Akademia Trenerów Sportu to instytucja szkoleniowa, która realizuje projekty szerzące aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Swoją strukturę opieramy na doświadczonej kadrze szkoleniowej, posiadającą odpowiednie kwalifikacje i wiedzę praktyczną. Zapewniamy stworzenie odpowiedniego, wielofunkcyjnego środowiska szkoleniowo-treningowego dla przyszłych trenerów, używając dobrze sprawdzonych, autorskich programów nauczania. W naszych działaniach kierujemy się kilkoma podstawowymi aspektami, wierząc, że trzymając się ich, stajemy się lepsi i możemy stale usprawniać nasze usługi.

Ugruntowana pozycja na rynku

DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI

Wykorzystując metody ciągłego doskonalenia, stopniowo dążymy do stworzenia idealnie sprawnej organizacji, ciągle polepszając jakość usług i naszą świadomość w branży fitness. Nasi wykładowcy, praktycy pracując w zawodzie od wielu lat, ciągle rozwijają swój warsztat i ulepszają program nauczania skierowany do kursantów.

małe grupy zajęciowe

PRZYWÓDZTWO

Przyjmujemy role liderów i nauczycieli, często będąc osobami, które wskazują innym drogę, wspierając ich w osiąganiu celów. Inspirujemy i rzucamy wyzwania, wzmacniając wewnętrzną motywację naszych kursantów. Budujemy społeczności, które zapewniają im wsparcie merytoryczne oraz lepszy start w branży.

innowacyjne kursy

INNOWACJA

Wierzymy ze innowacja jest niezbędnym i stałym wymogiem w ciągle zmieniającej się i dynamicznej branży fitness. Stosując autorskie programy oraz najlepszy sprzęt, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania wszystkich zainteresowanych. 

Porady i pomoc po kursie

UCZCIWOŚĆ

Wierzymy, że jedność i przejrzystość naszych indywidualnych oraz zbiorowych zachowań jest podstawą tego, kim i czym jesteśmy. Akademia posiada wdrożone standardy jakości ISO 9001, dla instytucji szkoleniowych, potwierdzony certyfikatem ECJiP Polska, w zakresie przygotowania oraz realizacji szkoleń. Ta akredytacja, upoważnia Nas do świadczenia szkoleń dofinasowanych w BUR(Baza Usług Rozwojowych)Wpis do RIS(Rejestr Instytucji Szkoleniowych) daje możliwość świadczenia usług szkoleniowych oraz kursów zawodowych dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy, finansowanych ze środków publicznych.

autorskie programy nauczania

PARTNERSTWO

Współpraca, Wzajemność, Zaufanie, Pomoc

Wierzymy, że niezbędne jest budowanie i utrzymywanie odpowiednich stosunków międzyludzkich, tworzenie wewnętrznej rodziny, która wykorzystuje mocne strony każdego z jego członków. Wspierając siebie nawzajem od lat, stworzyliśmy dobrze działający kolektyw dbając i pielęgnując naszą wspólna pasję do sportu.

Akademia Trenerów Sportu powstała w 2014 roku we Wrocławiu. Jako jednostka edukacyjna, która od tamtego czasu bezustannie prowadzi kursy i szkolenia, zyskaliśmy renomę i wypracowaliśmy odpowiedni model, za którym podążyło już ponad 7  tys. uczestników, obecnie Akademia działa w 16 największych miastach w Polsce, będąc miejscem gdzie ludzie podążają za swoja pasją, rozwijają swoje umiejętności oraz nabierają kompetencji zawodowych.

Wśród kursantów obecnie jest wiele osób, które pracują w zawodzie w naszym kraju oraz za granicą, realizując siebie i podążając za swoimi marzeniami.

W oparciu o nasze statuty i prawne podstawy do wykonywania czynności edukacyjnych, nasze kursy i szkolenia mogą być z powodzeniem refundowane przez państwowe Urzędy Pracy oraz Unię Europejską. Akademia posiada wdrożone standardy jakości ISO 9001, dla instytucji szkoleniowych, potwierdzony certyfikatem ECJiP Polska, w zakresie przygotowania oraz realizacji szkoleń

Wyszkolona kadra trenerska

Wyszkolona kadra trenerska

małe grupy zajęciowe

Kursy w małych grupach

mnóstwo zadowolonych absolwentów

Zadowoleni absolwenci

międzynarodowe uprawnienia

Międzynarodowe uprawnienia

autorskie programy nauczania

Autorskie programy nauczania

Własne obiekty

Własne obiekty

Ugruntowana pozycja na rynku

Ugruntowana pozycja na rynku

Porady i pomoc po kursie

Porady i pomoc po kursie

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas,
klikając w przycisk poniżej.

Nasi absolwenci o nas

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności