NAJBLIŻSZE KURSY – Wrocław

KURS INSTRUKTORA FITNESS WROCŁAW

Bywasz na zajęciach fitnessu kilka razy w tygodniu, ale czujesz, że chcesz czegoś więcej? Teraz to Ty możesz je poprowadzić! Akademia Trenerów Sportu oferuje kurs na instruktora fitness we Wrocławiu, dzięki któremu możesz zarabiać na swojej pasji. Ukończenie szkolenia daje Ci możliwość zatrudnienia w ulubionym miejscu. Od teraz praca równa się przyjemności.

Dlaczego warto wybrać kurs instruktora fitness we Wrocławiu?

Odbycie kursu na Akademii Trenerów Sportu pozwoli Ci pracować na siłowniach, basenach i w centrach fitnessu. Program przygotuje Cię od strony teoretycznej i praktycznej – dostarczy niezbędnej wiedzy o ćwiczeniach i organizmie człowieka oraz umiejętności przeprowadzania zajęć.

Wykładowcy ATS są doświadczonymi i wykwalifikowanymi trenerami. Dysponują oni ogromną wiedzą – nie tylko o samych ćwiczeniach fitness, ale i aspektach żywieniowych czy psychologicznych takich jak motywacja.

Ukończenie kursu na instruktora fitness we Wrocławiu daje Ci możliwość przekształcenia hobby w pracę zarobkową. Dzięki temu, zamiast płacić za robienie tego, co kochasz, będziesz na tym zyskiwać.

Kurs instruktora fitness Wrocław – dla kogo?

Lubi pracę z ludźmi, nie wyobraża sobie życia bez sportu i jest w pełnej gotowości do dzielenia się zdobytą wiedzą i umiejętnościami z innymi. Brzmi jak opis Twojej osoby? Jeśli tak – świetnie odnajdziesz się w tej roli.

Kurs na instruktora fitness Wrocław ukierunkowany jest na łączenie praktycznych umiejętności ze specjalistyczną wiedzą o treningach i procesach zachodzących w organizmie podczas aktywności fizycznej. Dzięki temu będziesz w stanie odpowiedzieć na potrzeby klientek i klientów szukających profesjonalnego przewodnika, który właściwie poprowadzi ich przez etapy dochodzenia do wymarzonej sylwetki i dobrego samopoczucia.

Ile trwa kurs na instruktora fitness i jak wygląda?

Kursy instruktora fitness we Wrocławiu odbywają się weekendowo w soboty i w niedziele. Zaletą szkolenia są małe grupy, które pozwalają trenerowi kontrolować postępy każdego kursanta.

Program składa się z trzech segmentów. Część organizacyjna ma na celu zapoznanie się z uczestnikami oraz przebiegiem kursu. To pozwoli poznać na wstępie umiejętności przyszłych instruktorów i odpowiedzieć na pytania.

Podczas części teoretycznej zostaną omówione podstawowe zasady prowadzenia zajęć fitness. Ważnym punktem jest tu wiedza o historii fitnessu i rodzajach zajęć. Na tym etapie nauczysz się komunikować z grupą i dobierać muzykę do ćwiczeń. W tej części dowiesz się także, jak właściwie budować choreografię, poznasz podstawy dietetyki oraz nauczysz się udzielać pierwszej pomocy.

Ostatnim etapem jest część praktyczna, która obejmuje umiejętności prowadzenia ćwiczeń takich jak aerobik, step aerobik czy zajęcia wzmacniające.

Po zaliczeniu egzaminów teoretycznego i praktycznego otrzymasz certyfikat ukończenia kursu po polsku i po angielsku oraz międzynarodową legitymację uprawniającą do wykonywania zawodu.

Kamila Kot

Wykładowca

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności