NAJBLIŻSZE KURSY – POZNAŃ

KURS TRENER PERSONALNY POZNAŃ

Siłownia to Twoja codzienność? Spraw, by była także sposobem na życie. Zapisz się na kurs trenera personalnego w Poznaniu i zyskaj możliwość satysfakcjonującej pracy na pewnym rynku. W czasach, gdy wzrasta świadomość dotycząca zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej, pomoc trenera personalnego cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wykwalifikowany specjalista jest na wagę złota!

Zalety kursy trenera personalnego w Poznaniu

Kurs na trenera personalnego możesz odbyć w dowolnym miejscu, jednak to Akademia Trenerów Sportu jest tym najlepszym. Prowadzimy zajęcia w prosty i przyjazny sposób, tak by kursanci mogli przyswoić każdą informację zarówno na wykładach, jak i na zajęciach praktycznych.

Ciągle pracujemy nad programem i rozwijamy go. Dzięki temu odpowiada on na potrzeby rynku oraz Twoich przyszłych klientów. Nauczymy Cię wszystkiego, co niezbędne do pracy w obiektach sportowych lub w ramach własnej działalności. Kurs trenera personalnego w Poznaniu rozpoczniesz jako pasjonat sportu, a ukończysz jako wykwalifikowany ekspert od treningów.

Jedną z naszych najsilniejszych stron jest kadra. Wykładowcą, który prowadzi kurs jest Karolina Januszewska. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych trenerów personalnych dadzą Ci wiarygodny obraz tego, jak wygląda Twoja wymarzona praca. Zyskasz możliwość czerpania wiedzy od najlepszych. Wiedza i umiejętności, jakie przekażą Ci nasi wykładowcy, to szansa na pracę w ulubionych obiektach sportowych. Gruntownie przygotujemy Cię do profesjonalnego wykonywania zawodu.

Odbiorcy kursu na trenera personalnego w Poznaniu

Kto powinien odbyć kurs trenera personalnego w Poznaniu? Oferta Akademii Trenerów Sportu przeznaczona jest dla tych, którzy wykazują ponadprzeciętne zainteresowanie sportem i aktywnym trybem życia. Dla niektórych jest to hobby, dla innych – jedna z ważniejszych spraw w życiu. Niezależnie od podejścia liczy się chęć rozwoju i gotowość do prowadzenia innych do celu. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz pomagać dbać o dobrą kondycję i organizm – ta praca jest dla Ciebie.

Zapisz się na kurs, zdobądź certyfikat i zostań prawdziwym trenerem personalnym. Zarabiaj na tym, za co teraz musisz płacić!

Organizacja kursu trenera personalnego – Poznań

Zanim zdecydujesz się na udział, poznaj organizację kursu i dowiedz się, jak to wygląda w praktyce. Ile trwa kurs trenera personalnego w Poznaniu? Jak przebiega?

Program przewiduje około 40 godzin nauki oraz zawiera część teoretyczną i praktyczną – każda po 20 godzin. Dzięki solidnej bazie informacji na wstępie będziesz w stanie lepiej zrozumieć zagadnienia poruszane na zajęciach praktycznych. Gwarantujemy przekazanie przydatnej w zawodzie wiedzy, która stanowi podstawę do wykonywania konkretnych ćwiczeń i dobierania skutecznych metod treningów. Dzięki temu wykorzystujemy czas kursu na naprawdę potrzebne zagadnienia.

Kurs zakończony pozytywnym wynikiem egzaminu daje Ci międzynarodową legitymację trenera personalnego oraz dokument potwierdzający Twoje umiejętności.

Wyszkolona kadra trenerska

małe grupy zajęciowe

Kursy w małych grupach

mnóstwo zadowolonych absolwentów

Zadowoleni absolwenci

międzynarodowe uprawnienia

Międzynarodowe uprawnienia

autorskie programy nauczania

Autorskie programy nauczania

Własne obiekty

Własne obiekty

Ugruntowana pozycja na rynku

Ugruntowana pozycja na rynku

Porady i pomoc po kursie

Porady i pomoc po kursie

Skorzystaj z oferty kursu trenera personalnego w trybie indywidualnym

Kursy i szkolenia organizowane są w Nowa Forma Studio Treningu Personalnego 

Karolina Januszewska

Wykładowca
kurs instruktor siłowni Bydgoszcz
kurs trenera personalnego
szkolenie trening funkcjonalny

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności

Nasi absolwenci o nas

  1. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z oferty ATS -Akademia Trenerów Sportu 👈 Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozwinąć się do takiego stopnia, że na chwilę obecną mam od góry do dołu zapełniony grafik i bardzo mi kurs pomógł w uzupełnieniu wiedzy

    Danuta Makowska
  1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

    Krzysztof Mazur