Start-Up Trenera Personalnego: Skuteczne Metody Rozpoczęcia Kariery | ATS-SPORT

Nikt nie może zaprzeczyć, że zrozumienie marketingu ma kluczowe znaczenie dla powodzenia biznesu trenerów osobistych. Właśnie dlatego stworzyliśmy kurs online, które jest najskuteczniejszym sposobem nauki podczas budowania i zarządzania firmą trenera personalnego. Pokażemy Ci jak zacząć budować swoją markę oraz pozyskiwać klientów podczas realizowanych modułów: Budowanie Wizerunku i Marki Osobistej, Networking i Budowanie Relacji, Strategie Promocji w Social Mediach, Ustalanie Cen za Usługi oraz wiele innych. Sprawdź jak możesz skorzystać!

 

Dla kogo jest ten kurs:

Kurs skierowany jest do:

  • trenerów personalnych
  • instruktorów fitness
  • osób trenujących rekreacyjnie planujące w przyszłości zostanie trenerem
  • osób zatrudnionych na siłowniach, zajmującymi się marketingiem
  • dla przedsiębiorców, działających w branży fitness 

Start-Up Trenera Personalnego – jak wygląda struktura kursu?

Kurs prowadzony jest w formie wygodnych warsztatów online oraz pracy na zadaniach dzięki dostępowi do zamkniętej grupy, utworzonej na potrzeby szkolenia. Moduły prowadzone są w sesjach 4 godzinnych. Podczas kursu realizujemy praktyczne zadania takie jak budowa oraz optymalizacja Twoich profili w social media, optymalizacja wizytówki w google oraz widoczności w internecie. Stworzymy wspólnie strategię biznesową, dzięki której będziesz realizował swoje założenia, poparte fachową wiedzą.  

Kadra

Kurs prowadzi Aleksandra Kałużna – współwłaścicieli oraz główny Manager Siłownia Panteon Gym. Związana z marketingiem internetowym oraz budowaniem silnych brandów od ponad 15 lat. Specjalizuje się w budowie strategii budowania marki oraz optymalizacją komunikacji z klientem. Od lat pomaga w budowaniu widoczności w sieci opiekując się profilami social media oraz wizytówkami google.

Grzegorz Zapłata – współwłaścicieli Siłownia Panteon Gym. Trener Personalny z wieloletnim stażem. Przedsiębiorca oraz szkoleniowiec. Stworzył autorski system, któy pomoaga trenerom zainstrnic w branży fitness oraz odnosić skucey. Koncentruje się bardzo mocno na praktycznych narzędziach, które ułatwiają pracę trenerom oraz sprawiają, że marketing da się lubić. 

 

Termin

18 maja 2024 r.

Nie ważne, czy dopiero prace z klientami jako trener, czy masz już pewne doświadczenie  na pewno wyniesiesz mnóstwo praktycznych informacji z tego szkolenia. Ogromnym atutem szkolenia jest nasze indywidualne podejście. Każdy z kursantów otrzyma indywidualne wskazówki dotyczące poprawy własnej skuteczności. Część otwarta zapewni możliwość uzyskania odpowiedzi na każde nurtujące pytanie. 

Przyłącz się do nas i wejdź na kolejny poziom!

SIłownia Panteon Zielona Góra
Kurs-Start-Up-Trenera-Personalnego

Co zyskujesz w ramach kursu?

Start-Up Trenera Personalnego: Skuteczne Metody Rozpoczęcia Kariery

Pln 1490
  • Kurs w formie online
  • Proste płatności PayU/BLIK
  • Możliwość uzyskania dofinansowania
  • Dostęp do materiałów po szkoleniu
  • Dostęp do zamkniętej grupy

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA