KURS INSTRUKTORA FITNESS ŁÓDŹ

Od zawsze wiadomo było, że najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie. W ostatnim czasie coraz większa część społeczeństwa poświęca godziny, aby poprawić stan zdrowia i samopoczucie oraz dojść do wymarzonej sylwetki. Jednym z popularniejszych sposobów są zajęcia fitness. Skoro jesteś na tej stronie, prawdopodobnie również na nie uczęszczasz i szukasz czegoś więcej. Kurs instruktora fitness w Łodzi to Twoja szansa na pójście o krok dalej.

Kurs instruktora fitness w Łodzi na ATS – czy warto?

Odbycie kursu na Akademii Trenerów Sportu daje Ci możliwość atrakcyjnej pracy w branży sportowej – pod względem zarówno zarobków, jak i charakteru wykonywanych czynności. Jeśli uczęszczasz na siłownię, zajęcia fitness czy basen dla przyjemności i czujesz, że sport dodaje Ci chęci do życia – zawód instruktora fitness to droga dla Ciebie.

Program kursu instruktora fitness Łodzi powstał dzięki doświadczeniu naszych wykładowców, którzy skonstruowali go tak, by zawrzeć wszystkie umiejętności niezbędne w tej pracy. Taki plan kształcenia dostępny jest wyłącznie u nas. Dlatego kończąc naszą akademię, zyskujesz ekspercką wiedzę, której nie oferuje każda szkoła.

Na korzyść kursantów wpływa fakt, że zajęcia odbywają się w renomowanych siłowniach. W obiektach znajdują się profesjonalne sprzęty i przestronne sale. To szczególnie istotne w przypadku zajęć fitness, w których przestrzeni nigdy za wiele.

Zaletą kursu jest krótki czas jego trwania. W ciągu 50 godzin przyswoisz zagadnienia teoretyczne i praktyczne niezbędne do rozpoczęcia pracy jako instruktor fitness. Dzięki temu możesz rozpocząć pracę swoich marzeń szybko i z solidną bazą wiedzy.

Kto powinien odbyć kurs instruktora fitness w Łodzi?

Czytasz z ekscytacją program naszego kursu, ale nie wiesz, czy to na pewno dla Ciebie? Jeśli wykazujesz ponadprzeciętne zainteresowanie sportem i nie są Ci obce zagadnienia żywieniowe – kurs instruktora fitness Łodź to wybór dla Ciebie.

Kierujemy naszą ofertę edukacyjną do osób lubiących wyzwania i chcących się rozwijać w tym, co robią. W pracy instruktora ważna jest umiejętność motywowania innych do działania oraz zarażania pasją do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. To praca z ludźmi, dlatego to właśnie na nich powinny być zorientowane Twoje działania jako instruktora. Wszystkiego innego Cię nauczymy!

Kurs instruktora fitness Łodź – jak wyglądają zajęcia?

Zapisując się na kurs, masz do wyboru tryb weekendowy oraz tygodniowy. Ten pierwszy sprawdzi się, jeśli pracujesz i chcesz odbyć kurs jednocześnie. Jeśli zależy Ci na szybkim rozpoczęciu kariery jako instruktor fitness – wybierz zajęcia od poniedziałku do niedzieli i miej to za sobą w tydzień!

Kurs instruktora fitness w Łodzi zakończony jest egzaminem, podczas którego sprawdzamy Twoją wiedzę i umiejętności nabyte w trakcie 50 godzin wykładów i zajęć praktycznych.

Międzynarodowa legitymacja i certyfikat ukończenia kursu pozwolą Ci pracować na siłowniach, basenach, w klubach fitness i innych miejscach o podobnym charakterze.

Kursy i szkolenia prowadzone są w  Move & Mind Studio Treningu”

Agnieszka Kaźmierczak

Agnieszka Kaźmierczak

Wykładowca

NAJBLIŻSZE KURSY – Łódź

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności