NAJBLIŻSZE KURSY – BYDGOSZCZ

KURS INSTRUKTOR FITNESS BYDGOSZCZ

Kurs na instruktora fitness w Bydgoszczy odbywa się w siłowni Mega Fit.

Kurs instruktora fitness w Bydgoszczy zapewnia wiedzę i umiejętności, dzięki którym uczestnik może być kompetentny w zakresie różnych czynności i funkcji w branży fitness, pracując niezależnie w miejscach takich jak centra fitness, siłownie, baseny bądź prowadzić obozy sportowe. Osoby o takim poziomie kompetencji będą mogły prowadzić zajęcia dla różnych grup społecznych, przeprowadzać treningi ruchowe zapewniając przywództwo i wskazówki dla klientów i innych pracowników. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu, uczestnik otrzyma wszystkie dokumenty w języku polskim i angielskim. Kurs dzieli się na 3 części, moduł teoretyczny, moduł praktyczny oraz egzamin. Wybierając naszą Akademię na kurs instruktora fitness w Bydgoszczy masz pewność, że zajęcia prowadzone są przez jednych z najlepszych i doświadczonych wykładowców w Polsce.

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności

Nasi absolwenci o nas

  1. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z oferty ATS -Akademia Trenerów Sportu 👈 Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozwinąć się do takiego stopnia, że na chwilę obecną mam od góry do dołu zapełniony grafik i bardzo mi kurs pomógł w uzupełnieniu wiedzy

    Danuta Makowska
  1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

    Krzysztof Mazur