Szkolenie POZOWANIE I PREZENTACJA SCENICZNA | ATS-SPORT

Szkolenie „Pozowanie i prezentacja sceniczna” jest skierowane do przyszłych zawodniczek sportów sylwetkowych kategorii:

 • BIKINI

 • WELLNESS

 • BODYFITNESS/FIGURE federacji IFBB i NPC

Szkolenie jest również dla  aktywnych zawodniczek poszukujących właściwej kategorii odpowiadającej im naturalnym predyspozycjom oraz tych, które chcą podnieść poziom swoich występów na scenie. Szkolenie pozwoli zawodniczce podjąć świadomą decyzję o wyborze optymalnej dla siebie federacji i kategorii oraz przygotować się kompleksowo do występu na scenie, począwszy od pozowania i prezentacji indywidualnej, poprzez makijaż, fryzurę i jakość skóry, po nastawienie mentalne, zarządzanie swoimi emocjami i tremą podczas występu. Wszystkie te elementy pozwolą przygotować występ i wizerunek sceniczny na najwyższym światowym poziomie.
W szkoleniu mogą wziąć również udział trenerzy zawodniczek, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w obszarze pozowania i prezentacji scenicznej

Szkolenie Pozowanie i prezentacja sceniczna – lokalizacja

Szkolenie odbędzie się w Poznaniu , na obiekcie naszego partnera …. , które znajduje się na …….. Sale wyposażone są w lustra oraz są tylko do dyspozycji Akademii na czas szkolenia co daje komfort podczas zajęć z wykładowcą

Wykładowca – Joanna Ucińska

Od niemal 20 lat trener personalny i zawodniczka fitness sylwetkowego federacji IFBB – Mistrzyni Świata, Wicemistrzyni Świata, 6-krotna Mistrzyni Polski, 2-krotna zwyciężczyni Pucharu Polski oraz zdobywczyni zawodowej karty PRO.

Absolwentka biologii, specjalizacja: biologia człowieka (UAM), dyrygentury chóralnej (AM w Poznaniu) i kosmetologii (WSZUIE w Poznaniu).

Jej największą sportową fascynacją jest kształtowanie sylwetki za pomocą treningu siłowego z wykorzystaniem wiedzy z zakresu dietetyki, psychosomatyki, psychologii oraz…kosmetologii, dzięki której możliwe jest udoskonalenie wypracowanej treningami sylwetki poprzez poprawę wyglądu i jakości skóry.

Poza własnymi przygotowaniami do startów szkoli i przygotowuje zawodniczki kategorii kobiecych federacji IFBB i NPC: bikini/wellness/bodyfitness (figure), kładąc ogromny nacisk na kwestie pozowania i prezentacji scenicznej.

Poprzez intensywny rozwój osobisty stale poszerza swoją świadomość, empatię i wiedzę na temat psychosomatyki, somatopsychologii, zarządzania emocjami i przekonaniami.

„Praca nad sylwetką to nie tylko zastosowanie odpowiednich metod treningowych i żywieniowych.  Równie ważna jest świadomość własnego ciała i przekonań na swój temat oraz gotowość do zmiany tych przekonań, które nas ograniczają. Niezwykle istotne we wszystkim, co dotyczy ludzkiego ciała jest również uwzględnienie psychosomatycznych zależności, które determinują funkcjonowanie człowieka i które można w świadomy sposób wykorzystywać lub modyfikować” – tak Joanna przedstawia swoje holistyczne podejście do procesu treningowego.

Szkolenia i kursy, podczas których Joanna z dużą otwartością podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, zarówno w teorii, jak i w praktyce to m.in.  Indywidualny Kurs Trenera Personalnego, Pozowanie i prezentacja sceniczna, Świadome kształtowanie mięśni pośladkowych, Kształtowanie proporcji sylwetki w sportach sylwetkowych

Termin

18 maj 2024 r.

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportami sylwetkowymi, czy masz już pewne doświadczenie  na pewno wyniesiesz mnóstwo praktycznych informacji z tego szkolenia. Ogromnym atutem szkolenia jest nasze indywidualne podejście. Każdy z kursantów otrzyma indywidualne wskazówki dotyczące poprawy własnej skuteczności. Wykładowca podzieli się swoim 20 letnim doświadczeniem w sportach sylwetkowych i pozwoli zrealizować Tobie marzenia na temat sportów sylwetkowych

Przyłącz się do nas i wejdź na kolejny poziom swojej siły!

Joanna Ucińska

Joanna Ucińska

Wykładowca
Meet Fit Kurs trenera personalnego Kielce siłownia

Co zyskujesz w ramach kursu?

Pozowanie i prezentacja sceniczna
Szkolenie grupowe

Pln 1790
 • Szkolenie w formie stacjonarnej
 • Proste płatności PayU/BLIK
 • Możliwość uzyskania dofinansowania
 • Dostęp do materiałów po szkoleniu

Pozowanie i prezentacja sceniczna
Szkolenie indywidualne

Pln 2490
 • Szkolenie w formie stacjonarnej
 • Proste płatności PayU/BLIK
 • Możliwość uzyskania dofinansowania
 • Dostęp do materiałów po szkoleniu
 • Zajęcia 1 na 1 z wykładowcą
 • Dowolny termin szkolenia

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA