NAJBLIŻSZE KURSY – Katowice

KURS INSTRUKTOR FITNESS W KATOWICACH

Akademia Trenerów Sportu organizuje kurs instruktora fitness w Katowicach wzbogacony o hospitacje. Celem szkolenia jest zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności, które pozwolą kursantom w podjęciu pracy instruktorów fitness w profesjonalnych akademiach sportu nie tylko w Polsce, ale i na terenie całej Unii Europejskiej. Kurs kończy się otrzymaniem zawodowej legitymacji instruktora fitness oraz międzynarodowych uprawnień, istotnych z punktu widzenia potencjalnych pracodawców i klientów.

Kurs instruktora fitness Katowice organizowany przez Akademię Trenerów Sportu cechuje się pełnym profesjonalizmem. Zajęcia prowadzone są w niewielkich, maksymalnie czternastoosobowych grupach. Prowadzą je wykwalifikowani trenerzy, którzy przedstawiają uczestnikom swoje autorskie, niedostępne nigdzie indziej programy. Prowadzący są do dyspozycji kursantów, również po zakończeniu kursu. Udzielają oni porad oraz odpowiadają na pytania absolwentów zajęć.

Uczestnicy kursu pozyskują teoretyczną i praktyczną wiedzę związaną z:

  • podstawami fitnessu (np. tworzenie prostych i zaawansowanych bloków choreograficznych)
  • aerobikiem (np. podstawowe kroki aerobikowe)
  • step aerobikiem (np. podstawowe kroki step aerobiku)
  • ćwiczeniami wzmacniającymi, mieszanymi i innymi (np. lekcje pokazowe TMT, ABT, TBC).

Trenerzy Akademii Trenerów Sportu z sukcesem prowadzą działalność edukacyjną w szesnastu polskich miastach. Połącznie ich pasji i doświadczenia pozwala na świadczenie najlepszej jakości usług w dziedzinie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Warto zapisać się na kurs, by czerpać z wiedzy zawodowców i również stać się profesjonalistą w tej nieustannie rozwijającej się branży.

Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu instruktora fitness w formie indywidualnej, gdzie wykładowca ustala z kursantem terminy zjazdów oraz dopasowuje program kursu pod potrzeby rozwojowe uczestnika indywidualnego. Zapraszamy do zapisu!

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności

Nasi absolwenci o nas

  1. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z oferty ATS -Akademia Trenerów Sportu 👈 Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozwinąć się do takiego stopnia, że na chwilę obecną mam od góry do dołu zapełniony grafik i bardzo mi kurs pomógł w uzupełnieniu wiedzy

    Danuta Makowska
  1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

    Krzysztof Mazur