NAJBLIŻSZE KURSY – Bydgoszcz

Kurs trenera personalnego Bydgoszcz – zostań profesjonalistą 

Jeżeli Twoją pasją jest sport, to dobrze trafiłeś. Teraz możesz nie tylko rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę, lecz także zacząć czerpać z tego korzyści finansowe. Kursy trenera personalnego obejmują pełen pakiet informacji, które realnie pozwolą przygotować Cię do wykonywania tego zawodu. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Akademia Trenerów Sportu – kim jesteśmy?

Akademia Trenerów Sportu to instytucja szkoleniowa zarejestrowana w narodowym rejestrze RIS. Zapewnia najwyższą jakość prowadzonych zajęć. Oznacza to, że skorzystasz z najnowszych technik dydaktycznych, które są specjalnie dostosowane do profilu Twojego kursu trenera personalnego. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez praktyków, którzy mają nie tylko dużą wiedzę, lecz także doświadczenie w dziedzinie, w której chcesz się szkolić.

Cele przyświecające działalności Akademii Trenerów Sportu, działającej m.in. w Bydgoszczy, to prowadzenie kursu trenera personalnego zgodnie z najnowszymi trendami dydaktycznymi. Stawianie na ciągły rozwój – dążenie do doskonałości. Docenianie roli wartościowego przywództwa – ATS przybiera funkcję nie tylko nauczyciela, lecz także lidera, który pokaże Ci właściwe ścieżki rozwoju i zmotywuje do dalszej pracy. Wdrażanie innowacji – każdy system szkoleniowy nie ma ostatecznej wersji – jest stale ulepszany o nowe techniki dydaktyczne oraz wiedzę, dzięki czemu możesz korzystać z aktualnych informacji.

To wszystko sprawia, że Akademia Trenerów Sportów jest jednym z liderów branży szkoleniowej w kraju oraz prowadzi kursy od 10 lat na rynku krajowym.

Kurs trenera personalnego Bydgoszcz i inne lokalizacje

Na stronie ATS-Sport.pl można znaleźć szczegółowe informacje na temat wybranych miejscowości, w których możesz zacząć swoją profesjonalną przygodę z aktywnością fizyczną. Łódź, Słupsk, Białystok, Lublin, Wrocław, Toruń, Bydgoszcz – kurs trenera personalnego możesz odbyć w tych i wielu innych większych miastach w Polsce. To łącznie czternaście ośrodków w całym kraju, które zaszczepią w Tobie jeszcze większą pasję do sportu i zdrowego trybu życia.

Kursy i szkolenia na trenera personalnego – kiedy odbywają się zajęcia?

Kursy i szkolenia na trenera personalnego są przeprowadzane kilka razy w ciągu roku, w formie kursów weekendowych. Szkolenie obejmuje trzy zjazdy. Daty są na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej ATS – Akademii Trenerów Sportu. Możesz w prosty sposób dowiedzieć się, gdzie i w jakim czasie będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach szkoleniowych i instruktażowych. Jeżeli posiadasz więcej pytań lub chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej – po prostu zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 
marcin borkowski

Wykładowca

Marcin Borkowski
Kurs trener personalny Torun
Marcin Borkowski

Z czego składa sie kurs?

Nasz kurs łączy praktykę z teorią
oraz dostarcza niezbędnych narzędzi do tego, aby bezpiecznie trenować swoich podopiecznych.

certyfikat trenera personalnego ats-sport
legitymacja Trenera Personalnego ATS-SPORT kurs indywidualny
certyfikat instruktor siłowni ats-sport

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Co zyskujesz w ramach kursu?

Grupowy kurs
trenera personalnego + instruktora siłowni

Pln 1690
  • Tylko 350zł zadatku przy zapisie na kurs
  • Proste płatności PAYU/BLIK
  • Opcja ratalna
  • Możliwość uzyskania dofinansowania
  • Cena może się różnić
    w zależności od lokalizacji

Kurs trenera personalnego Bydgoszcz – doświadczeni wykładowcy

Kurs trenera personalnego w Bydgoszczy, Warszawie i wszystkich innych lokalizacjach przeprowadzany jest z udziałem profesjonalnej kadry, która ma bogatą wiedzę na temat wybranych dziedzin sportu i zdrowego stylu życia. Dzięki nim w szybki i prosty sposób spełnisz swoje marzenia o byciu trenerem personalnym.

Nasza kadra to ludzie, którzy odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej w kulturystyce. To również propagatorzy sportu w dużych i prężnie rozwijających się miastach lub doświadczeni sportowcy z przeszłością w profesjonalnym sporcie. Z kursu trenera personalnego w Bydgoszczy, a także innych miastach zdobędziesz najważniejsze informacje na temat planu treningowego, wdrażania nowych osób oraz dostosowywania diety do ćwiczeń fizycznych. Zapoznaj się z ofertą ATS i wybierz kurs trenera personalnego Bydgoszczy i wielu innych miastach w Polsce.

Zachęcamy do zapoznania się z sylwetką wykładowcy, który prowadzi kursy w tej lokalizacji: Marcin Borkowski

Istnieje możliwość zorganizowana kurs w formie indywidualnej 1:1 z wykładowcą.

Skontaktuj się z nami jeżeli taka forma Cię interesuje!

Kurs trenera personalnego – dofinansowanie

Osoby bezrobotne lub poszukujące pracy, zainteresowane naszą oferta, mogą uzyskać finansowanie z takich instytucji jak np. Fundusz Pracy, PFRON lub fundusze pomocowe Unii Europejskiej. Z wnioskiem o sfinansowanie kursu należy zgłosić się do swojego Powiatowego Urzędu Pracy. Osoby zatrudnione w firmach związanych z branżą zdrowia i fitness lub prowadzące własną działalność także mogą dostać dofinansowanie w ramach KFS (Krajowego Funduszu Szkoleniowego) lub BUR (Baza Usług Rozwojowych). Pomagamy z wypełnieniem wniosku i dopełnieniem formalności.

Posiadamy wygodne płatności ratalne 0%,
sprawdź więcej na zakładce: dofinansowanie
lub napisz do nas lub zadzwoń: 516 501 395

Rejestr Instytucji Szkoleniowych

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

absolwentów
< 0
miast w Polsce
0
skuteczności
0 %

NAJBLIŻSZE KURSY – Bydgoszcz