NAJBLIŻSZE KURSY – WROCŁAW

Kurs trenera personalnego Wrocław

ATS-SPORT, czyli Akademia Trenerów Sportu, to miejsce, w którym możesz zostać certyfikowanym trenerem personalnym oraz instruktorem siłowni. Z nami zyskujesz dostęp do praktycznych oraz teoretycznych zajęć prowadzonych przez praktyków, którzy od lat przekazują swoją wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem, zdobytym podczas wykonywanej pracy.

Jak rozpocząć kurs na trenera personalnego?

Wrocław i znajdująca się w nim Akademia Trenerów Sportu to idealne miejsce, by zacząć tę niezwykłą przygodę. Prowadzimy zarówno zajęcia praktyczne, jak i wykłady, podczas których zdobędziesz wiedzę teoretyczną i poznasz najskuteczniejsze metody treningowe oraz kluczowe zasady żywienia. Zawsze staramy się przekazywać wiedzę w przystępny i zrozumiały sposób, by umożliwić naszym klientom sprawne wejście w branżę fitness. Pozytywne ukończenie kursu w ATS zapewnia zdobycie uprawnień, które pozwalają na podjęcie pracy w charakterze trenera personalnego.

Trener personalny – kto może nim zostać?

Wysportowana sylwetka oraz zdrowy tryb życia to coś, na czym zależy większości z nas. Zainteresowanie takimi kwestiami przekłada się na większe zapotrzebowanie na profesjonalne zajęcia na siłowniach i w klubach sportowych. Kurs trenera personalnego + instruktora siłowni we Wrocławiu to szansa właśnie dla Ciebie! Twoją pasją jest sport, nie wyobrażasz sobie codziennego życia bez aktywności fizycznej, a dodatkowo chcesz podzielić się swoją pasją z innymi ludźmi, pomagając im osiągnąć swoje cele?Kurs przygotowuje uczestników do objęcia zawodu trenera personalnego oraz instruktora siłowni. Ponadto szkolenie daje uczestnikom możliwość zastosowania konkretnych kompetencji twardych niezbędnych do prowadzenia bezpiecznych i efektywnych sesji treningowych oraz kompetencji miękkich umożliwiających im komplementarną komunikację z podopiecznymi.

Jak wygląda i ile trwa kurs na trenera personalnego we Wrocławiu?

Akademia Trenerów Sportu oferuje kurs trenera personalnego Wrocław, który przygotowuje do wykonywania zawodu i pozwala zdobyć odpowiednie uprawnienia. Program zajęć obejmuje zarówno wykłady, jak i część praktyczną. Na oba etapy przewidziano po 20 godzin zajęć, które kończą się egzaminem.

W części teoretycznej możesz zdobyć lub powtórzyć wiedzę dotyczącą między innymi anatomii oraz fizjologii człowieka. To także szansa na poznanie najskuteczniejszych metod treningowych, zagadnień dotyczących problemów z odżywianiem, w tym również związanych z nadwagą oraz otyłością, oraz wielu innych przydatnych informacji. Część praktyczna obejmuje kilka rodzajów treningów, a także daje możliwość dokładnego poznania różnych sprzętów dostępnych na siłowni.

Kursy i szkolenia odbywają się na siłowni:

BODY CHANGE CENTER

Damian Bednarz kurs trenera personalnego Wrocław

Damian Bednarz

Wykładowca
body change center
trening silowy wroclaw

Z czego składa sie kurs?

Nasz kurs łączy praktykę z teorią
oraz dostarcza niezbędnych narzędzi do tego, aby bezpiecznie trenować swoich podopiecznych.

kursy indywidualne praktyka

Praktyka na siłowni

Praktyka obejmuję poznanie najważniejszych aspektów treningowych oraz pozwoli Ci zapoznać się ze sprzętem oraz akcesoriami.

kursy indywidualne teoria

Zajęcia teoretyczne

 Zdobędziesz wiedzę  na temat anatomii oraz fizjologii człowieka, programowania treningowego i podstaw dietetyki.

ATS-SPORT praktyka z klientem

Praktyka z klientem

Pokażemy Ci jak wygląda metodologia pracy z klientem: wywiad przedtreningowy, testy diagnostyczne oraz budowa relacji z klientem.

Otrzymujesz komplet certyfikatów
oraz licencję trenerską

Pozytywny wynik egzaminu daje Ci przepustkę do wykonywania zawodu. Uzyskasz komplet certyfikatów w wersji polskiej oraz angielskiej oraz legitymację instruktorską w formie wygodnej karty, w formacie dowodu osobistego. Uzyskane uprawnienia będą honorowane przez pracodawców na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

certyfikat trenera personalnego ats-sport
legitymacja Trenera Personalnego ATS-SPORT kurs indywidualny
certyfikat instruktor siłowni ats-sport

Co zyskujesz w ramach kursu?

Grupowy kurs
trenera personalnego + instruktora siłowni

Pln 1690
  • Tylko 350zł zadatku przy zapisie na kurs
  • Proste płatności PAYU/BLIK
  • Opcja ratalna
  • Możliwość uzyskania dofinansowania

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas,
klikając w przycisk poniżej.

Indywidualny-kurs-trenera-personalnego-oraz-instruktora-silowni-ats-sport-kurs-trenerski

Jesteś zabiegany? Ciężko Ci zorganizować czas w weekendy? Nic straconego!

Posiadamy opcje kursu trenera personalnego w wersji indywidualnej 1:1,gdzie sam ustalasz terminarz zajęć!

Sprawdź relacje z kursu

Nasi absolwenci o nas

NAJBLIŻSZE KURSY – WROCŁAW

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności