NAJBLIŻSZE KURSY – RADOM

KURS NA TRENERA PERSONALNEGO RADOM

Czy szukasz kariery, która jest zarówno wyzwaniem, jak i nagrodą? Czy chcesz pomóc innym stać się najlepszą wersją siebie? Jeśli tak, to nasz kurs trenera personalnego może być właśnie tym, czego szukasz. Kurs ten nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby stać się skutecznym trenerem personalnym. Dowiesz się o różnych typach klientów, z którymi możesz pracować, a także o różnych typach ćwiczeń i działań, które możesz wykorzystać, aby pomóc im osiągnąć ich cele fitness. Ponadto, dowiesz się również, jak skonfigurować plan treningowy dla klienta, który jest zarówno spersonalizowany do ich potrzeb i celów, jak i zrównoważony w dłuższej perspektywie.

Jeżeli czujesz, że właśnie tą drogą chcesz kroczyć, zapraszamy Cię na kurs trenera personalnego, który pozwoli Ci realizować swoją pasję i zdobyć dobrze płatny zawód!

Cel kursu na trenera personalnego 

Dziś ludzie są świadomi tego, że utrzymanie ciała w zdrowej kondycji zapewni im również odpowiednią siłę psychiczną. Gdzie zatem w tym wszystkim jest Twoja rola? Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty kursu trenera personalnego. Radom to miejsce, które daje Ci możliwość. Po ukończeniu szkolenia, będziesz gotowy, aby rozpocząć pracę z własnymi klientami . A ponieważ jest to jeden z zwodów przyszłości, możesz spodziewać się bardzo szybkiego zwrotu z inwestycji. Jeśli więc szukasz kariery, która jest zarówno satysfakcjonująca, jak i lukratywna finansowo, to nasz kurs trenera personalnego może być właśnie tym, czego szukasz.

Kurs trenera personalnego Radom – dla kogo?

Twoją filozofią jest budowanie jedności między sprawnym ciałem, zdrowym trybem życia i mocną psychiką; już dawno odkryłeś moc, która płynie z treningów i osiągnąłeś tym samym harmonię między ciałem a duchem. Chciałbyś teraz stać się dla innych mentorem? Cenisz sobie kontakt z drugim człowiekiem i zależy ci na tym, by oprzeć go na relacji mistrz-uczeń? Czujesz w sobie moc, by stać się dla kogoś przewodnikiem prowadzącym go do osiągania coraz lepszych rezultatów? Jesteś więc trenerem z powołania, który potrafi wyznaczać cele i zmotywować innych do ich osiągania. Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zrobić karierę w branży fitness i zdrowia.

Po ukończeniu kursu absolwent będzie przygotowany do pracy z klientami indywidualnymi oraz z grupami osób w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności. Będzie mógł pracować zarówno w klubie fitness jak i samodzielnie jako Freelancer. Ponadto nasi absolwenci, oprócz otrzymania certyfikatów potwierdzających nabyte kompetencje w zakresie Trenera Personalnego i Instruktora Siłowni, otrzymują rekomendację pracy oraz doradztwo, aby lepiej odnaleźć się na rynku pracy.

Co zyskasz dzięki kursowi w ATS-Sport? 

Kurs w Akademii Trenerów Sportu odbywa się w trybie weekendowym, dlatego możesz wziąć w nim udział bez przeszkód wiążących się z brakiem czasu w tygodniu roboczym. Podzielony jest on na dwa moduły – każdy z nich trwa 25 godzin.

Pierwszy moduł odsłoni przed Tobą wiedzę teoretyczną z zakresu anatomii, fizjologii człowieka i biochemii. Poznasz typy budowy ludzkiego ciała, problemy związane z nadwagą i otyłością i nauczysz się jak niwelować złe nawyki żywieniowe dzięki odpowiedniej diecie. Dowiesz się także czegoś nowego o rodzajach treningów i skali ich intensywności; odsłonimy przed Tobą również tajniki stretchingu i odnowy biologicznej. A to dopiero teoria!

Drugi moduł obejmuje część praktyczną, m.in. trening obwodowy, stacyjny, funkcjonalny i interwałowy; poznasz także metody treningu kulturystycznego oraz zaznajomisz się ze sprzętem wolnym i stacjonarnym na siłowni. Cały kurs zakończy test z wiedzy praktycznej – po jego zdaniu otrzymasz certyfikat, który otworzy przed Tobą możliwości pracy w tym zawodzie zarówno w Polsce, jak i za granicą!

 

Jesteś zabiegany? Ciężko Ci zorganizować czas w weekendy? Nic straconego! Posiadamy opcje kursu trenera personalnego w wersji indywidualnej 1:1, gdzie sam ustalasz terminarz zajęć!

Kursy i szkolenia organizowane są na siłowni ESFIT STUDIO

ESFIT STUDIO Radom
Kurs trenera personalnego
kurs trener personalny
szkolenie trenera personalnego

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności