NAJBLIŻSZE KURSY – SŁUPSK

KURS TRENER PERSONALNY SŁUPSK

Czy zdarza Ci się, że będąc w pracy, nie możesz się doczekać, aż ją skończysz i pójdziesz na siłownię? Mamy rozwiązanie! Kurs trenera personalnego w Słupsku umożliwi Ci połączenie tego, co przyjemne, ze stabilnym zatrudnieniem i satysfakcjonującymi zarobkami.

Dlaczego powinieneś wybrać kurs trenera personalnego w Słupsku?

Jeśli zależy Ci na zdobyciu dokumentu potwierdzającego ukończenie kursu – wybierz dowolną uczelnię. Jeśli chcesz zostać profesjonalnym trenerem dzięki wiedzy zdobytej od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, pozwalającej skutecznie prowadzić swoich podopiecznych – wybierz Akademię Trenerów Sportu.

Tworząc kurs trenera personalnego w Słupsku, mieliśmy na celu zebranie ogromu doświadczeń i umiejętności naszych wykładowców. Uporządkowaliśmy je i przekształciliśmy w efektywny program edukacyjny, który w ciągu 50 godzin pozwoli kursantom przygotować się do profesjonalnego wykonywania zawodu trenera personalnego.

Wybór naszej oferty pozwoli Ci poznać teoretyczne i praktyczne aspekty treningów. Nauczymy Cię, jak wybierać skuteczne techniki ćwiczeń w odniesieniu do wyznaczonych celów. Dowiesz się, jak przeprowadzać je w praktyce, by były bezpieczne i efektywne. Takie przygotowanie merytoryczne sprawi, że łatwo zbudujesz zaufanie klientów i pomożesz im dojść do wymarzonych sylwetek, poprawić stan zdrowia i samopoczucie. Jednym słowem – będziesz w stanie spełnić najważniejsze zadania jako dobry trener personalny.

Kto powinien wybrać się na kurs trenera personalnego w Słupsku?

Akademia Trenerów Sportu kieruje swoje kursy do osób, które wyrażają zainteresowanie i pasjonują się sportem, zdrowym odżywianiem i aktywnym stylem życia. Jeśli wizja pracy z ludźmi wydaje Ci się atrakcyjna, a nie odstraszająca – zawód trenera personalnego pozwoli Ci ją zrealizować.

Kurs trenera personalnego w Słupsku daje Ci możliwość poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach. Dzięki temu tworzysz wartościowe kontakty już na początku swojej kariery. Wymiana opinii, odczuć oraz wzajemna inspiracja pozytywnie wpływają na uzyskiwane efekty. Dzięki temu Twój start w roli trenera personalnego podparty będzie wartościowym doświadczeniem.

Jak wygląda kurs trenera personalnego w Słupsku?

Zajęcia organizowane są małych, kilkunastoosobowych grupach. Takie rozwiązanie doskonale wpływa na jakość kursu. Każdy z uczestników ma dostęp do sprzętu, a prowadzący mogą obserwować postępy i odpowiednio na nie reagować. Dzięki temu kurs jest efektywniejszy, a Ty nauczysz się wszystkiego, co zaplanowaliśmy.

Na kurs trenera personalnego w Słupsku możesz uczęszczać w weekendy lub od poniedziałku do niedzieli. Dzięki temu jego ukończenie jest możliwe zarówno dla osób, które pracują, jak i dla tych, którym zależy na czasie. W ciągu 50 godzin odbywają się wykłady oraz zajęcia praktyczne. Wszystko kończy się egzaminem, po którym wystawimy Ci dokumenty zaświadczające odbycie i zaliczenie kursu.

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności

Nasi absolwenci o nas

  1. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z oferty ATS -Akademia Trenerów Sportu 👈 Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozwinąć się do takiego stopnia, że na chwilę obecną mam od góry do dołu zapełniony grafik i bardzo mi kurs pomógł w uzupełnieniu wiedzy

    Danuta Makowska
  1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

    Krzysztof Mazur