SZKOLENIE STRETCHING WARSZAWA

Szkolenie z tematyki stretchingu w sporcie przeznaczone jest dla instruktorów fitness i trenerów personalnych oraz wszystkich osób, które prowadzą lekcje sportowe. Po zajęciach w bezpieczny sposób przeprowadzisz wstęp do treningu, a odpowiednio dobrane różnorodne ćwiczenia będą rozgrzewające i odprężające mięśnie. Prawidłowo wykonywana rozgrzewka pozwoli uniknąć kontuzji i przygotuje ciało do wysiłku fizycznego. Świadomy i techniczny trening to recepta na wymarzoną sylwetkę. Zatem skupmy się na wprowadzeniu, czyli na efektywnej rozgrzewce. Właściwy stretching to znajomość anatomii, metodologii, technik i możliwości funkcjonalnych organizmu. Wykonywanie rozgrzewki intuicyjnie może powodować kontuzje, ponieważ mięśnie nie będą odpowiednio przygotowane do dłuższego wysiłku. Sprawność to koordynacja, gibkość, elastyczność i siła mięśni. Doświadczeni pracownicy Akademii Trenerów Sportu ukierunkują Cię w jaki sposób wybierać ćwiczenia, aby zainteresować klienta, w efekcie czego trening będzie nie tylko perfekcyjnie wykonany, ale i zapamiętany. Umiejętność ta poprawi Twój warsztat trenerski, przez co nie będziesz musiał zastanawiać się nad formą ćwiczeń.

Przygotuj swoje ciało do treningu poprzez efektywny i zróżnicowany stretching.

Udział w szkoleniu w Akademii Trenerów Sportu wzbogaci Twoje doświadczenie i podniesie kwalifikacje zawodowe. Jest to kolejny krok w budowaniu sportowego portfolio zawodowego.


 

PROGRAM ZAJĘĆ 

 1. Szczegółowe zdefiniowanie pojęcia stretchingu
 2. Geneza rozciągania się
 3. Rodzaje
 4. Model powięziowy
  – schemat łańcucha ruchowego
 5. Prawa tkanek miękkich
  – działanie sarkomeru
  – różnice w strukturach miękkich
 6. Pozycje ustalone
 7. Zalety
  – wpływ na pozostałe układy
 8. Zastosowanie stretchingu
  – przed treningowe
  – potreningowe

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

Szkolenie 1 dniowe

Termin szkolenia 10.07.2021

CERTYFIKAT ZE SZKOLENIA 

Po szkoleniu otrzymasz certyfikat potwierdzający posiadane kwalifikacje zawodowe. Dokument wydawany jest w języku polskim oraz angielskim, co oznacza, że uznawany jest w Polsce i w krajach Unii Europejskiej.

Szkolenie w Akademii Trenerów Sportu wyposaży uczestnika w szczegółową wiedzę dotyczącą technik stretchingu.

KADRA

Wykwalifikowana kadra ATS to praktycy i pasjonaci sportu. Szkolenia prowadzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie. Po szkoleniu będziesz mieć pewność, jak w prawidłowy sposób wprowadzić do treningu swoich podopiecznych.


SZKOLENIA W WARSZAWIE


BYŁEŚ NA SZKOLENIU ZE STRETCHINGU W WARSZAWIE? ZOSTAW NAM OCENĘ!

Summary
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Zadzwoń teraz!