Chcesz dołączyć do drużyny ATS i zostać wykładowcą jednej z największych Akademii w Polsce?

Jeśli myślałeś o podjęciu pracy w zawodzie wykładowcy nie czekaj, zgłoś do nas swoją kandydaturę i przejdź proces rekrutacji.

O NAS

Akademia Trenerów Sportu jest liderem w Polsce na rynku szkoleń sportowych. Wyróżnia nas szeroki program nauczania oraz dbałość o szczegóły podczas kształcenia przyszłych trenerów oraz instruktorów.

Kadra ATS składa się z osób, które podchodzą z pasją do wykonywanej pracy i są w swojej dziedzinie w 100% profesjonalistami.

Osoba zatrudniona w charakterze wykładowcy przeprowadza kurs w oparciu o program nauczania, a postępy kursantów weryfikuje na bieżąco podczas zajęć oraz w formie egzaminu końcowego.

WYMAGANIA

Wykładowcą może zostać osoba posiadająca specjalistyczną wiedzę z zakresu trenera personalnego czy instruktora fitness oraz ciągle kontynuuje swoją ścieżkę rozwoju.

Czy cechujesz się zdolnościami dydaktycznymi, cierpliwością i zaangażowaniem, które jest niezbędne do efektywnego przekazywania wiedzy? Jeśli odpowiedziałeś tak- to jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

Przyszli wykładowcy powinni cechować się zdolnościami organizacyjnymi i być gotowi do pracy w nieregularnym wymiarze godzin.

OBECNIE POSZUKUJEMY

Wykładowca – kurs trener personalny

Wykładowca – kurs instruktor fitness

Zgłoszenie kandydatury prosimy kierować na mail – kontakt@ats-sport.pl w temacie nalezy wpisać – wykładowca trener personalny / instruktor fitness