NAJBLIŻSZE KURSY – Bydgoszcz

Kurs trener personalny Bydgoszcz – zostań profesjonalistą w swoim fachu dzięki Akademii Trenerów Sportu

Jeżeli Twoją pasją jest sport, to dobrze trafiłeś. Teraz możesz nie tylko rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę, lecz także zacząć czerpać z tego korzyści finansowe. Kursy na trenera personalnego obejmują pełen pakiet informacji, których nie zdobędziesz, przeglądając internet. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Akademia Trenerów Sportu – kim jesteśmy?

Akademia Trenerów Sportu to instytucja szkoleniowa zarejestrowana w narodowym rejestrze RIS. Zapewnia najwyższą jakość prowadzonych zajęć. Oznacza to, że skorzystasz z najnowszych technik dydaktycznych, które są specjalnie dostosowane do profilu Twojego kursu trenera personalnego. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez prawdziwych mistrzów, którzy mają nie tylko dużą wiedzę, lecz także doświadczenie w dziedzinie, w której chcesz się szkolić.

Cele przyświecające działalności Akademii Trenerów Sportu, działającej m.in. w Bydgoszczy, to prowadzenie kursu trenera personalnego zgodnie z najnowszymi trendami dydaktycznymi. Stawianie na ciągły rozwój – dążenie do doskonałości. Docenianie roli wartościowego przywództwa – ATS przybiera funkcję nie tylko nauczyciela, lecz także lidera, który pokaże Ci właściwe ścieżki rozwoju i zmotywuje do dalszej pracy. Wdrażanie innowacji – każdy system szkoleniowy nie ma ostatecznej wersji – jest stale ulepszany o nowe techniki dydaktyczne oraz wiedzę, dzięki czemu możesz korzystać z aktualnych informacji.

To wszystko sprawia, że Akademia Trenerów Sportów jest doceniana przez prawdziwych pasjonatów aktywności fizycznej. ATS została także doceniona wieloma certyfikatami, takimi jak TGLS – Quality Alliance oraz patronatem PARP – polskiej agencji rozwoju i przedsiębiorczości.

Kurs trener personalny – Bydgoszcz i inne lokalizacje

Na stronie ATS-Sport.pl można znaleźć szczegółowe informacje na temat wybranych miejscowości, w których możesz zacząć swoją profesjonalną przygodę z aktywnością fizyczną. Łódź, Słupsk, Białystok, Lublin, Katowice, Wrocław, Bydgoszcz – kurs trenera personalnego możesz odbyć w tych i wielu innych większych miastach w Polsce. To łącznie czternaście ośrodków w całym kraju, które zaszczepią w Tobie jeszcze większą pasję do sportu i zdrowego trybu życia.

Kursy i szkolenia na trenera personalnego – kiedy odbywają się zajęcia?

Kursy i szkolenia na trenera personalnego są przeprowadzane kilka razy w ciągu roku. Daty są na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej ATS – Akademii Trenerów Sport. Możesz w prosty sposób dowiedzieć się, gdzie i w jakim czasie będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach szkoleniowych i instruktażowych.

Kurs trenera personalnego – profesjonalni wykładowcy

Kurs trenera personalnego w Bydgoszczy, Warszawie i wszystkich innych lokalizacjach przeprowadzany jest z udziałem profesjonalnej kadry, która ma bogatą wiedzę na temat wybranych dziedzin sportu i zdrowego stylu życia. Dzięki nim w szybki i prosty sposób spełnisz swoje marzenia o byciu trenerem personalnym.

Nasza kadra to ludzie, którzy odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej w kulturystyce. To również propagatorzy sportu w dużych i prężnie rozwijających się miastach lub doświadczeni sportowcy z przeszłością w profesjonalnym sporcie. Z kursu trenera personalnego w Bydgoszczy, a także innych miastach zdobędziesz najważniejsze informacje na temat planu treningowego, wdrażania nowych osób oraz dostosowywania diety do ćwiczeń fizycznych. Zapoznaj się z ofertą ATS i wybierz kurs trenera personalnego Bydgoszczy i wielu innych miastach w Polsce.

Kurs na trenera personalnego w Bydgoszczy odbywa się na siłowni Mega Fit. mega fit

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności

Nasi absolwenci o nas

  1. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z oferty ATS -Akademia Trenerów Sportu 👈 Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozwinąć się do takiego stopnia, że na chwilę obecną mam od góry do dołu zapełniony grafik i bardzo mi kurs pomógł w uzupełnieniu wiedzy

    Danuta Makowska
  1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

    Krzysztof Mazur