NAJBLIŻSZE KURSY – WARSZAWA

KURS INSTRUKTORA  FITNESS WARSZAWA

Zdrowe żywienie, siłownia, bieganie i… lekcje fitnessu. Coraz więcej osób szuka nowych aktywności, które pozwolą im utrzymać dobrą kondycję i samopoczucie. Dlatego kurs instruktora fitness w Warszawie to szansa na ciekawą pracę na pewnym rynku. Przekonaj się, dlaczego warto odbyć go na naszej akademii!

Dlaczego warto odbyć kurs na instruktora fitness w Warszawie?

Oferta Akademii Trenerów Sportu wyróżnia się przede wszystkim doświadczoną kadrą i naciskiem na praktyczne umiejętności. Nie inaczej jest w przypadku kursu na instruktora fitness w Warszawie. Stawiamy na maksymalne wykorzystanie wiedzy w praktyce. Program obejmuje tylko rzeczy istotne w zawodzie instruktora, bez zbędnych tematów zapełniających grafik. Dzięki temu wszystko, czego się nauczysz, przyda Ci się w pracy z grupami na zajęciach.

Podczas zajęć zyskujesz praktyczne umiejętności, z których będziesz korzystać w codziennej pracy jako instruktor fitness. Wiedza o żywieniu, budowie ciała oraz znajomość zasad treningów umożliwią zdobycie zaufania klientów i pozycji specjalisty w swojej dziedzinie. Dzięki kursowi udokumentujesz to, co potrafiłeś i wiedziałeś już wcześniej, a także nauczysz się jeszcze więcej.

Kurs na instruktora fitness w Warszawie – kto powinien wziąć udział?

Jeśli sport i zdrowy styl życia stawiasz wysoko w swojej hierarchii wartości, a praca z ludźmi napędza Cię do działania, kurs na instruktora fitness w Warszawie jest dla Ciebie.

Największa korzyść płynąca z jego ukończenia to możliwość zatrudnienia tam, gdzie i tak chodzisz dla przyjemności. Lekcje prowadzone są w przystępny sposób, a efekty pozwolą Ci usystematyzować wiedzę i dobrze przygotować się do prowadzenia zajęć fitness.

Przebieg i program kursu instruktora fitness w Warszawie

Jako kursant masz do wyboru 2 tryby: weekendowy (zajęcia w sobotę i niedzielę) oraz tygodniowy (od poniedziałku do niedzieli). To pozwala połączyć kurs z pracą lub ukończyć go najszybciej, jak to możliwe – w zależności od Twoich potrzeb.

Pierwsze zajęcia kursu instruktora fitness w Warszawie stanowią wstęp teorii. Otrzymasz materiały dotyczące historii fitnessu, podziału zajęć czy przebiegu lekcji. Dowiesz się nieco o muzyce i choreografii oraz metodach nauczania i komunikacji z grupą na zajęciach fitness. Ta część obejmuje również wiedzę o aspektach zdrowotnych – anatomii, żywieniu i suplementacji.

To wszystko tworzy solidną podstawę do zajęć praktycznych. Przyswojenie tej wiedzy pozwoli Ci zdać pisemny egzamin z części teoretycznej, a później – lepiej wykonywać swój zawód.
Większość kursu przeznaczona jest na praktykę. Podczas kolejnych zajęć dowiesz się, jak prowadzić m.in. zajęcia aerobiku, step aerobiku czy ćwiczenia wzmacniające. Poznasz zasady rozgrzewek, najczęściej wykorzystywane w fitnessie kroki oraz najważniejsze rodzaje aktywności. Jednym słowem – nauczysz się znanych Ci rzeczy, jednak z zupełnie nowej perspektywy instruktora.

Kurs kończy się egzaminem praktycznym. Po jego zaliczeniu zdobywasz udokumentowane kwalifikacje pozwalające Ci zacząć wymarzoną pracę instruktora fitness.

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności