Wykładowca Kacper Szymankiewicz

Trener Crossfit Level 2 oraz trener przygotowania motorycznego NCSC (National Certificate in Strength and Conditioning).

Licencjonowany trener tenisa oraz instruktor narciarstwa.

Wicemistrz Polski juniorów, medalista mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie. Po zakończeniu zawodniczej przygody z tenisem odnalazł swoją pasję w zawodach Cross Fit. Trenował pod okiem Krzysztofa Tura, byłego trenera Mariusza Pudzianowskiego. Rywalizował w wielu prestiżowych zawodach w Polsce i za granicą. Obecnie skupia się przede wszystkim na trenowaniu innych.
Studiował na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ale regularnie pogłębia swoją wiedzę. Uczestniczył w szkoleniach z zakresu mobilności i stabilności oraz prewencji urazów w sporcie. Brał udział w warsztatach przygotowania motorycznego w tenisie prowadzonych przez trenerów najlepszych zawodników na świecie (Novaka Djokovica, Simony Halep) i licznych konferencjach.
Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, a także prowadzi treningi grupowe i indywidualne dla dorosłych. Zawsze powtarza, że głównym celem jest długofalowy rozwój motoryczny jego podopiecznych.
Zadzwoń teraz!