[/vc_column]

SZKOLENIE ZDROWY KRĘGOSŁUP W ZIELONEJ GÓRZE

Szkolenie Zdrowy Kręgosłup to baza wiedzy dotycząca profilaktyki przeciwdziałania bólom kręgosłupa. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwolą zadbać o zdrową postawę osobom, które prowadzą siedzący tryb życia czy są mocno aktywni fizycznie. Nadmiernie przeciążamy mięśnie przykręgosłupowe nawet, gdy nie wykonujemy dużego wysiłku fizycznego. Co oznacza, że bóle kręgosłupa odczuwa prawie każdy, dlatego zalecane szkolenie wskazuje jak niezmiernie istotne jest wzmocnienie mięśni brzucha dla zachowania prawidłowej postawy ciała oraz osiągnięcia siły mięśniowej stabilizującej stawy kręgosłupa. Wykładowcy Akademii Trenerów Sportu podzielą się wiedzą, umożliwiającą minimalizowanie dolegliwości bólowych poprzez świadomość prawidłowo wykonywanych ćwiczeń oraz kontrolowanie odpowiedniej podstawy ciała. Zajęcia teoretyczne połączone z praktyką podsumują wiedzę dotyczącą właściwie prowadzonych treningów. Szkolenie ma na celu uzyskanie zadowalającego z punktu widzenia zdrowotnego poziomu wydolności fizycznej bez przeciążania narządu ruchu. Ćwiczenia przedstawione przez naszych szkoleniowców pokażą, w jaki sposób wykonywać serie powtórzeń, aby zapobiegać przeciążeniom i bólom kręgosłupa. Wskażemy jak istotne jest świadome wykonywanie ćwiczeń, aby zniwelować napięcia mięśniowe i zachować prawidłową podstawę ciała zarówno u osób młodych, jak i starszych. Specjaliści z Akademii Trenerów Sportu pomogą wybrać ćwiczenia celowane w odniesieniu do kondycji fizycznej, biorąc pod uwagę dolegliwości ćwiczącego i wady postawy.
Zajęcia mają charakter prozdrowotny, udział w nich jest polecany wszystkim osobom, którym zależy dobrym samopoczuciu na co dzień.
Zadbaj o prawidłową podstawę ciała, dowiedz się jakimi metodami możesz uśmierzyć ból kręgosłupa. Zapisz się na szkolenie ATS, dowiedz się od profesjonalistów w jaki sposób poprawić samopoczucie swoje i swoich podopiecznych.

Szkolenie przeznaczone jest dla:

 • trenerów personalnych
 • instruktorów fitness
 • instruktorów jogi oraz pilates
 • nauczycieli wychowania fizycznego
 • pracowników przychodni, sanatoriów czy klubów seniora
 • pracowników oddziałów szpitalnych i rehabilitacyjnych
 • osób prowadzących zajęcia sportowe lub rehabilitacyjne

Udział w szkoleniu usystematyzuje wiedzę o sposobie i rodzaju ćwiczeń, które pozwolą zadbać o prawidłową postawę ciała bądź uśmierzyć ból kręgosłupa.

KADRA

Pracownicy Akademii Trenerów Sportu to wysokiej klasy specjaliści, którzy posiadają kwalifikacje niezbędne do szkolenia pasjonatów, trenerów czy instruktorów sportu. Szkolenia i kursy prowadzone przez ATS to szansa na poszerzenie posiadanych już kompetencji, co zostaje udokumentowane w postaci certyfikatu zaświadczającego o specjalistycznej wiedzy pracownika.


SZKOLENIE ZDROWY KRĘGOSŁUP– SZCZEGÓŁY

CENA

PROGRAM SZKOLENIE ZDROWY KRĘGOSŁUP

Program

 1. Anatomia budowy mięśni przykręgosłupowych i kręgosłupa
 2. Prowadzenie zajęć zdrowy kręgosłup
 3. Techniki wykonywania ćwiczeń
 4. Wady postawy
 5. Ćwiczenia „zdrowy kręgosłup” z użyciem przyborów
 6. Przyczyny i objawy bólu kręgosłupa

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

Szkolenie 1 dniowe

Termin szkolenia 11.07.2021

CENA

Cena za szkolenie 349 zł

CERTYFIKAT ZE SZKOLENIA 

Certyfikat jest dokumentem szanowanym przez pracodawców, potwierdzającym wysoki poziom kompetencji pracownika. Dokument wydawany jest w języku polskim i angielskim.

Uczestnicy szkolenia uzyskują uprawnienia upoważniające do prowadzenia zajęć Zdrowy Kręgosłup.


SZKOLENIA W ZIELONEJ GÓRZE


BYŁEŚ NA SZKOLENIU ZDROWY KRĘGOSŁUP W ZIELONEJ GÓRZE? ZOSTAW NAM OCENĘ!

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
ATS-Sport
Product Name
SZKOLENIE ZDROWY KRĘGOSŁUP ZIELONA GÓRA
Zadzwoń teraz!