NAJBLIŻSZE KURSY – WROCŁAW

KURS NA TRENERA PERSONALNEGO WROCŁAW

Kurs na trenera personalnego we Wrocławiu z Akademią Trenerów Sportu

Zdrowy tryb życia i idący z nim w parze sport od lat cieszą się nieustannie rosnącym zainteresowaniem. Kurs na trenera personalnego to szansa na połączenie pracy zarobkowej z pasją oraz miłością do aktywności fizycznej. Brzmi ciekawie? Nie czekaj i rozpocznij naukę już teraz! Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie, gdzie można zrobić kurs trenera personalnego we Wrocławiu, najlepszą odpowiedzią będzie Akademia Trenerów Sportu. Nasi specjaliści wyróżniają się wysokim profesjonalizmem oraz znakomitym podejściem do kursantów.

Kurs trenera personalnego – Wrocław

ATS, czyli Akademia Trenerów Sportu, to miejsce, w którym możesz spełnić swoje marzenia o zostaniu trenerem personalnym. Z nami zyskujesz dostęp do zajęć prowadzonych przez utytułowanych sportowców i prawdziwych ekspertów w swojej branży, którzy od lat przekazują swoją wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem, zdobytym podczas wykonywanej pracy.

Jak rozpocząć kurs na trenera personalnego?

Wrocław i znajdująca się w nim Akademia Trenerów Sportu to idealne miejsce, by zacząć tę niezwykłą przygodę. Prowadzimy zarówno zajęcia praktyczne, jak i wykłady, podczas których zdobędziesz wiedzę teoretyczną i poznasz najskuteczniejsze metody treningowe oraz kluczowe zasady żywienia. Zawsze staramy się przekazywać wiedzę w przystępny i zrozumiały sposób, by umożliwić naszym klientom sprawne wejście w branżę fitness. Pozytywne ukończenie kursu w ATS zapewnia zdobycie uprawnień, które pozwalają na podjęcie pracy w charakterze trenera personalnego.

Trener personalny – kto może nim zostać?

Wysportowana sylwetka oraz zdrowy tryb życia to coś, na czym zależy większości z nas. Zainteresowanie takimi kwestiami przekłada się na większe zapotrzebowanie na profesjonalne zajęcia na siłowniach i w klubach sportowych. Kurs trenera personalnego we Wrocławiu to szansa właśnie dla Ciebie! Twoją pasją jest sport, nie wyobrażasz sobie codziennego życia bez aktywności fizycznej, a dodatkowo chcesz podzielić się swoją pasją z innymi ludźmi, pomagając im osiągnąć swoje cele? Jeśli właśnie tak jest – praca w charakterze trenera personalnego będzie idealnym wyborem. Pozwoli ona nie tylko na dalsze rozwijanie zainteresowań, ale również na zarabianie przez robienie tego, co lubisz.

Jak wygląda i ile trwa kurs na trenera personalnego we Wrocławiu?

Akademia Trenerów Sportu oferuje kurs trenera personalnego Wrocław, który przygotowuje do wykonywania zawodu i pozwala zdobyć odpowiednie uprawnienia. Program zajęć obejmuje zarówno wykłady, jak i część praktyczną. Na oba etapy przewidziano po 25 godzin zajęć, które kończą się egzaminem.

W części teoretycznej możesz zdobyć lub powtórzyć wiedzę dotyczącą między innymi anatomii oraz fizjologii człowieka. To także szansa na poznanie najskuteczniejszych metod treningowych, zagadnień dotyczących problemów z odżywianiem, w tym również związanych z nadwagą oraz otyłością, oraz wielu innych przydatnych informacji. Część praktyczna obejmuje kilka rodzajów treningów, a także daje możliwość dokładnego poznania różnych sprzętów dostępnych na siłowniach.

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności

Nasi absolwenci o nas

  1. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z oferty ATS -Akademia Trenerów Sportu 👈 Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozwinąć się do takiego stopnia, że na chwilę obecną mam od góry do dołu zapełniony grafik i bardzo mi kurs pomógł w uzupełnieniu wiedzy

    Danuta Makowska
  1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

    Krzysztof Mazur