Kursy na Trenera Personalnego
oraz Instruktora Fitness

Odważ się
Dokonaj zmiany.

kurs trenera personalnego kurs instruktora fitness

ZNAJDŹ KURS

DLACZEGO ATS SPORT?

akredytowane szkolenia

Akademia posiada wdrożone standardy jakości dla instytucji szkoleniowych potwierdzony certyfikatem TGLS Polska, który uprawnia nas do prowadzenia akredytowanych szkoleń z dofinansowaniem. 

Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

Akademia Trenerów Sportu posiada ministerialny wpis do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02./0005 7/2020 oraz wpis do Bazy Usług Rozwojowych.

Polska

Jesteśmy renomowaną Instytucją Szkoleniową działającą na terenie całej Polski od 2014r., wydającą uprawnienia i certyfikaty zgodne z najwyższymi standardami Unii Europejskiej

absolwenci

Dzięki najwyższym standardom szkoleniowym, Nasi Absolwenci są w 100% przygotowani do pracy z klientem, posiadając solidny fundament wiedzy teoretycznej i praktycznej.

KURSY NA TRENERA PERSONALNEGO ORAZ INSTRUKTORA FITNESS


Kursy oraz szkolenia prowadzone przez Akademię Trenerów Sportu cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Organizowane są przez doświadczonych szkoleniowców, którzy prowadzą na kursach  rozbudowane szkolenia branżowe z nastawieniem na praktykę, dzieląc się swoim długoletnim doświadczeniem trenerskim. Akademia posiada ministerialny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Od 2014 r. zaufało nam już wielu zadowolonych absolwentów, którzy pracują obecnie w zawodzie i dzielą się zdobytą wiedzą ze swoimi klientami. Akademia prowadzi kursy na trenera personalnego oraz instruktora fitness w 16 miastach w Polsce, zapewniając rozwój twardych kompetencji, które są niezbędne żeby realizować cele szkoleniowe oraz bezpiecznie pracować z klientem. W trakcie kursu oferujemy obszerne materiały dydaktyczne w formie papierowej oraz elektronicznej. Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne prowadzone są w obiektach o wysokim standardzie, w kilkuosobowych grupach bądź indywidualnie. Gwarantujemy profesjonalizm i spełnienie wymagań klientów.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, Akademia zapewnia również wsparcie poszkoleniowe, pomoc w uzyskaniu zatrudnienia oraz organizację praktyk dla przyszłych trenerów

OPINIE NASZYCH ABSOLWENTÓW

  1. Polecam wszystkim. Kurs przeprowadzony profesjonalnie, bez żadnych niedomówień. Wykładowcy posiadają dużą wiedzę praktyczną i merytoryczną, którą potrafią przekazać w prosty i zrozumiały sposób. Kurs warty swojej ceny.

    Michał Czyżewski
  1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

    Krzysztof Mazur

Zapisz się na kurs