Chcesz dołączyć do drużyny ATS-Sport i zostać wykładowcą jednej z największych instytucji szkoleniowej w branży fitness w Polsce?

Jeśli myślałeś o podjęciu pracy w zawodzie szkoleniowca, nie czekaj, zgłoś do nas swoją kandydaturę i przejdź proces rekrutacji.

 

O NAS

Akademia Trenerów Sportu jest liderem w Polsce na rynku szkoleń sportowych. Wyróżnia nas szeroki program nauczania oraz dbałość o szczegóły podczas kształcenia przyszłych trenerów oraz instruktorów.

Kadra ATS składa się z osób, które podchodzą z pasją do wykonywanej pracy i są w swojej dziedzinie w 100% profesjonalistami.

Osoba zatrudniona w charakterze wykładowcy przeprowadza kurs w oparciu o program nauczania, a postępy kursantów weryfikuje na bieżąco podczas zajęć oraz w formie egzaminu końcowego.

 

WYMAGANIA

Szkoleniowcem może zostać osoba posiadająca specjalistyczną wiedzę z zakresu pracy trenera personalnego czy instruktora fitness oraz ciągle kontynuuje swoją ścieżkę rozwoju.

Czy cechujesz się zdolnościami dydaktycznymi, cierpliwością i zaangażowaniem, które jest niezbędne do efektywnego przekazywania wiedzy? Jeśli odpowiedziałeś tak – to jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

Przyszli wykładowcy powinni cechować się zdolnościami organizacyjnymi i być gotowi do pracy w nieregularnym wymiarze godzin.

 

OBECNIE POSZUKUJEMY

Wykładowca – kurs trenera personalny

Wykładowca – kurs instruktora fitness

Zgłoszenie kandydatury prosimy kierować na mail – kontakt@ats-sport.pl  w temacie należy wpisać – wykładowca trener personalny / instruktor fitness

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności