[/vc_column]

SZKOLENIE ZDROWY KRĘGOSŁUP W WARSZAWIE

Szkolenie zostało przygotowane dla osób zajmujących się sportem zawodowo lub poszukujących ćwiczeń, które rozwiążą doskwierające dolegliwości. Szkoleniowcy ATS pokażą, jakie ćwiczenia układać, żeby redukować problemy związane z bólem pleców. Podczas szkolenia dowiesz się, jak odpowiednio dostosować stopień trudności treningu, równocześnie mając na względzie bezpieczeństwo i ulgę dla kręgosłupa. Niestety coraz więcej osób cierpi z powodu takich problemów. Siedząca praca, rzadka aktywność fizyczna na pewno nie pomagają w utrzymaniu dobrego samopoczucia na co dzień. Szkolenie wyposaży Cię w umiejętności praktyczne, przypomni zagadnienia z anatomii oraz o rodzajach wad postawy. Zaburzenia w układzie ciała nie są bez znaczenia co oznacza, że osoby z takimi dolegliwościami muszą mieć jeszcze precyzyjniej dopasowany plan treningowy. Każdy profesjonalny trener personalny czy instruktor fitness, wie jak należy ćwiczyć, aby trening przynosił ulgę i relaksował kręgosłup. Zajęcia mają charakter prozdrowotny, pokazują jak niezmiernie ważne jest wzmacnianie mięśni brzucha dla zachowania prawidłowej postawy ciała oraz osiągnięcia siły mięśniowej stabilizującej stawy kręgosłupa.

Zapisz się na szkolenie w Akademii Trenerów Sportu. Poszerzaj swoje kwalifikacje, zdobądź solidną wiedzę teoretyczną i praktyczną na profesjonalnym szkoleniu zdrowy kręgosłup.

Szkolenie dedykowane jest:

 • trenerom personalnym
 • instruktorom fitness
 • instruktorom jogi oraz pilates
 • nauczycielom wychowania fizycznego
 • pracownikom klubów seniora, przychodni czy sanatoriów
 • pracownikom oddziałów szpitalnych oraz rehabilitacyjnych
 • osobom prowadzącym zajęcia sportowe lub rehabilitacyjne
 • wszystkim, którzy chcą poznać techniki prozdrowotnego treningu kręgosłupa

SZKOLENIE ZDROWY KRĘGOSŁUP– SZCZEGÓŁY

PROGRAM SZKOLENIE ZDROWY KRĘGOSŁUP

Program

 1. Anatomia budowy mięśni przykręgosłupowych i kręgosłupa
 2. Prowadzenie zajęć zdrowy kręgosłup
 3. Techniki wykonywania ćwiczeń
 4. Wady postawy
 5. Ćwiczenia „zdrowy kręgosłup” z użyciem przyborów
 6. Przyczyny i objawy bólu kręgosłupa

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

Szkolenie 1 dniowe

Start 10.07.2021

CENA

CERTYFIKAT ZE SZKOLENIA 

Każdy uczestnik po ukończeniu szkolenia otrzymuje certyfikat wydany w języku polskim i angielskim. Jest to potwierdzenie kwalifikacji zawodowych, z zarazem upoważnienie do prowadzenia zajęć Zdrowy Kręgosłup.

Certyfikat wydany przez Akademię Trenerów Sportu jest uznawany przez pracodawców nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej.

Akademia Trenerów Sportu zatrudnia ekspertów w dziedzinie sportu z wieloletnim doświadczeniem. Swoją wiedzę przekazują w sposób wysoko merytoryczny, a co najważniejsze są praktykami. Rozwiniesz swoje kompetencje, doszlifujesz warsztat trenerski przy współpracy z ekspertami ATS. Szkolenie jest szansą na kolejne cenne doświadczenie w zawodowym portfolio instruktora fitness, trenera personalnego czy nauczyciela wychowania fizycznego.


SZKOLENIA W WARSZAWIE


BYŁEŚ NA SZKOLENIU ZDROWY KRĘGOSŁUP W WARSZAWIE? ZOSTAW NAM OCENĘ!

Summary
product image
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
ATS-Sport
Product Name
SZKOLENIE ZDROWY KRĘGOSŁUP WARSZAWA
Zadzwoń teraz!