowy lub były żołnierz zawodowy w ramach przekwalifikowania zawodowego tzw. Rekonwersji – pobierająca świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę Urząd pracy może sfinansować szkolenie na nasze usługi do kwoty nieprzekraczającej 300% przeciętnego wynagrodzenia za pracę (w III kwartale 2022 r. – 6480,67 zł) Łącznie można uzyskać do 15 000 zł. Dodatkowo korzystając ze szkoleń z Urzędu Pracy, zainteresowany otrzymuje dodatek do świadczeń już otrzymywanych.


Środki KFS(Krajowy Fundusz Szkoleniowy)Krajowy Fundusz Szkoleniowy Posiadamy duże doświadczenie z dofinansowaniem kursów z urzędu pracy, jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się z naszym konsultantem, chętnie pomożemy z wypełnieniem dokumentacji oraz doradzimy w kwestii oferty szkoleniowej – Skontaktuj się!
Baza Usług Rozwojowych(BUR)

 
Baza Usług Rozwojowych jest ogólnodostępną i bezpłatną wyszukiwarką usług szkoleniowych oraz doradczych, na które z powodzeniem można uzyskać dofinansowanie do 80% wartości usługi.
 • Jesteśmy renomowanym dostawcą szkoleń oraz usług doradczych w Bazie Usług Rozwojowych, dlatego właśnie na nasze szkolenia możesz uzyskać dofinansowanie ze środków UE.
 • Przeprowadzimy przez cały proces – od wyboru szkolenia dopasowanego do potrzeb i wspomagającego w rozwoju, poprzez wypełnienie, złożenie, aż po rozliczenie wniosku.
 • Jesteśmy firmą godną zaufania – o czym świadczy ocena naszych szkoleń w Bazie Usług Rozwojowych oraz wynik audytu i kontroli Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Działamy z powodzeniem od 8 lat, szkolimy na terenie całej Polski.
 • Twoje szkolenie może być całkowicie darmowe !
 • Jesteś zatrudniony w mikro, małym, średnim przedsiębiorstwie.
 • Jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz biznes w sektorze małych firm.


Osoba indywidualna


Dofinansowanie jest przyznawane przez PARP i jest skierowane do pracowników mikro, małych lub średnich firm na terenie całej Polski(z wykluczeniem woj. mazowieckiego i pomorskiego) Możesz uzyskać do 6 tys. zł na nasze kursy lub dowolne szkolenia. Usługi są finansowane na poziomie 80%. Więcej informacji znajdziesz na stronie PARP.


Osoby prowadzące działalność gospodarczą


Prowadzisz biznes związany z branżą fitness? Chciałbyś zorganizować szkolenie dla swojej kadry albo uzyskać wsparcie finansowe w postaci dotacji na inne cele? Przeprowadzimy dla Ciebie usługę. Nie czekaj, sprawdź czy w twoim regionie jest prowadzony aktualnie nabór wniosków i skontaktuj się z nami, pomożemy w kwestiach formalności- Kliknij

4.9/5 z 75 ocen w BUR

3. Finansowanie kursu przez pracodawcę

 
Budżet pracowniczy
Jeżeli jesteś zatrudniony w dużej firmie, dowiedź się czy firma posiada budżet pracowniczy, którego celem jest dofinansowanie kursów oraz szkoleń dla pracowników. Dowiedz się jakie są wymagania stawiane przez Twojego pracodawcę i rozwijaj się.

Porozmawiaj z managerem
Porozmawiaj ze swoim przełożonym, spróbuj uświadomić mu jak Twoje nowe kompetencje mogą pomóc Ci w pracy i jak mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój firmy w której jesteś zatrudniony/a.

  Napisz do nas

  Formularz kontaktowy