NAJBLIŻSZE KURSY – ZIELONA GÓRA

KURS INSTRUKTOR FITNESS W ZIELONEJ GÓRZE

Kurs Instruktor Fitness w Zielonej Górze odbywa się w Morelowa 34 Centrum Tańca i Fitness CTiF

Zajęcia prowadzi Aneta Ostrówka

Wybierając naszą Akademię masz pewność, że zajęcia i wiedza będą na najwyższym poziomie. Jako lider placówek edukacyjnych wyselekcjonowaliśmy najlepszą kadrę wykładowców i opracowaliśmy obszerny program nauczania, dzięki czemu zachowujemy cały czas wysoki poziom nauczania.

Zdobądź uprawnienia instruktora fitness aby pomagać ludziom w osiąganiu ich celów,utrzymania dobrego zdrowia fizycznego, zaplanowaniu i wdrożeniu programów treningowych oraz zapewnić ludziom doradztwo w zakresie diety,odżywiania, techniki ćwiczeń i innych ważnych obszarów. Bycie instruktorem fitness pozwala zdobyć dobrze płatna prace w siłowni, centrum fitness bądź hotelowym dziale. typowe zadania instruktora obejmują -Pomaganie ludziom w ustalaniu i osiąganiu celów fitness -Prowadzenie zajęć grupowych -Praca indywidualna z klientem prywatnym, dobieranie odpowiedniego programu i wdrażanie go monitorując technikę podopiecznego i jego postęp -stałe rozwijanie swoich umiejętności aby zapewnić najwyższy poziom opieki nad klientem.

 

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności

Nasi absolwenci o nas

  1. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z oferty ATS -Akademia Trenerów Sportu 👈 Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozwinąć się do takiego stopnia, że na chwilę obecną mam od góry do dołu zapełniony grafik i bardzo mi kurs pomógł w uzupełnieniu wiedzy

    Danuta Makowska
  1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

    Krzysztof Mazur