Sposoby, z których możesz skorzystać
aby sfinansować kurs

Wiemy, że kurs trenera personalnego lub instruktora fitness to spory wydatek. Dlatego przygotowaliśmy kilka sposobów, które umożliwią jego sfinansowanie.

Spis treści:

 1. Raty 0%
 2. Dofinansowanie ze środków publicznych
 3. Dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej
 4. Finansowanie kursu przez pracodawcę

1. Raty

– skorzystaj z opcji ratalnej poprzez nasz system płatności PayU 5×0% – gdzie sam wygodnie wybierasz wysokość raty oraz ilość miesięcy.

– posiadamy zintegrowane systemy płatności Twisto oraz PayPo , które pozwolą Ci bezpiecznie rozłożyć kwotę do zapłaty na wygodne raty lub odroczyć płatność w czasie 

Dostawcy PayU

– możesz także skorzystać z wniosku o przedłużenie płatności, który pozwala Ci podzielić kwotę kursu trenera personalnego bądź instruktora fitness na trzy równe części. Raty są nieoprocentowane z naszej strony oraz pomagamy dopełnić wszystkie formalności.

 Skontaktuj się z naszym konsultantem – skontaktuj się z nami!

2. Dofinansowanie ze środków publicznych

Urząd pracy

Skorzystaj z BEZPŁATNEGO kursu finansowanego z urzędu pracy.

Akademia Trenerów Sportu posiada możliwość świadczenia kursów oraz szkoleń dofinansowanych z urzędu pracy, jesteśmy wpisani do Rejestru instytucji szkoleniowych o nr 2.02./0005 7/2020 co jest warunkiem wymaganym przez instytucje publiczne przeznaczają środki na Twój rozwój.

Jakie grupy mogą skorzystać :

– osoby bezrobotne

– osoby poszukujące pracy

– osoba pracująca pracująca w wieku 45 lat i powyżej

– żołnierz rezerwy

– żołnierz zawodowy lub były żołnierz zawodowy w ramach przekwalifikowania zawodowego tzw. Rekonwersji

– pobierająca świadczenie szkoleniowe wypłacane przez pracodawcę

Urząd pracy może sfinansować szkolenie na nasze usługi do kwoty nieprzekraczającej 300% przeciętnego wynagrodzenia za pracę (w III kwartale 2022 r. – 6480,67 zł)

Łącznie można uzyskać do 15 000 zł.

Dodatkowo korzystając ze szkoleń z Urzędu Pracy, zainteresowany otrzymuje dodatek do świadczeń już otrzymywanych.

 

Środki KFS(Krajowy Fundusz Szkoleniowy)

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Posiadamy duże doświadczenie z dofinansowaniem kursów z urzędu pracy, jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się z naszym konsultantem, chętnie pomożemy z wypełnieniem dokumentacji oraz doradzimy w kwestii oferty szkoleniowej – Skontaktuj się!

 

 

Osoba indywidualna

Dofinansowanie jest przyznawane przez miejscowy WUP(Wojewódzki urząd pracy), należy skontaktować się bezpośrednio z urzędem, właściwym do swojego miejsca zamieszkania. Nasza firma pomaga z wypełnieniem formalności oraz z prawidłowym rozliczeniem wniosku.

3. Dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej

Baza Usług Rozwojowych(BUR)

Baza Usług Rozwojowych jest ogólnodostępną i bezpłatną wyszukiwarką usług szkoleniowych oraz doradczych, na które z powodzeniem można uzyskać dofinansowanie do 80% wartości usługi.

 • Jesteśmy  dostawcą szkoleń w Bazie Usług Rozwojowych, dlatego właśnie na nasze szkolenia możesz uzyskać dofinansowanie ze środków UE.
 • Przeprowadzimy przez cały proces – od wyboru szkolenia dopasowanego do potrzeb i wspomagającego w rozwoju, poprzez wypełnienie, złożenie, aż po rozliczenie wniosku.
 • Jesteśmy firmą godną zaufania – o czym świadczy ocena naszych szkoleń w Bazie Usług Rozwojowych oraz wynik audytu i kontroli Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Działamy z powodzeniem od 10 lat, szkolimy na terenie całej Polski.
 • Twoje szkolenie może być całkowicie darmowe !
 • Jesteś zatrudniony w mikro, małym, średnim przedsiębiorstwie.
 • Jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz biznes w sektorze małych firm.

Dofinansowanie jest przyznawane przez PARP i jest skierowane do pracowników mikro, małych lub średnich firm na terenie całej Polski. Możesz uzyskać do 10 500 zł na nasze kursy lub dowolne szkolenia. Usługi są finansowane na poziomie od 60 do 90%.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Bazy Usług Rozwojowych, w zakładce Programy Regionalne.

Osoby prowadzące siłownie lub studio treningu personalnego

Prowadzisz biznes związany z branżą fitness? Chciałbyś zorganizować szkolenie dla swojej kadry albo uzyskać wsparcie finansowe w postaci dotacji na inne cele? Przeprowadzimy dla Ciebie usługę.

Nie czekaj, sprawdź czy w twoim regionie jest prowadzony aktualnie nabór wniosków i skontaktuj się z nami, pomożemy w kwestiach formalności- Kliknij

4.9/5 z 75 ocen w BUR

4. Dofinansowanie kursu przez pracodawcę

Budżet pracowniczy

Jeżeli jesteś zatrudniony w dużej firmie, dowiedź się czy firma posiada budżet pracowniczy, którego celem jest dofinansowanie kursów oraz szkoleń dla pracowników. Dowiedz się jakie są wymagania stawiane przez Twojego pracodawcę i rozwijaj się.

Porozmawiaj z managerem

Porozmawiaj ze swoim przełożonym, spróbuj uświadomić mu jak Twoje nowe kompetencje mogą pomóc Ci w pracy i jak mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój firmy w której jesteś zatrudniony/a.

  Napisz do nas

  Formularz kontaktowy