[/vc_column]

SZKOLENIE TRENING SIŁOWY W WARSZAWIE

Szkolenie trening siłowy to pozycja obowiązkowa dla instruktora siłowni i trenera personalnego, a także każdej osoby, która interesuje się sportem oraz dba o wygląd swojego ciała. Sposób korzystania ze sprzętu na siłowni, rodzaje ćwiczeń, ilości powtórzeń muszą być dopasowane do sylwetki i wydolności organizmu. Dobranie odpowiednich technik, które pozwolą wypracować oczekiwany efekt treningowy są wyzwaniem każdego pracownika siłowni. Popularność ćwiczeń siłowych wzrasta, co widać po oblężeniu siłowni. Marzenie o idealnie ukształtowanej sylwetce to nie tylko pragnienie mężczyzn, ale również kobiet. Dopasowanie obciążania, sposobu i ilości powtórzeń są dylematem niejednej osoby. Pracownicy Akademii Trenerów Sportu udzielą wskazówek na co zwrócić uwagę, aby układać jakościowy plan treningowy. Zapoznasz się z bogatym wachlarzem ćwiczeń oraz sprzętem na siłowni. Kluczowa jest znajomość fizjologii, budowy ciała, wpływu obciążenia na wydolność organizmu. Szkolenie wzbogaci warsztat techniczny, a także wyposaży Cię w solidną dawkę wiedzy.

Nurtują Cię pytania dotyczące sposobu korzystania ze sprzętu, ilości powtórzeń czy efektywności wykonywanych ćwiczeń? Zaplanuj progres treningowy.

Spotkaj się renomowaną kadrą Akademii Trenerów Sportu na szkoleniu o treningu siłowym.

Szkolenie dedykowane jest:

 • trenerom fitness
 • instruktorom siłowni
 • trenerom personalnym
 • wszystkim pasjonatom sportu
 • nauczycielom wychowania fizycznego
 • osobom, które na siłowni ćwiczą intuicyjnie
trening-silowy SZKOLENIE TORUŃ

 

SZKOLENIE TRENING SIŁOWY

Program

 1. Podstawy anatomii
 2. Wysiłek fizyczny – fizjologia
 3. Rodzaje skurczów
 4. Hormony i układ nerwowy w treningu siłowym
 5. Obciążenie treningowe
 6. Dobór ćwiczeń siłowych
 7. Techniki wykonywanych ćwiczeń

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

Szkolenie 1 dniowe

Start 10.07.2021

CENA SZKOLENIA TRENING SIŁOWY

Łączna cena szkolenia trening siłowy to 349 zł.

CERTYFIKAT ZE SZKOLENIA 

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat z Akademii Trenerów Sportu, który jest potwierdzeniem posiadania kwalifikacji z zakresu treningu siłowego.

Dokument wydawany jest w języku polskim i angielskim. Upoważnia do pracy w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Każdy profesjonalny trener sportu powinien posiadać stosowne uprawnienia, które są udokumentowaniem posiadania specjalistycznej wiedzy niezbędnej do prowadzenia bezpiecznych i efektywnych ćwiczeń siłowych.

KADRA

W Akademii Trenerów Sportu pracują wykwalifikowani szkoleniowcy, których wiedza wynika z wieloletniego doświadczenia. Będziesz uczył się pod okiem renomowanej kadry, która ugruntuje Twoją wiedzę i rozwieje wszelkie wątpliwości w obrębie omawianego zakresu teoretycznego i praktycznego dotyczącego treningu siłowego.


SZKOLENIA W WARSZAWIE


BYŁEŚ NA SZKOLENIU TRENING SIŁOWY W WARSZAWIE? ZOSTAW NAM OCENĘ!

Zadzwoń teraz!