[/vc_column]

SZKOLENIE TRENING SIŁOWY W ZIELONEJ GÓRZE

W ATS poznasz techniki właściwego wykonywania ćwiczeń, aby trening przynosił realne rezultaty. Szkolenie dedykowane jest dla osobom, które chcą sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą technik treningowych i prawidłowego korzystania ze sprzętu na siłowni. Odpowiednio wykonywane ćwiczenia wpływają dodatnio na rozwój fizyczny i zwiększają możliwości funkcjonalne organizmu. Doświadczeni wykładowcy Akademii Trenerów Sportu pokażą, jak trener ma dobierać zestawy ćwiczeniowe, aby dawały efekt w postaci idealnie ukształtowanej sylwetki. Musisz uwzględniać specyfikę ruchu, częstotliwość i czas wykonywanych serii ćwiczeń. Nauczymy Cię, w jaki sposób ułożyć plan treningowy, dostosowany do możliwości fizycznych Twoich klientów. Szkolenie o profesjonalnym i efektywnym treningu siłowym to elementarz wiedzy każdego trenera personalnego i instruktora fitness.

Zajęcia siłowe są elementem każdego treningu. Chcesz mieć pewność, że ćwiczysz efektywnie? Ucz się od profesjonalistów w dziedzinie sportu.

Podnieś swoje kwalifikacje, solidna dawka wiedzy przekazanej przez doświadczonych pracowników Akademii Trenerów Sportu to must have trenera i instruktora.

trening-silowy SZKOLENIE TORUŃ

 SZKOLENIE Z TRENINGU SIŁOWEGO OBEJMUJE:         

 1. Podstawy anatomii
 2. Wysiłek fizyczny – fizjologia
 3. Rodzaje skurczów
 4. Hormony i układ nerwowy w treningu siłowym
 5. Obciążenie treningowe
 6. Dobór ćwiczeń siłowych
 7. Techniki wykonywanych ćwiczeń

Szkolenie przeznaczone jest dla:

 • trenerów fitness
 • instruktorów siłowni
 • trenerów personalnych
 • nauczycieli wychowania fizycznego
 • osób rozpoczynających „przygodę” na treningach siłowych, którzy ćwiczą intuicyjnie

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

Szkolenie 1 dniowe

Start szkolenia 11.07.2021

CENA SZKOLENIA 

CERTYFIKAT ZE SZKOLENIA 

Po ukończonym szkoleniu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje, wydawany w języku polskim i angielskim.

Stosowny certyfikat jest potwierdzeniem posiadania specjalistycznej wiedzy do prowadzenia zajęć siłowych. Taki dokument umożliwi Ci pracę nie tylko w Polsce, ale również w krajach UE.

KADRA

Doświadczona kadra wykwalifikowanych szkoleniowców pozwoli przyswoić wiedzę i uzyskać kompetencje niezbędne do wykonywania prawidłowo ćwiczeń. Pracownicy Akademii Trenerów Sportu to praktycy z wieloletnim doświadczeniem.


SZKOLENIA W ZIELONEJ GÓRZE


 

Zadzwoń teraz!