NAJBLIŻSZE KURSY – RADOM

KURS NA TRENERA PERSONALNEGO RADOM

Patrzysz w lustro i jesteś dumny z rzeźby swojego ciała? Znasz dobrze każdy swój mięsień i dzięki temu odpowiednio modelujesz swoją sylwetkę, dobierając odpowiednie ćwiczenia? Jeśli tak, rozgryzłeś tajemnicę perfekcyjnego wyglądu i to wcale nie jest zbytnie zapatrzenie w siebie – w perfekcji kryje się cała filozofia. Postanowiłeś jednak pójść o krok dalej i chcesz dzielić się tą filozofią z innymi; marzysz o tym, by doprowadzić ich do tej samej doskonałości? Jeżeli czujesz, że właśnie tą drogą chcesz kroczyć, zapraszamy Cię na kurs trenera personalnego, który uczyni z Ciebie prawdziwego mentora!

Cel kursu na trenera personalnego – zostaniesz ekspertem!

Dziś ludzie są świadomi tego, że utrzymanie ciała w zdrowej kondycji zapewni im również odpowiednią siłę psychiczną. Gdzie zatem w tym wszystkim jest Twoja rola? Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty kursu trenera personalnego. Radom to miejsce, które daje Ci możliwość, by stać się mentorem dla innych! Czujesz w sobie siłę, by prowadzić innych do harmonii, którą sam osiągnąłeś? Chcesz motywować do aktywności fizycznej, a także wyznaczać drogę zdrowego stylu życia przez odpowiedni dobór ćwiczeń i dietę? Jeżeli tak, kurs trenera personalnego jest właśnie dla Ciebie!

Idealny kandydat na kurs trenera personalnego

Twoją filozofią jest budowanie jedności między sprawnym ciałem, zdrowym trybem życia i mocną psychiką; już dawno odkryłeś moc, która płynie z treningów i osiągnąłeś tym samym harmonię między ciałem a duchem. Chciałbyś teraz stać się dla innych mentorem? Cenisz sobie kontakt z drugim człowiekiem i zależy ci na tym, by oprzeć go na relacji mistrz-uczeń? Czujesz w sobie moc, by stać się dla kogoś przewodnikiem prowadzącym go do osiągania coraz lepszych rezultatów? Jesteś więc trenerem z powołania, który potrafi wyznaczać cele i zmotywować innych do ich osiągania.

Co zyskasz dzięki kursowi w ATS?

Kurs w ATS odbywa się w trybie weekendowym, dlatego możesz wziąć w nim udział bez przeszkód wiążących się z brakiem czasu w tygodniu roboczym. Podzielony jest on na dwa moduły – każdy z nich trwa 25 godzin.

Pierwszy moduł odsłoni przed Tobą wiedzę teoretyczną z zakresu anatomii, fizjologii człowieka i biochemii. Poznasz typy budowy ludzkiego ciała, problemy związane z nadwagą i otyłością i nauczysz się jak niwelować złe nawyki żywieniowe dzięki odpowiedniej diecie. Dowiesz się także czegoś nowego o rodzajach treningów i skali ich intensywności; odsłonimy przed Tobą również tajniki stretchingu i odnowy biologicznej. A to dopiero teoria!

Drugi moduł obejmuje część praktyczną, m.in. trening obwodowy, stacyjny, funkcjonalny i interwałowy; poznasz także metody treningu kulturystycznego oraz zaznajomisz się ze sprzętem wolnym i stacjonarnym na siłowni. Cały kurs zakończy test z wiedzy praktycznej – po jego zdaniu otrzymasz certyfikat, który otworzy przed Tobą możliwości pracy w tym zawodzie zarówno w Polsce, jak i za granicą!

 

LogoL

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności

Nasi absolwenci o nas

  1. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z oferty ATS -Akademia Trenerów Sportu 👈 Dzięki zdobytej wiedzy mogłam rozwinąć się do takiego stopnia, że na chwilę obecną mam od góry do dołu zapełniony grafik i bardzo mi kurs pomógł w uzupełnieniu wiedzy

    Danuta Makowska
  1. Mam za sobą dwa kursy z ATS - jeden na trenera i drugi na instruktora fitness. Muszę przyznać, że znają się doskonale zarówno na przekazywaniu wiedzy jak i na ćwiczeniach co sprawia, że są najlepszym wyborem z wszystkich dostępnych szkoleń w tej specjalizacji.

    Krzysztof Mazur