NAJBLIŻSZE KURSY – CZĘSTOCHOWA

KURS INSTRUKTORA FITNESS CZĘSTOCHOWA

Zdrowe odżywianie, troska o własny organizm i komfort psychiczny, sport – każdy z tych sposobów na poprawę samopoczucia zyskuje coraz większą popularność. Dlatego też obecnie jest ogromne zapotrzebowanie na dietetyków, trenerów personalnych i instruktorów fitness. Jeśli spędzasz dużo czasu na aktywności fizycznej i czujesz, że chcesz osiągnąć jeszcze wyższy poziom – zapisz się na kurs instruktora fitness w Częstochowie.

Dlaczego kurs instruktora fitness w Częstochowie to dobra decyzja?

Czym wyróżnia się dobry kurs? O jakości zajęć decyduje przede wszystkim obecność doświadczonych wykładowców, możliwość pracy z profesjonalnym sprzętem oraz przejrzysty sposób przekazywania wiedzy. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Kurs instruktora fitness w Częstochowie spełnia każdy z tych warunków – a to jeszcze nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania!

Nasz program edukacyjny jest stworzony nie tylko po to, by dawać kwalifikacje. Naszym celem jest, aby nasi kursanci naprawdę wychodzili wzbogaceni o nowe umiejętności i doświadczenia. Taki przebieg kształcenia sprawia, że absolwenci Akademii Trenerów Sportu stają się nieprzeciętnymi specjalistami w dziedzinie fitnessu. Znajdują wymarzoną pracę na siłowniach, basenach i w klubach sportowych. Prowadzą obozy, a niekiedy zakładają własne działalności, wokół których gromadzą klientów. Odbycie kursu w naszej instytucji to doskonały start dla Twojej kariery jako instruktor.

Czego nauczysz się podczas kursu instruktora fitness w Częstochowie?

Nasz kurs rozpoczyna się blokiem teoretycznym, który ma na celu usystematyzować Twoją wiedzę o najistotniejszych aspektach fitnessu. Omówimy tu między innymi takie tematy jak:

  • poszczególne rodzaje zajęć fitness,
  • przebieg i etapy lekcji z grupą,
  • szczególna rola muzyki i tańca w fitnessie – poznasz zasady doboru utworów i podstawy choreograficzne,
  • komunikacja podczas prowadzenia zajęć,
  • piramida zdrowego żywienia,
  • sposoby prowadzania rozgrzewki.

Część praktyczna pozwoli Ci wykorzystać zdobyte informacje w konkretnych sytuacjach i zadaniach, które są bardzo bliskie realiom pracy w obiektach sportowych. Dzięki temu kurs instruktora fitness w Częstochowie skutecznie przygotowuje do zawodu i umożliwia rozpoczęcie pracy z konkretną podstawą merytoryczną.

Dla kogo przeznaczony jest kurs instruktora fitness w Częstochowie?

Naszą ofertę edukacyjną kierujemy do osób zainteresowanych sportem, gotowych podejmować nowe wyzwania i motywować do nich inne osoby. Jeśli chcesz zamienić swoje hobby na satysfakcjonującą pracę – kurs instruktor fitness w Częstochowie to doskonała okazja na taką zmianę.

Jak przebiega kurs instruktora fitness w Częstochowie?

Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych obiektach, z którymi współpracujemy. Kilkunastoosobowe grupy zajęciowe pozwalają na indywidualne podejście do każdego kursanta i monitorowanie jego postępów.

Podczas kursu instruktora fitness w Częstochowie wykładowcy udzielą Ci porad i odpowiedzą na pytania. Będą do Twojej dyspozycji także po uzyskaniu certyfikatu – jesteśmy po to, by służyć Ci wiedzą i doświadczeniem.

Gdzie organizowane są kursy na trenera personalnego oraz instruktor siłowni w Częstochowie?

Kursy oraz szkolenia uzupełniające prowadzone przez ATS-SPORT  organizowane są wyłącznie na obiektach o wysokim standardzie. Małe grupy oraz kameralna atmosfera, pozwoli Ci wygodnie skupić się na rozwoju wiedzy i umiejętności oraz daje Ci przestrzeń do wypróbowania wszystkich funkcjonalności sprzętu sportowego. Centrum Sportowo Rekreacyjne SCOUT SPORT w Częstochowie, gdzie organizowane są zajęcia, znajduję się przy ul. Drogowców 12.

Zajęcia odbywają się na siłowni SCOUT SPORT Częstochowa

Scout Sport Siłownia Częstochowa

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

absolwentów
< 0
miast w Polsce
0
skuteczności
0 %