NAJBLIŻSZE KURSY – ZIELONA GÓRA

Kurs na trenera personalnego – Zielona Góra

Sport i zdrowy tryb życia – to od lat jedne z najpopularniejszych zainteresowań. Obecnie coraz więcej osób poświęca sporo czasu, by utrzymać zgrabną sylwetkę i dążyć do perfekcji w swoich ulubionych dyscyplinach. Oznacza to także, że rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych trenerów personalnych. Jeżeli sport jest Twoją pasją, którą pragniesz nieustannie rozwijać, a jednocześnie chcesz zarabiać na swoich zainteresowaniach – warto zdecydować się na kurs na trenera personalnego w Zielonej Górze.

Liczba dostępnych kursów jest naprawdę spora, jednak warto postawić na miejsce, w którym nie zmarnujesz ani jednej minuty. Wiedza, którą zdobędziesz, umożliwi Ci rozwinięcie niezbędnych umiejętności oraz ułatwi zdobycie oficjalnych zaświadczeń wymaganych do wykonywania zawodu. Jednym z takich miejsc jest właśnie Akademia Trenerów Sportu, a jednym z miast, w których można skorzystać z jej oferty, jest Zielona Góra. Kurs na trenera personalnego to wybór właśnie dla Ciebie – dowiedz się dlaczego!

Dlaczego warto postawić na Akademię Trenerów Sportu?

Akademia od lat cieszy się popularnością i zaufaniem wśród zarówno nowych kursantów, jak i absolwentów. Organizowane zajęcia prowadzą wykwalifikowani specjaliści, których wiedza oraz umiejętności opierają się na ciężkiej pracy i wielu latach zdobywania doświadczenia.

Kurs trenera personalnego w Zielonej Górze organizowany przez ATS to gwarancja zdobycia potrzebnej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Jego ukończenie oraz pozytywne przejście egzaminu pozwolą na zdobycie uprawnień niezbędnych do pracy w charakterze trenera personalnego. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym podejściu, kursach w niewielkich grupach oraz zdobyciu międzynarodowych uprawnień do wykonywania swojego zawodu marzeń – Akademia Trenerów Sportu w Zielonej Górze będzie najlepszym rozwiązaniem.

Do kogo jest skierowana nasza oferta szkoleniowa ? 

Praca trenera personalnego to połączenie satysfakcjonujących zarobków z pasją do sportu. Jeżeli Twoje zainteresowania kręcą się wokół aktywności fizycznej, chcesz nieustannie je rozwijać, a przy tym pragniesz pomagać innym dbać o kondycję i zdrowie – kurs na trenera personalnego jest właśnie tym, czego szukasz. Prowadzone w ATS-Sport zajęcia obejmują zarówno wykłady, jak i część praktyczną. Jeżeli zależy Ci na zmianie branży oraz uzyskania niezależnego, dobrze płatnego zawodu skorzystaj z naszej bogatej oferty kursów tematycznych oraz szkoleń uzupełniających. Jeżeli nie posiadasz przeciwskazań do podejmowania aktywności fizycznej oraz jesteś pełnoletni/a, to ten kurs jest dla Ciebie. 

Kurs na trenera personalnego – Zielona Góra. Jak wyglądają zajęcia?

Akademia Trenerów Sportu od wielu lat organizuje kurs trenera personalnego w Zielonej Górze, który umożliwia zdobycie umiejętności i uprawnień niezbędnych do wykonywania zawodu. Dzięki prowadzonym w weekendy zajęciom poznasz wiele podstawowych oraz zaawansowanych informacji teoretycznych i praktycznych. Dotyczą one między innymi kwestii takich jak nawiązywanie dobrego kontaktu z klientem i przeprowadzanie wywiadu ze swoimi podopiecznymi. W dalszej części dowiesz się, w jaki sposób układać plany, jak wyglądają skuteczne metody treningowe. Dodatkowo poznasz różnicę pomiędzy pracą z klientem indywidualnym a grupą osób. Zapisz się już dziś i zdobądź kompletną wiedzę o świecie treningu personalnego!

 

kurs trener osobisty
szkolenie trening funkcjonalny
kurs instruktor siłowni Bydgoszcz

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności