Wykładowca w Akademii Trenerów Sportu od 2016 roku. Przeprowadził ponad 500 godzin szkoleniowych, prowadzi kurs trener personalny w wersji grupowej oraz indywidualnej. Trener osobisty, który w sporcie działa blisko dekadę. Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem w trakcie odbywania służby wojskowej, i przez wiele lat dotknąłem różnych rodzajów aktywności fizycznej.

Od amatorskich sportów walki, czynne uprawianie kalisteniki i street workoutu, po dźwiganie ciężkich rzeczy, czyli trójbój siłowy. Nigdy nie ograniczałem się tylko do jednej dyscypliny, ciesząc się najbardziej rozwojem mojego ciała i dążeniem do perfekcji w każdym możliwym ruchu.

Pracuje z klientami, którzy są zarówno amatorami, jak i czynnie uprawiają sport. Mam pod swoimi skrzydłami, zarówno skoczka spadochronowego, zawodniczkę MTB, osoby trenujące sporty walki, ale także osoby, które po prostu chciały nauczyć się ruszać, chciały schudnąć, bądź nabrać masy mięśniowej, czy też wracają do jakiejkolwiek aktywności po urazach i kontuzjach.

W trakcie swojej pracy z klientami, współpracuję z doświadczonymi fizjoterapeutami i dietetykami, co daje gwarancję kompleksowej, profesjonalnej i w pełni bezpiecznej współpracy. Ja osobiście skupiam się na prowadzeniu treningowym, układaniu planów treningowych, nauce poprawnej techniki i naprawieniu dysbalansu strukturalnego. Współpracując ze mną, nigdy nie będziecie zamknięci w jednym schemacie działania, uważam, że do każdej osoby z osobna trzeba podejść indywidualnie, nie tylko treningowo, ale i psychologicznie i z każdym z podopiecznych należy udać się spersonalizowaną drogą prowadzącą do realizacji jego założeń i celów, z którymi do mnie przyszedł.

Wybrane kursy i szkolenia:
-Trener personalny 
-Instruktor Kalisteniki i Street Workout z ramienia Ghetto Workout
-Instruktor Trójboju siłowego z ramienia AKFiTS
-Instruktor Fitness
-Podstawy dwuboju siłowego – warsztaty prowadzone przez Dmitriego Klokova
-Podstawy dwuboju siłowego – warsztaty prowadzone przez Marcina Muzińskiego
-Podstawy Girevoy Sport/Kettlebell Lifting – warsztaty prowadzone przez Wojciecha Zimoląga
-Kettlebells in Workout level 1i2 – warsztaty prowadzone przez Michała Szulejewskiego
-Podstawy trójboju siłowego – szkolenie realizowane przez Barbell Brothers
-Warsztat z techniki i wariacji ćwiczeń: Przysiad, Martwy ciąg, wyciskanie leżąc – realizowany przez Barbell Brothers
-Programowanie treningowe w sportach siłowych – szkolenie realizowane przez Podsztanga.pl
-Szkolenia z poprawy mobilności i stabilizacji

tomasz-halas

Tomasz Hałas

Wykładowca

PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

KURSY PROWADZONE PRZEZ WYKŁADOWCĘ