Mike Da Roots – Wrocławski Sport motywator  koszykarz oraz sprinter. Z zamiłowania anatomista, master dziedzinie masażu leczniczego i kinezyterapeuta. W sporcie od 95 roku do dziś. Sport to jego obsesja, praca a przede wszystkim ideologia. Jego systemy treningowe przeznaczone są tylko dla profesjonalistów. Na co dzień w pracy ma do czynienia z zawodnikami Tauron Basket Ligi, Kanadyjskiego NBLC, Tenisistami ITF, Piłkarzami, Futbolistami, oraz innymi sportowcami.
Wysoka znajomość wąskiej specjalizacji anatomii i fizjologii z mocnym wytrenowaniem pozwala pracować mu  na najwyższym poziomie. Asem w rękawie tego sportowca jest wytrzymałość, szybkość, technika biegowa oraz manewr i koordynacja. Autor metody treningowej “Follow me” i filozofii poświecenia sportowego “I’m the Pro”.

Nauki pobierał w Wyżej Szkole Edukacji w Sporcie, Wyższa Szkoła Fizjoterapii. Szkolenia -Warszawa gdzie uzyskał stopień mastera Masażu. W swojej podróży sportowej zwiedził Kanadę, Holandie oraz Austrie, gdzie szkolił zawodowych sportowców jako Sport motywator.

MIKE DA ROOTS

Wykładowca ATS

MIKE DA ROOTS

Wykładowca ATS