Szkolenie Trójbój Siłowy | ATS-SPORT

Zapraszamy na intensywne jednodniowe szkolenie poświęcone trójbojowi siłowemu, które zapewni Ci niezbędną wiedzę do uprawiania tej dyscypliny lub po prostu trenowania i poprawiania w bezpieczny sposób swojej siły maksymalnej. Nasze szkolenie skupia się na trzech ćwiczeniach: przysiadzie, wyciskaniu leżąc i martwym ciągu. Pod okiem doświadczonej trenerki i zawodniczki poznasz technikę wykonywania tych ćwiczeń, strategie treningowe i sposoby optymalizacji wydajności w każdym elemencie trójboju.

Dla kogo jest to szkolenie

Szkolenie skierowane jest do:

  • trenerów personalnych
  • osób trenujących rekreacyjnie na siłowni z celem treningowym nastawionym na budowanie siły maksymalnej
  • osób chcących w przyszłości startować w zawodach trójboju siłowego

Szkolenie Trójbój Siłowy – jak wygląda?

Nasze szkolenie rozpoczynamy od programowania rozgrzewki w trójboju, abyś mógł zminimalizować ryzyko kontuzji i przygotować swoje ciało do intensywnego treningu. Następnie omówimy techniki przysiadu, martwego ciągu i wyciskania na ławce płaskiej zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Będziemy szczegółowo analizować każdy ruch, abyś mógł poprawić swoją technikę i maksymalnie wykorzystać potencjał swojego ciała.

W ramach naszego szkolenia poznasz również podstawy programowania planów treningowych w trójboju siłowym. Nauczymy Cię, jak stosować metody treningowe, jak korzystać z skal RPE i RIR oraz jak dobierać ćwiczenia pomocnicze. Dowiesz się również, jak radzić sobie ze słabymi ogniwa oraz stagnacją w procesie budowania siły. Nasz program pokaże Ci, jak dobrać odpowiednią metodę treningową do Twojego poziomu zaawansowania.

Szkolenie Trójbój Siłowy – lokalizacja

Szkolenie odbędzie się w Kielcach, na obiekcie naszego partnera MeetFit Studio, które znajduje się na ul. Okrzei 66/108. Jest to nowoczesne miejsce do treningu, zapewniające maksymalny komfort. Podczas szkolenia rozwiejemy również wszelkie mity związane z trójbojem i podzielimy się ciekawostkami na ten temat. Nasz zespół ekspertów jest gotowy na wszelkie pytania i chętnie podzieli się swoją wiedzą.

Kadra

Szkolenie prowadzi Sylwia Karczmarczyk doświadczona trenerka personalna w MeetFit oraz zawodniczka trójboju siłowego z licznymi sukcesami.

Termin

6 kwietnia 2024 r.

 

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportami siłowymi, czy masz już pewne doświadczenie  na pewno wyniesiesz mnóstwo praktycznych informacji z tego szkolenia. Ogromnym atutem szkolenia jest nasze indywidualne podejście. Każdy z kursantów otrzyma indywidualne wskazówki dotyczące poprawy własnej skuteczności. Część otwarta zapewni możliwość uzyskania odpowiedzi na każde nurtujące pytanie. 

Przyłącz się do nas i wejdź na kolejny poziom swojej siły!

MEET-FIT-STUDIO-TRENINGU-PERSONLANEGO-KURS-TRENERA-PERSONALNEGO-KIELCE
Szkolenie-trojboj-silowy

Sylwia Karczmarczyk

Wykładowca
Meet Fit Kurs trenera personalnego Kielce siłownia
Meet Fit Kurs trenera personalnego Kielce siłownia

Co zyskujesz w ramach kursu?

Szkolenie Trójbój Siłowy

Pln 549
  • Szkolenie w formie stacjonarnej
  • Proste płatności PayU/BLIK
  • Możliwość uzyskania dofinansowania
  • Dostęp do materiałów po szkoleniu

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA