NAJBLIŻSZE KURSY – Częstochowa

KURS TRENER PERSONALNY CZĘSTOCHOWA

Spędzasz godziny na siłowni i cenisz sobie zdrowy styl życia? Teraz możesz zacząć zarabiać na tym, co do tej pory robiłeś dla przyjemności. Zamiast poprzestawać na uprawianiu sportu, pomagaj innym w osiąganiu kolejnych celów. Kurs na trenera personalnego w Częstochowie to szansa na przekształcenie pasji w pracę. Zdobądź certyfikat pozwalający na wykonywanie zawodu, a potem… zmieniaj życie innych i inspiruj do pokonywania siebie!

Kurs trenera personalnego w Częstochowie – czy warto wybrać Akademię Trenerów Sportu?

Kursów i szkoleń w całej Polsce jest wiele. Dlaczego nasza szkoła to wybór dla Ciebie? Nasze zajęcia odbywają się w doskonale wyposażonych obiektach sportowych. Dzięki temu jesteś przygotowany do pracy na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie. Jako jedna z najlepszych akademii sportowych nieustannie rozwijamy programy i dbamy o wysoki poziom nauczania. Chcemy szkolić specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Czas trwania kursu trenera personalnego w Częstochowie jest krótki w stosunku do ogromu informacji i umiejętności, które przyswoisz. To dlatego, że stawiamy wyłącznie na wiedzę przydatną w praktyce, bez zbędnych dodatków. Szanujemy Twój czas i pieniądze – z tego powodu oferujemy Ci bazę wiedzy niezbędną do rozpoczęcia pracy jako trener personalny.

Nawet najlepiej przygotowany program kursu byłby niczym bez naszych doświadczonych wykładowców. To oni podzielą się z Tobą doświadczeniem i umiejętnościami, które nabyli przez lata pracy w zawodzie. Nauczeni przez najlepszych – teraz mogą przekazać wiedzę Tobie.

Kurs trenera personalnego w Częstochowie – dla kogo?

Zastanawiasz się, czy to dla Ciebie? Dobry trener wyróżnia się nie tylko wiedzą, ale i skutecznym sposobem jej przekazywania. Potrafi pokierować podopiecznymi tak, by doprowadzić ich do celu, motywować i zachęcać do zmian.

Kurs trenera personalnego w Częstochowie jest dla Ciebie, jeśli:

  • aktywność fizyczna i zdrowy styl życia są z Tobą na co dzień,
  • chcesz zarażać innych swoją pasją do sportu,
  • jesteś gotowy motywować i zachęcać innych do pozytywnych zmian.

Zapisz się na najbliższy pasujący Ci termin i zarabiaj na swoim hobby!

Przebieg kursu trenera personalnego w Częstochowie

Kurs dostępny jest w wersji weekendowej (soboty i niedziele) oraz tygodniowej (od poniedziałku do niedzieli). Dzięki temu możesz połączyć go z pracą i innymi zajęciami w tygodniu.

Podczas pierwszych 25 godzin poznasz zagadnienia teoretyczne, które umożliwią przejście do etapu praktycznego. Nauczysz się podstaw anatomii i fizjologii człowieka, dowiesz się czegoś na temat zdrowego odżywiania i jego zaburzeń. Zostaną także omówione metody treningowe.

Część praktyczna kursu trenera personalnego w Częstochowie pozwoli Ci zdobyć umiejętności prowadzenia poszczególnych rodzajów treningu. Dowiesz się, jak prowadzić trening obwodowy, funkcjonalny czy interwałowy. Nauczysz się korzystać ze sprzętów na siłowni i w klubach fitness.

Pozytywny wynik egzaminu daje Ci przepustkę do wykonywania zawodu. Uzyskasz certyfikat oraz legitymację międzynarodową.

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności

Nasi absolwenci o nas

  1. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z oferty ATS -Akademia Trenerów Sportu 👈 Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozwinąć się do takiego stopnia, że na chwilę obecną mam od góry do dołu zapełniony grafik i bardzo mi kurs pomógł w uzupełnieniu wiedzy

    Danuta Makowska
  1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

    Krzysztof Mazur