Trener Crossfit Level 2 oraz trener przygotowania motorycznego NCSC (National Certificate in Strength and Conditioning).

Licencjonowany trener tenisa oraz instruktor narciarstwa.

Wicemistrz Polski juniorów, medalista mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie. Po zakończeniu zawodniczej przygody z tenisem odnalazł swoją pasję w zawodach Cross Fit. Trenował pod okiem Krzysztofa Tura, byłego trenera Mariusza Pudzianowskiego. Rywalizował w wielu prestiżowych zawodach w Polsce i za granicą. Obecnie skupia się przede wszystkim na trenowaniu innych.

Studiował na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ale regularnie pogłębia swoją wiedzę. Uczestniczył w szkoleniach z zakresu mobilności i stabilności oraz prewencji urazów w sporcie. Brał udział w warsztatach przygotowania motorycznego w tenisie prowadzonych przez trenerów najlepszych zawodników na świecie (Novaka Djokovica, Simony Halep) i licznych konferencjach.

Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, a także prowadzi treningi grupowe i indywidualne dla dorosłych. Zawsze powtarza, że głównym celem jest długofalowy rozwój motoryczny jego podopiecznych.

Kacper Szymankiewicz

Kacper Szymankiewicz

Szkoleniowiec
Kacper Szymankiewicz

KURSY PROWADZONE PRZEZ WYKŁADOWCĘ

PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE