Po pozytywnym zdaniu egzaminu teoretycznego i praktycznego uczestnicy otrzymują dyplom
i tytuł Instruktora Jogi

Program w przygotowaniu

Termin w przygotowaniu

KURS  GRUPOWY – 1590zł
KURS INDYWIDUALNY – 1990zł

*Gwarancją udziału w kursie jest wpłata 350zł zadatku
*Zniżka 100 zł dla studentów po wysłaniu skanu aktualnej legitymacji na adres kontakt@ats-sport.pl
*Zniżka nie obowiązuję przy realizacji kursu w trybie indywidualnym

Możliwość płatności ratalnej 0% – więcej informacji +48 516 501 395

W przygotowaniu

Kurs skierowany jest dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć pracę z techniką Jogi oraz pogłębić wiedzę z dziedziny anatomii oraz holistycznej pracy z ciałem. Szkolenie to jest idealnym wyborem dla osób interesujących się pracą z ciałem w przesłaniu body&mind

 Kurs Instruktora Jogi

W dzisiejszych czasach yoga stała się jednym z najbardziej popularnych sposobów na utrzymanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na karierę nauczyciela jogi. Aby jednak móc przekazywać swoją wiedzę i umiejętności innym, należy uzyskać odpowiednie kwalifikacje. Przedstawimy Ci kompleksowy kurs instruktora jogi, który oferujemy!

Korzyści z uzyskania certyfikatu instruktora jogi

Joga to nie tylko forma ćwiczeń fizycznych, ale również sposób na życie. Dzięki regularnym praktykom jogi możesz poprawić swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, zwiększyć elastyczność, wzmocnić mięśnie i poprawić swoją postawę. Kurs nauczyciela jogi pozwoli Ci na zdobycie wiedzy na temat anatomii, fizjologii, psychologii i filozofii jogi oraz nauczy Cię, jak skutecznie przekazywać swoją wiedzę innym.

Uzyskanie certyfikatu nauczyciela jogi otwiera przed Tobą wiele możliwości. Możesz pracować jako nauczyciel jogi w studio jogi, klubie fitness, hotelach, ośrodkach spa, szkołach, korporacjach i wielu innych miejscach. Ponadto, jako nauczyciel jogi, możesz prowadzić prywatne lekcje jogi, organizować warsztaty i wyjazdy jogi oraz pisać artykuły na temat jogi.

Wartość przygotowania do pracy

Przygotowanie do pracy jako instruktor jogi wymaga przejście odpowiedniego szkolenia. Aby być skutecznym nauczycielem jogi, musisz posiadać wiedzę na temat anatomii, fizjologii, psychologii i filozofii jogi. Ponadto, musisz umieć skutecznie przekazywać swoją wiedzę innym.

ATS-Sport  zapewnia swoim kursantom pełne wsparcie i przygotowanie do pracy jako nauczyciel jogi. W ramach kursu nauczyciela jogi, studenci uczą się, jak prowadzić lekcje jogi, jak korygować technikę ćwiczeń, jak przygotować się do lekcji i jak skutecznie przekazywać swoją wiedzę innym.

Oczekiwania dotyczące wynagrodzenia instruktora jogi

Wynagrodzenie nauczyciela jogi zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja, doświadczenie, rodzaj pracy i poziom kwalifikacji. W Polsce średnie wynagrodzenie nauczyciela jogi wynosi około 3000 złotych miesięcznie. Jednakże, jako doświadczony instruktor jogi, możesz zarabiać nawet do 10 000 złotych miesięcznie.

Program i wymagania kursu

Kurs nauczyciela jogi ATS-Sport składa się z 50 godzin nauki i praktyki jogi. Kurs obejmuje następujące zagadnienia:

 • Anatomia i fizjologia jogi
 • Filozofia jogi
 • Techniki i aspekty jogi
 • Nauczanie jogi
 • Praktyka jogi

Aby uzyskać certyfikat instruktora jogi, kursanci muszą ukończyć kurs i zdać egzamin. 

Prowadzenie lekcji jogi – wskazówki i najlepsze praktyki

Prowadzenie lekcji jogi wymaga wiele pracy i wysiłku. Musisz umieć skutecznie przekazywać swoją wiedzę innym, korygować technikę ćwiczeń i dostosowywać zajęcia do poziomu uczestników. Oto kilka wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących prowadzenia lekcji jogi:

 • Skutecznie komunikuj się z uczestnikami i odpowiadaj na ich pytania.
 • Koryguj technikę ćwiczeń, aby uniknąć urazów.
 • Dostosuj zajęcia do poziomu uczestników.
 • Zachęcaj uczestników do regularnej praktyki jogi.
 • Bądź cierpliwy i wyrozumiały z uczestnikami.

Joga w Polsce i rosnące zapotrzebowanie na nauczycieli jogi

Joga stała się bardzo popularna w Polsce w ciągu ostatnich kilku lat. Coraz więcej ludzi decyduje się na regularną praktykę jogi, aby poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Wraz z rosnącą popularnością jogi rośnie również zapotrzebowanie na nauczycieli jogi.

Jeśli marzysz o karierze nauczyciela jogi, to kurs instruktora jogi w Akademii Trenerów Sportu jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. W ramach kursu nauczyciela jogi, zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na skuteczne przekazywanie swojej wiedzy innym oraz otworzą przed Tobą wiele możliwości zawodowych.

Podsumowanie

Kurs instruktora jogi to  kompleksowy kurs, który pozwoli Ci uzyskać certyfikat nauczyciela jogi. Kurs składa się z 50 godzin nauki i praktyki jogi, w tym lekcji na żywo, warsztatów, samodzielnej pracy i egzaminów. Po ukończeniu kursu będziesz miał wiedzę i umiejętności, aby skutecznie przekazywać swoją wiedzę innym i pracować jako nauczyciel jogi.

DLACZEGO WARTO ODBYĆ INSTRUKTORA PŁYWANIA W ATS – SPORT?

Wyszkolona kadra trenerska

małe grupy zajęciowe

Kursy w małych grupach

mnóstwo zadowolonych absolwentów

Zadowoleni absolwenci

międzynarodowe uprawnienia

Międzynarodowe uprawnienia

autorskie programy nauczania

Autorskie programy nauczania

Własne obiekty

Własne obiekty

Ugruntowana pozycja na rynku

Ugruntowana pozycja na rynku

Porady i pomoc po kursie

Porady i pomoc po kursie

AKTUALNE SZKOLENIA I KURSY ATS-SPORT

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności

Nasi absolwenci o nas

 1. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z oferty ATS -Akademia Trenerów Sportu 👈 Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozwinąć się do takiego stopnia, że na chwilę obecną mam od góry do dołu zapełniony grafik i bardzo mi kurs pomógł w uzupełnieniu wiedzy

  Danuta Makowska
 1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

  Krzysztof Mazur