Akademia Trenerów Sportu to jednostka edukacyjna, która realizuje projekty szerzące aktywność fizyczną i zdrowy styl życia.

Organizujemy kursy instruktorskie i trenerskie w postaci szkoleń, które odbywają się w wygodnych warunkach i dogodnym dla Ciebie czasie. Wierzymy, że poprzez nasze działanie damy mocny, pozytywny impuls dla wielu osób, że warto krok po kroku iść ku swoim życiowym celom i zmienić swoje życie na lepsze.

Nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych i wybitnych wykładowców trenerów poszczególnych dyscyplin sportowych. Program kursów jest nowoczesny i dostosowany do zmieniających się wymogów na rynku pracy.

Legitymacje wydawane przez ATS po ukończeniu szkolenia umożliwiają podjęcie legalnej pracy we wszelkiego rodzajach klubach i ośrodkach sportowo rekreacyjnych i siłowniach oraz klubach fitness na terenie całej Unii Europejskiej.

 

Wychodząc naprzeciw naszym klientom nawiązaliśmy współpracę z Solo Hotel’s & Trio Hostel. Każdy nasz klient może skorzystać z dużych rabatów przeznaczonych tylko dla naszej akademii. Hotele położone są blisko centrum i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Zapraszamy do zapoznania się z obiektami oraz zakładką partnerzy na stronie

 

 

Zadzwoń teraz!