Po zdanym egzaminie kursant otrzymuje:

– plastikową legitymacje trenerską (dwujęzyczna)

– dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim

*Dokumenty upoważniają do podjęcia pracy w obiektach sportowych

Certyfikat ukończenia kursu

Certyfikat w języku angielskim
Międzynarodową legitymacje

Akademia posiada znak jakości TGLS

oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowej pod numerem 2.02/00057/2020

WSZYSTKIE DOKUMENTY SĄ AKCEPTOWANE NA TERENIE CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ

Zajęcia odbywają się we Wrocławiu w dwóch wersjach:
– Od poniedziałku do niedzieli (kurs tygodniowy)
– Sobota i niedziela ( kurs weekendowy)
Szczegóły miejsca kursu przedstawiamy Państwu dwa dni przed rozpoczęciem szkolenia. Informacje na temat kursu trenera personalnego można śledzić na facebook'u , w aktualnościach naszej strony internetowej i pod telefonem 509675192.

Część teoretyczna kursu instruktora pływania – na pierwszych zajęciach rozdane zostaną materiały i zagadnienia dotyczące teorii. Część ogólna kończy się egzaminem pisemnym z materiałów przekazanych kursantom.
Część praktyczna kursu instruktora pływania – w jej skład wchodzą praktyka i metodyka nauczania stylów pływackich. Część praktyczna kończy się egzaminem końcowym (praktycznym)

Cena kursu : 1590 zł (teoria , praktyka, egzamin)
Na cenę kursu składają się zajęcia teoretyczne i praktyczne, wynajem obiektu oraz materiały szkoleniowe. Po ukończonym kursie instruktora pływania zostaniesz wpisany do bazy absolwentów.

Uczestnikiem organizowanego przez nas kursu instruktorskiego może zostać każda osoba, jednak prosimy mieć na uwadze fakt, że uprawnienia pozyskane w ramach szkolenia, wydawane będą w oparciu o pełnoletniość. Wszyscy uczestnicy kursu objęci są ubezpieczeniem, nie wymagamy jakichkolwiek badań lekarskich.

Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu na kurs decyduje kolejność wpłat.
Na zajęciach obowiązuje strój sportowy.
Wychodząc naprzeciw naszym klientom nawiązaliśmy współpracę z Solo Hotel's & Trio Hostel. Każdy nasz klient może skorzystać z dużych rabatów przeznaczonych tylko dla naszej akademii. Hotele położone są blisko centrum i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Zapraszamy do zapoznania się z obiektami oraz zakładką partnerzy na stronie.

KURS INSTRUKTORA PŁYWANIA WE WROCŁAWIU

Kurs instruktora pływania. Przy tak dużym zainteresowaniu kursem na instruktora pływania oraz budową wielu basenów oraz szkół pływania w mieście, nasz kurs instruktora pływania jest świetną okazją żeby uzyskać odpowiednie uprawnienia zawodowe i podjąć prace jako trener. Zajęcia w basenie oraz teoria pozwolą zgłębić tobie tajniki tej dyscypliny i uzyskać dobrze płatny zawód. Nasz wykładowca, wielokrotny złoty, srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Polski w pływaniu oraz w ratownictwie sportowym, poprowadzi Cię przez kompleksowy, autorski program nauczania i zapewni Ci solidną bazę do dalszego rozwoju. Kurs instruktora pływania we Wrocławiu jest ofertą skierowaną dla osób, które chcą być niezależne i nie boją się zmiany. Akademia Trenerów Sportu organizuje kurs instruktora pływania od wielu lat. Jeżeli lubisz wodę, pływanie i chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub zmienić zawód zgłoś się do nas. Zajęcia są prowadzone przez Mateusz Stawianego w formie dzielonej :

– Kurs część praktyczna

– Kurs część teoretyczna (online lub na żywo)

– W przypadku zajęć online platforma online do prowadzenia zajęć

(Kursanci otrzymują indywidualny link dostępowy do zajęć-live stream wszystkich uczestników),

Nasi wykładowcy prowadzą zajęcia w miłej i przyjemnej atmosferze, dzieląc się doświadczeniem i wiedzą aby spełnić wasze wymagania i pogłębić waszą wiedzę i umiejętności , których nie znajdziecie w środkach ogólnie dostępnych.

 

Istnieje możliwość odbycia kursu w trybie indywidualnym!

Parę najciekawszych punktów programu Kursu na Instruktora Pływania :

– Podstawy biomechaniki pływania i fizyka środowiska wodnego.

– Metodyka nauczania pływania.

– Metodyka i podstawy treningowe dla dzieci i młodzieży.

– Podstawy ratownictwa wodnego.

– Metodyka nauczania pływania poszczególnymi stylami.

(ćwiczenia przygotowujące na lądzie i w wodzie,

ćwiczenia metodyczne w nauczaniu techniki, ćwiczenia

korygujące najczęstsze błędy)

oraz wiele innych…

 

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ INSTRUKTORA PŁYWANIA  WE WROCŁAWIU?

Wybór naszej oferty pozwoli Ci poznać teoretyczne i praktyczne aspekty treningów. Nauczymy Cię, jak wybierać skuteczne techniki ćwiczeń w odniesieniu do wyznaczonych celów. Dowiesz się, jak przeprowadzać je w praktyce, by były bezpieczne i efektywne. Takie przygotowanie merytoryczne sprawi, że łatwo zbudujesz zaufanie klientów i pomożesz im osiągać zakładane cele, poprawić stan zdrowia i samopoczucie. Jednym słowem – będziesz w stanie spełnić najważniejsze zadania jako instruktor Pływania.

 

KURS INSTRUKTOR PŁYWANIA DLA KOGO?

Akademia Trenerów Sportu kieruje swoje kursy do osób, które wyrażają zainteresowanie i pasjonują się sportem, zdrowym odżywianiem i aktywnym stylem życia. Jeśli wizja pracy z ludźmi wydaje Ci się atrakcyjna, a nie odstraszająca – zawód instruktor pływania pozwoli Ci ją zrealizować. Kurs instruktora pływania Wrocław daje Ci możliwość poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach. Dzięki temu tworzysz wartościowe kontakty już na początku swojej kariery. Wymiana opinii, odczuć oraz wzajemna inspiracja pozytywnie wpływają na uzyskiwane efekty. Dzięki temu Twój start w roli instruktora pływania podparty będzie wartościowym doświadczeniem.

Sprawdź kto prowadzi kurs: Mateusz Stawiany

Sprawdź miejsce: Pływalnia Orbita

DLACZEGO WARTO ODBYĆ INSTRUKTORA PŁYWANIA W ATS – SPORT?

Wyszkolona kadra trenerska

małe grupy zajęciowe

Kursy w małych grupach

mnóstwo zadowolonych absolwentów

Zadowoleni absolwenci

międzynarodowe uprawnienia

Międzynarodowe uprawnienia

autorskie programy nauczania

Autorskie programy nauczania

Własne obiekty

Własne obiekty

Ugruntowana pozycja na rynku

Ugruntowana pozycja na rynku

Porady i pomoc po kursie

Porady i pomoc po kursie

AKTUALNE SZKOLENIA I KURSY ATS-SPORT WE WROCŁAWIU

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności

Nasi absolwenci o nas

  1. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z oferty ATS -Akademia Trenerów Sportu 👈 Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozwinąć się do takiego stopnia, że na chwilę obecną mam od góry do dołu zapełniony grafik i bardzo mi kurs pomógł w uzupełnieniu wiedzy

    Danuta Makowska
  1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

    Krzysztof Mazur