NAJBLIŻSZE KURSY – Toruń

Kurs na trenera personalnego – Toruń

Nie wyobrażasz sobie życia bez aktywności fizycznej? Chcesz połączyć swoją pasję z możliwością zarobku? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Kurs na trenera personalnego w Toruniu prowadzony przez ATS, czyli Akademię Trenerów Sportu, to okazja do zdobycia niezbędnej wiedzy wymaganej do prowadzenia tego wyjątkowego zawodu. Rozpocznij swoją drogę do bycia trenerem personalnym już dziś!

Dlaczego warto rozpocząć kurs na trenera personalnego w Toruniu?

Zdrowy tryb życia, dbanie o sylwetkę i zdobywanie kolejnych osiągnięć w sporcie to kwestie, które obecnie interesują sporą liczbę ludzi. Nie wszyscy jednak chcą być na tej drodze sami – wiele osób decyduje się na pomoc trenera personalnego. To szansa właśnie dla Ciebie! Co zrobić, by odpowiednio wybrać kurs na trenera personalnego? Toruń to miejsce, w którym można znaleźć szereg różnych ofert. Szeroki wybór może znacznie utrudnić decyzję, jednak z pewnością warto stawiać na znane i cenione organizacje, które mogą pochwalić się długą listą zadowolonych absolwentów.

Jedną z najciekawszych placówek jest Akademia Trenerów Sportu w Toruniu, która umożliwia zdobycie szerokiej wiedzy niezbędnej do wykonywania pracy. Co więcej, informacje są przekazywane przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy od lat są aktywni w branży. Kurs na trenera personalnego w Toruniu w ATS daje odpowiednie uprawnienia międzynarodowe, które pozwolą na wykonywanie wymarzonego zawodu, dzielenie się swoją pasją, nieustanne jej rozwijanie, a także na zarabianie dzięki zainteresowaniom.

Kurs na trenera personalnego – Toruń. Kto powinien się zapisać?

Mówiąc o sporcie, nie możemy wspomnieć o jednej czy nawet kilku dziedzinach – rodzajów aktywności fizycznej jest naprawdę sporo. Dzięki szerokiemu wyborowi każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Jeżeli nie wyobrażasz sobie życia bez aktywności fizycznej i chcesz promować związaną z nią wiedzę oraz przekazywać ją zainteresowanym osobom, kurs trenera personalnego w Toruniu będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem. Nie czekaj – zacznij działać już teraz! Zapisz się na profesjonalny kurs w Akademii Trenerów Sportu, zdobądź szeroką wiedzę, rozwijaj swoje umiejętności i podejmij się zawodu, który pozwoli Ci połączyć pasję z satysfakcjonującym zarobkiem.

Jak wygląda kurs na trenera personalnego w Toruniu?

Celem kursu na trenera personalnegojest przygotowanie się do pracy w wymarzonym zawodzie. W przypadku ATS możesz liczyć na pomoc prawdziwych specjalistów, którzy pomogą zdobyć Ci wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Na obie części programu przeznaczone zostało po 25 godzin. Pierwsza z nich obejmuje wykłady, dzięki którym zdobędziesz wiedzę między innymi na temat anatomii oraz fizjologii człowieka, rodzajów treningów czy podstaw dietetyki. Zapoznasz się również z umiejętnościami, które pomogą prowadzić zajęcia indywidualne, a także grupowe. Część praktyczna poszerza wiedzę na temat wielu rodzajów treningów, pozwoli zapoznać się ze sprzętem dostępnym na siłowniach, a ponadto obejmuje egzamin końcowy, dzięki któremu zdobędziesz uprawnienia potrzebne do wykonywania pracy.

WYKŁADOWCY

Kurs trener personalny Toruń odbywa się w renomowanej siłowni Champion w Toruniu. Akademia posiada duże doświadczenie w prowadzeniu różnych szkoleń oraz kursów. Pod okiem doświadczonych fachowców na pewno zdobędziesz ogromną wiedzę, którą wykorzystasz w dalszej karierze. Ukończenie naszych kursów umożliwia podjęcie pracy o charakterze Trenera Personalnego. Lubisz Sport i chcesz zdobyć dobrze płatny zawód ? Zgłoś się do nas ! . Duże zapotrzebowanie na aktywny i zdrowy styl życia daje ogromne możliwości do rozwoju jako Trener Personalny. Nasi wykładowcy to utytułowani  sportowcy z dużymi kwalifikacjami. Michał Wszelaki to absolwent Bydgoskiej Szkoły Wyższej na kierunku fizjoterapia. Instruktor rekreacji ruchowej: ćwiczenia siłowe i fitness, trener personalny Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness.

tomasz hałasa bydgoszcz toruń

Wykładowca: Tomasz Hałas

14875061_1230057273704272_1738780710_n

Wykładowca: Michał Wszelaki

logo

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności

Nasi absolwenci o nas

  1. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z oferty ATS -Akademia Trenerów Sportu 👈 Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozwinąć się do takiego stopnia, że na chwilę obecną mam od góry do dołu zapełniony grafik i bardzo mi kurs pomógł w uzupełnieniu wiedzy

    Danuta Makowska
  1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

    Krzysztof Mazur