NAJBLIŻSZE KURSY – POZNAŃ

KURS INSTRUKTORA FITNESS POZNAń

Dbanie o dobre samopoczucie i sylwetkę to współcześnie norma. Aktywność fizyczna zyskuje coraz więcej zwolenników – zarówno młodszych, jak i starszych. Z tego powodu zawody takie jak instruktor fitness czy trener personalny zyskują na znaczeniu, a zapotrzebowanie na osoby z odpowiednimi kwalifikacjami stale rośnie. Dlatego kurs instruktora fitness w Poznaniu da Ci szansę na stabilne zatrudnienie w atrakcyjnych warunkach pracy.

Kurs instruktora fitness w Poznaniu – czy warto wybrać Akademię Trenerów Sportu?

Jesteśmy jedną z czołowych szkół sportowych w Polsce pod względem poziomu kształcenia. Dlatego nasze kursy cieszą się zainteresowaniem wśród przyszłych trenerów i instruktorów. Z kolei absolwenci naszej organizacji znajdują zatrudnienie w miejscach, gdzie wcześniej uczęszczali jako klienci. Ukończenie kursu instruktora fitness Poznań to świetne przygotowanie do prowadzenia własnej marki jako instruktor. Kwalifikacje zdobyte na prestiżowej akademii pozwolą zdobywać zaufanie klientów i odpowiadać na ich oczekiwania.

Jako że zajęcia prowadzone są przez starannie wyselekcjonowaną kadrę, najlepsi trenerzy sportu podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem. Istotnym aspektem są również warunki, w jakich prowadzimy naszych kursantów do mistrzostwa. W każdym z miast wybieramy najlepsze siłownie, wyposażone w wysokiej jakości sprzęty i zapewniające wystarczająco przestrzeni.

Kurs instruktora fitness w Poznaniu – kto może wziąć udział?

Aby skorzystać z oferty Akademii Trenerów Sportu, nie musisz spełniać żadnych formalnych wymagań. Ważna jest jednak postawa gotowości do rozwoju, zainteresowanie sportem i zdrowym stylem życia, a także otwartość na pracę z ludźmi. Jeśli jesteś osobą, która chce inspirować innych i znajdować w nich siły do korzystnych zmian – koniecznie zapisz się na kurs instruktora fitness w Poznaniu. Właśnie takich osób potrzebuje branża sportowa!

Kurs instruktora fitness Poznań – przebieg i kwalifikacje

50 godzin spędzonych z ekspertami doskonale przygotuje Cię do poszczególnych aspektów pracy na siłowni lub w centrum fitness. Nauczysz się właściwie porozumiewać z grupą podczas ćwiczeń. Dzięki temu efekty treningów będą lepsze, a wrażenia po zajęciach sprawią, że uczestnicy wrócą po więcej. Poznasz zasady dobierania muzyki oraz układania kroków tanecznych. To pozwoli Ci prowadzić w przyszłości atrakcyjne zajęcia, na których poza ćwiczeniami fizycznymi obecna jest świetna atmosfera i energia.

Przebieg kursu podzieliliśmy na teorię, praktykę i egzamin końcowy. Informacje zdobyte w pierwszej części pomogą Ci lepiej przejść przez etap praktyczny. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu otrzymujesz certyfikat, który pozwoli Ci pracować w wymarzonych miejscach, prowadzić obozy sportowe lub nawet założyć własne centrum sportu. Kurs instruktora fitness w Poznaniu to również szansa na pracę w zagranicznych obiektach – dokument ukończenia dostaniesz dodatkowo w języku angielskim, a międzynarodowa legitymacja potwierdzi Twoje kwalifikacje w innych krajach.

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności