NAJBLIŻSZE KURSY – SŁUPSK

KURS INSTRUKTORA FITNESS W SŁUPSKU

Duże dawki wysiłku fizycznego sprawiają Ci przyjemność, a fitness to Twoja ulubiona forma wypoczynku? Jeśli tak – od teraz możesz dzielić się tym z innymi oraz chodzić na siłownię do pracy zamiast po pracy. Kurs instruktora fitness w Słupsku pozwoli Ci prowadzić zajęcia w obiektach sportowych, w których do tej pory byłeś klientem. Brzmi interesująco?

Czym wyróżnia się kurs instruktora fitness w Słupsku?

W czasach, gdy dużo więcej czasu spędzamy przed komputerem, coraz więcej osób uświadamia sobie zbawienną rolę aktywności fizycznej. Dlatego osoby takie jak instruktorzy fitness, trenerzy personalni i specjaliści od zdrowego odżywiania zyskują coraz więcej klientów zainteresowanych zmianą trybu życia, uzyskaniem wymarzonej sylwetki czy też poprawą stanu zdrowia.

Kurs instruktora fitness w Słupsku przygotuje Cię do tych zadań. Poznasz sposób działania organizmu ludzkiego, co pozwoli Ci na rozumienie procesów zachodzących podczas poszczególnych ćwiczeń. Dzięki temu nauczysz się dobierać je do zamierzonych efektów i charakteru lekcji. Omówimy także sposób przeprowadzania różnych treningów. Tym samym będziesz w stanie nie tylko dobrze wybierać metody ćwiczeń dla swoich grup, ale sprawdzać poprawność ich wykonania.

Obok atrakcyjnego programu kształcenia nasze kursy wyróżniają się także sposobem jego realizacji. Kadra składająca się z jednych z najlepszych trenerów i instruktorów w Polsce, świetnie zorganizowane przestrzenie sportowe oraz prosty i zrozumiały sposób przekazywania wiedzy – to tylko część zalet, którymi może pochwalić się Akademia Trenerów Sportu.

Kto powinien odbyć kurs instruktora fitness w Słupsku?

Skoro jesteś na tej stronie, mamy uzasadnione podejrzenia, że interesujesz się sportem, wyróżnia Cię chęć rozwoju oraz gotowość do motywowania innych do osiągania wymarzonych efektów. Jeśli tak – kurs instruktora fitness w Słupsku pozwoli Ci realizować się w tym, co lubisz.

Jako jedna z najlepszych akademii sportowych wyszkoliliśmy już wielu zadowolonych absolwentów. Zyskali oni solidną podstawę do dalszego rozwoju, jednak to indywidualne cechy, zaangażowanie i determinacja sprawiły, że zdecydowali się na nasz kurs. Wierzymy, że oprócz wiedzy i umiejętności w zakresie sportu to właśnie pasja i zadaniowe podejście czyni z naszych absolwentów świetnych instruktorów i trenerów.

Jak wygląda kurs instruktora fitness w Słupsku?

Na przeprowadzenie kursu przeznaczyliśmy 50 godzin. Możesz odbyć je w ciągu tygodnia lub w soboty i niedziele. Zajęcia organizujemy w atrakcyjnych i dobrze wyposażonych miejscach – na siłowniach i w centrach sportowych.

Podczas kursu instruktora fitness w Słupsku nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą niezbędnych informacji dotyczących pracy w zawodzie. Będziemy w kontakcie również po zakończeniu kursu. Pozytywny wynik egzaminu da Ci uprawnienia do wykonywania zawodu w Polsce i za granicą – dokumenty wydamy zarówno w języku polskim jak i po angielsku.

Kursy i szkolenia odbywają się na siłowni:

FIT GARAŻ >>Sprawdź!<<

trener personalny - kurs w zielonej górze

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności