Kurs na instruktora pływania

Przy tak dużym zainteresowaniu pływaniem oraz budową wielu basenów w miastach kurs instruktora pływania Wrocław jest dobrą alternatywą do poznania tej dziedziny sportu. Zajęcia w basenie oraz teoria pozwolą zgłębić tobie tajniki tej dyscypliny. Nasz doświadczony wykładowca od wielu lat uczy pływania i ma najwyższe stopnie ratownictwa oraz nurkowania. Kurs intruktora pływania Wrocław jest ofertą skierowaną dla osób lubiących wodę

Akademia Trenerów Sportu organizuje kurs instruktora pływania. Jeżeli lubisz wodę, pływanie i chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub zmienić zawód zgłoś się do nas. Zajęcia są prowadzone przez trenera pływania i doświadczonego nurka działającego w najstarszym klubie nurków „Zorba” we Wrocławiu. Krzysztof Kudłaty jest również starszym ratownikiem wodnym.
Nasi wykładowcy prowadzą zajęcia w miłej i przyjemnej atmosferze, dzieląc się doświadczeniem i wiedzą aby spełnić wasze wymagania i pogłębić waszą wiedzę i umiejętności , których nie znajdziecie w środkach ogólnie dostępnych.

UPRAWNIENIA

Po ukończeniu kursu instruktora pływania uzyskasz zawodową legitymację instruktorską. Jest ona wydawana w wersji polsko i anglojęzycznej.  Kurs instruktora pływania umożliwi Ci podjęcie pracy w takich ośrodkach pływalnie, kluby pływackie, aquaparki, ośrodki sportowe, kolonie i obozy obozy. Pogłębisz swoja wiedzę, która podzielą się nasi wykładowcy.

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
– certyfikat ukończenia kursu
– certyfikat w języku angielskim
– międzynarodową legitymacje (plastikowa)

Wszystkie dokumenty akceptowane są na terenie całej Unii Europejskiej

TERMIN I MIEJSCE ZAJĘĆ KURSU

Zajęcia odbywają się we Wrocławiu w dwóch wersjach:
– Od poniedziałku do niedzieli (kurs tygodniowy)
-Sobota i niedziela ( kurs weekendowy)

Szczegóły miejsca kursu przedstawiamy Państwu dwa dni przed rozpoczęciem szkolenia. Informacje na temat kursu trenera personalnego można śledzić na facebook’u , w aktualnościach naszej strony internetowej i pod telefonem 509675192.

CENA KURSU

Cena kursu : 1190zł  (teoria , praktyka, egzamin)

 Na cenę kursu składają się zajęcia teoretyczne i praktyczne, wynajem obiektu oraz materiały szkoleniowe. Po ukończonym kursie instruktora pływania zostaniesz wpisany do bazy absolwentów.

PROGRAM ZAJĘĆ

Część teoretyczna kursu instruktora pływania – na pierwszych zajęciach rozdane zostaną materiały i zagadnienia dotyczące teorii. Część ogólna kończy się egzaminem pisemnym z materiałów przekazanych kursantom.

Część praktyczna kursu instruktora pływania – w jej skład wchodzą praktyka i metodyka nauczania stylów pływackich. Część praktyczna kończy się egzaminem końcowym (praktycznym)

UCZESTNICY KURSU

Uczestnikiem organizowanego przez nas kursu instruktorskiego może zostać każda osoba, jednak prosimy mieć na uwadze fakt, że uprawnienia pozyskane w ramach szkolenia, wydawane będą w oparciu o pełnoletniość. Wszyscy uczestnicy kursu objęci są ubezpieczeniem, nie wymagamy jakichkolwiek badań lekarskich.

PLANOWANY HARMONOGRAM ZAJĘĆ

-nabór adeptów oraz ich selekcja
-techniki pływania sportowego oraz style
-skoki startowe i nawroty
-metodyka i podstawy treningowe dla dzieci i młodzieży
-psychologia sportu
-zasady bezpieczeństwa
-odpowiedzialność cywilno-prawna
-oswajanie z wodą
-wykorzystanie sprzętu
-podstawy ratownictwa wodnego
-techniki nurkowania
-zabawy i gry w wodzie
-anatomia i rodzaje ruchu
-ćwiczenia na czucie wody
-fizjologia
-organizacja zajęć (przepisy i regulaminy)
-pływanie jako aktywność na całe życie

DODATKOWE INFORMACJE

Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu na kurs decyduje kolejność wpłat

Na zajęciach obowiązuje strój sportowy

Wychodząc naprzeciw naszym klientom nawiązaliśmy współpracę z Solo Hotel’s & Trio Hostel. Każdy nasz klient może skorzystać z dużych rabatów przeznaczonych tylko dla naszej akademii. Hotele położone są blisko centrum i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Zapraszamy do zapoznania się z obiektami oraz zakładką partnerzy na stronie


Zapisz się na kurs


Legitymacja instruktora
legitka

Summary
Review Date
Reviewed Item
kurs instruktor pływania
Author Rating
51star1star1star1star1star