Kurs trenera personalnego – Zielona Góra

Sport i zdrowy tryb życia – to od lat jedne z najpopularniejszych zainteresowań. Obecnie coraz więcej osób poświęca sporo czasu, by utrzymać zgrabną sylwetkę i dążyć do perfekcji w swoich ulubionych dyscyplinach. Oznacza to także, że rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych trenerów personalnych. Jeżeli sport jest Twoją pasją, którą pragniesz nieustannie rozwijać, a jednocześnie chcesz zarabiać na swoich zainteresowaniach – warto zdecydować się na kurs na trenera personalnego w Zielonej Górze.

Liczba dostępnych kursów jest naprawdę spora, jednak warto postawić na miejsce, w którym nie zmarnujesz ani jednej minuty. Wiedza, którą zdobędziesz, umożliwi Ci rozwinięcie niezbędnych umiejętności oraz ułatwi zdobycie oficjalnych zaświadczeń wymaganych do wykonywania zawodu. Jednym z takich miejsc jest właśnie Akademia Trenerów Sportu, a jednym z miast, w których można skorzystać z jej oferty, jest Zielona Góra. Kurs na trenera personalnego to wybór właśnie dla Ciebie – dowiedz się dlaczego!

Dlaczego warto postawić na Akademię Trenerów Sportu?

Akademia od lat cieszy się popularnością i zaufaniem wśród zarówno nowych kursantów, jak i absolwentów. Organizowane zajęcia prowadzą wykwalifikowani specjaliści, których wiedza oraz umiejętności opierają się na ciężkiej pracy i wielu latach zdobywania doświadczenia.

Kurs trenera personalnego w Zielonej Górze organizowany przez ATS to gwarancja zdobycia potrzebnej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Jego ukończenie oraz pozytywne przejście egzaminu pozwolą na zdobycie uprawnień niezbędnych do pracy w charakterze trenera personalnego. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym podejściu, kursach w niewielkich grupach oraz zdobyciu międzynarodowych uprawnień do wykonywania swojego zawodu marzeń – Akademia Trenerów Sportu w Zielonej Górze będzie najlepszym rozwiązaniem.

Do kogo jest skierowana nasza oferta szkoleniowa ? 

Praca trenera personalnego to połączenie satysfakcjonujących zarobków z pasją do sportu. Jeżeli Twoje zainteresowania kręcą się wokół aktywności fizycznej, chcesz nieustannie je rozwijać, a przy tym pragniesz pomagać innym dbać o kondycję i zdrowie – kurs na trenera personalnego jest właśnie tym, czego szukasz. Prowadzone w ATS-Sport zajęcia obejmują zarówno wykłady, jak i część praktyczną. Jeżeli zależy Ci na zmianie branży oraz uzyskania niezależnego, dobrze płatnego zawodu skorzystaj z naszej bogatej oferty kursów tematycznych oraz szkoleń uzupełniających. Jeżeli nie posiadasz przeciwskazań do podejmowania aktywności fizycznej oraz jesteś pełnoletni/a, to ten kurs jest dla Ciebie. 

Kurs trenera personalnego – Zielona Góra. Jak wyglądają zajęcia?

Akademia Trenerów Sportu od wielu lat organizuje kurs trenera personalnego w Zielonej Górze, który umożliwia zdobycie umiejętności i uprawnień niezbędnych do wykonywania zawodu. Dzięki prowadzonym w weekendy zajęciom poznasz wiele podstawowych oraz zaawansowanych informacji teoretycznych i praktycznych. Dotyczą one między innymi kwestii takich jak nawiązywanie dobrego kontaktu z klientem i przeprowadzanie wywiadu ze swoimi podopiecznymi. W dalszej części dowiesz się, w jaki sposób układać plany, jak wyglądają skuteczne metody treningowe. Dodatkowo poznasz różnicę pomiędzy pracą z klientem indywidualnym a grupą osób. Zapisz się już dziś i zdobądź kompletną wiedzę o świecie treningu personalnego!

Paweł Kwaśnik kurs trenera personalnego zielona góra

Paweł Kwaśnik

Wykładowca

Dla kogo skierowany jest kurs:

Z czego składa sie kurs?

Nasz kurs łączy praktykę z teorią
oraz dostarcza niezbędnych narzędzi do tego, aby bezpiecznie trenować swoich podopiecznych.

kursy indywidualne praktyka

Praktyka na siłowni

Praktyka obejmuję poznanie najważniejszych aspektów treningowych oraz pozwoli Ci zapoznać się ze sprzętem oraz akcesoriami.

kursy indywidualne teoria

Zajęcia teoretyczne

 Zdobędziesz wiedzę  na temat anatomii oraz fizjologii człowieka, programowania treningowego i podstaw dietetyki.

ATS-SPORT praktyka z klientem

Praktyka z klientem

Pokażemy Ci jak wygląda metodologia pracy z klientem: wywiad przedtreningowy, testy diagnostyczne oraz budowa relacji z klientem.

Otrzymujesz komplet certyfikatów
oraz licencję trenerską

Pozytywny wynik egzaminu daje Ci przepustkę do wykonywania zawodu. Uzyskasz komplet certyfikatów w wersji polskiej oraz angielskiej oraz legitymację instruktorską w formie wygodnej karty, w formacie dowodu osobistego. Uzyskane uprawnienia będą honorowane przez pracodawców na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

certyfikat trenera personalnego ats-sport
legitymacja Trenera Personalnego ATS-SPORT kurs indywidualny
certyfikat instruktor siłowni ats-sport

Co zyskujesz w ramach kursu?

Grupowy kurs
trenera personalnego + instruktora siłowni

Pln 1690
  • Tylko 350zł zadatku przy zapisie na kurs
  • Proste płatności PayU/BLIK
  • Opcja ratalna
  • Możliwość uzyskania dofinansowania

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas,
klikając w przycisk poniżej.

NAJBLIŻSZE KURSY – Zielona Góra

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności