NAJBLIŻSZE KURSY – ZIELONA GÓRA

Kurs Instruktora Fitness Zielona Góra – Czy to dla mnie?

Kurs instruktora fitness Zielona Góra przeznaczony jest dla osób, które chcą zrobić karierę w branży fitness i zdrowia. Po ukończeniu kursu absolwent będzie przygotowany do pracy z klientami indywidualnymi oraz z grupami osób w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności. Będzie mógł pracować zarówno w klubie fitness jak i samodzielnie jako Freelancer.

Ponadto nasi absolwenci, oprócz otrzymania certyfikatów potwierdzających nabyte kompetencje w zakresie Instruktora Fitness dostają legitymacje trenerską oraz rekomendacje, aby lepiej odnaleźć się na rynku pracy.

Czy jesteś pasjonatem pomagania innym w osiąganiu ich celów zdrowotnych i kondycyjnych? Kurs Instruktora Fitness w  ATS-Sport da Ci narzędzia, wiedzę i pewność siebie, aby pomóc każdemu. 🏋️♀️

Kurs Instruktor fitness Zielona Góra. Instruktorzy fitness są zaangażowani w ocenę, nauczanie, szkolenie i nadzór nad różnymi osobami w klubach zdrowia i fitness, salach gimnastycznych, ośrodkach sportowych i społecznych organizacjach rekreacyjnych. Instruktorzy fitness mogą specjalizować się w takich dziedzinach, jak aerobik, aqua-fitness, trening personalny, ćwiczenia dla określonych grup (takich jak osoby starsze), trening oporowy i zajęcia na basenach.

Zajęcia prowadzi Aneta Ostrówka

Wybierając naszą Akademię masz pewność, że zajęcia i wiedza będą na najwyższym poziomie. Jako lider placówek edukacyjnych wyselekcjonowaliśmy najlepszą kadrę wykładowców i opracowaliśmy obszerny program nauczania, dzięki czemu zachowujemy cały czas wysoki poziom nauczania.

Zdobądź uprawnienia instruktora fitness aby pomagać ludziom w osiąganiu ich celów, utrzymania dobrego zdrowia fizycznego, zaplanowaniu i wdrożeniu programów treningowych oraz zapewnić ludziom doradztwo w zakresie diety, odżywiania, techniki ćwiczeń i innych ważnych obszarów.

Bycie instruktorem fitness pozwala zdobyć dobrze płatną pracę na siłowni, centrum fitness bądź hotelowym dziale Fitness.

Jakie będą Twoje zadania?

Typowe zadania instruktora obejmują:

  • Pomaganie ludziom w ustalaniu i osiąganiu celów fitness

  • Prowadzenie zajęć grupowych

  • Praca indywidualna z klientem prywatnym, dobieranie odpowiedniego programu i wdrażanie go monitorując technikę podopiecznego i jego postęp

  • Monitorowanie postępu podopiecznych

  • Stałe rozwijanie swoich umiejętności aby zapewnić najwyższy poziom opieki nad klientem.


 Sprawdź również kurs instruktora fitness
w formie indywidualnej!

 

Kursy i szkolenia odbywają się w Morelowa 34 Fit&Dance

Morelowa 34 studio tanca

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

absolwentów
< 0
miast w Polsce
0
skuteczności
0 %