KURS NA INSTRUKTORA PŁYWANIA WE WROCŁAWIU

Przy tak dużym zainteresowaniu pływaniem oraz budową wielu basenów w miastach kurs instruktora pływania Wrocław jest dobrą alternatywą do poznania tej dziedziny sportu. Zajęcia w basenie oraz teoria pozwolą zgłębić tobie tajniki tej dyscypliny. Nasz doświadczony wykładowca od wielu lat uczy pływania i ma najwyższe stopnie ratownictwa oraz nurkowania. Kurs intruktora pływania Wrocław jest ofertą skierowaną dla osób lubiących wodę
Akademia Trenerów Sportu organizuje kurs instruktora pływania. Jeżeli lubisz wodę, pływanie i chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub zmienić zawód zgłoś się do nas. Zajęcia są prowadzone przez trenera pływania i doświadczonego nurka działającego w najstarszym klubie nurków „Zorba” we Wrocławiu. Krzysztof Kudłaty jest również starszym ratownikiem wodnym.
Nasi wykładowcy prowadzą zajęcia w miłej i przyjemnej atmosferze, dzieląc się doświadczeniem i wiedzą aby spełnić wasze wymagania i pogłębić waszą wiedzę i umiejętności , których nie znajdziecie w środkach ogólnie dostępnych.


DLACZEGO WARTO ODBYĆ INSTRUKTORA PŁYWANIA W ATS – SPORT?

Wyszkolona kadra trenerska

małe grupy zajęciowe

Kursy w małych grupach

mnóstwo zadowolonych absolwentów

Zadowoleni absolwenci

międzynarodowe uprawnienia

Międzynarodowe uprawnienia

autorskie programy nauczania

Autorskie programy nauczania

Własne obiekty

Własne obiekty

Ugruntowana pozycja na rynku

Ugruntowana pozycja na rynku

Porady i pomoc po kursie

Porady i pomoc po kursie


INFORMACJE O KURSIE INSTRUKTORA PŁYWANIA

UPRAWNIENIA

Po ukończeniu kursu otrzymujesz zawodową legitymacje instruktora fitness w wersji polsko i anglojęzycznej. Kurs w naszej Akademii przygotowuje absolwentów do pracy w klubach fitness, siłowniach, centrach sportowych, centrach wypoczynku, szkółkach kolonijnych oraz obozach sportowych. Kursy nasze skierowane są nie tylko dla ludzi, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje ale i dla osób które chcą podjąć pracę w charakterze instruktora fitness Po ukończeniu kursu otrzymasz:

  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Certyfikat w języku angielskim
  • Międzynarodową legitymacje (plastikowa) 

Wszystkie dokumenty akceptowane są na terenie całej Unii Europejskiej

TERMIN I MIEJSCE KURSU

Zajęcia odbywają się we Wrocławiu w dwóch wersjach:
–  Od poniedziałku do niedzieli (kurs tygodniowy)
– Sobota i niedziela ( kurs weekendowy)
Szczegóły miejsca kursu przedstawiamy Państwu dwa dni przed rozpoczęciem szkolenia. Informacje na temat kursu trenera personalnego można śledzić na facebook’u , w aktualnościach naszej strony internetowej i pod telefonem 509675192.

HARMONOGRAM KURSU

Część teoretyczna kursu instruktora pływania – na pierwszych zajęciach rozdane zostaną materiały i zagadnienia dotyczące teorii. Część ogólna kończy się egzaminem pisemnym z materiałów przekazanych kursantom.
Część praktyczna kursu instruktora pływania – w jej skład wchodzą praktyka i metodyka nauczania stylów pływackich. Część praktyczna kończy się egzaminem końcowym (praktycznym)

CENA KURSU

Cena kursu : 1590 zł (teoria , praktyka, egzamin)
Na cenę kursu składają się zajęcia teoretyczne i praktyczne, wynajem obiektu oraz materiały szkoleniowe. Po ukończonym kursie instruktora pływania zostaniesz wpisany do bazy absolwentów.

PROGRAM ZAJĘĆ

-nabór adeptów oraz ich selekcja
-techniki pływania sportowego oraz style
-skoki startowe i nawroty
-metodyka i podstawy treningowe dla dzieci i młodzieży
-psychologia sportu
-zasady bezpieczeństwa
-odpowiedzialność cywilno-prawna
-oswajanie z wodą
-wykorzystanie sprzętu
-podstawy ratownictwa wodnego
-techniki nurkowania
-zabawy i gry w wodzie
-anatomia i rodzaje ruchu
-ćwiczenia na czucie wody
-fizjologia
-organizacja zajęć (przepisy i regulaminy)
-pływanie jako aktywność na całe życie

UCZESTNICY

Uczestnikiem organizowanego przez nas kursu instruktorskiego może zostać każda osoba, jednak prosimy mieć na uwadze fakt, że uprawnienia pozyskane w ramach szkolenia, wydawane będą w oparciu o pełnoletniość. Wszyscy uczestnicy kursu objęci są ubezpieczeniem, nie wymagamy jakichkolwiek badań lekarskich.

UWAGI

Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu na kurs decyduje kolejność wpłat.
Na zajęciach obowiązuje strój sportowy.
Wychodząc naprzeciw naszym klientom nawiązaliśmy współpracę z Solo Hotel’s & Trio Hostel. Każdy nasz klient może skorzystać z dużych rabatów przeznaczonych tylko dla naszej akademii. Hotele położone są blisko centrum i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Zapraszamy do zapoznania się z obiektami oraz zakładką partnerzy na stronie.


AKTUALNE SZKOLENIA I KURSY ATS-SPORT WE WROCŁAWIU


SKOŃCZYŁEŚ KURS INSTRUKTORA PŁYWANIA Z ATS SPORT? ZOSTAW NAM OCENĘ!

Summary
Review Date
Reviewed Item
kurs instruktor pływania
Author Rating
51star1star1star1star1star
Zadzwoń teraz!