SZKOLENIE Z SUPLEMENTACJI W TORUNIU

Suplementacja to słowo, które jest coraz częściej odmieniane przez sportowców oraz osoby aktywne fizyczne. Właściwa i przemyślana suplementacja może skutkować dostarczeniem organizmowi odpowiednich produktów, których mu brakuje. Jednak musi się to odbywać wedle określonych reguł i wynikać z kompleksowej wiedzy trenera personalnego.

Czym jest suplementacja?

Suplementacja ma na celu dostarczenie organizmowi substancji, których brakuje do zrównoważonego i zdrowego rozwoju całego ciała. Suplementem jest każdy środek, który jest dostarczany do organizmu doustnie. Jego zadaniem jest uzupełniać dietę, a nie zastępować pełnowartościowych posiłków. Najczęściej w skład suplementu wchodzą minerały, witaminy, a także zioła lub inne składniki roślinne oraz aminokwasy, metabolity czy enzymy.

Właściwa suplementacja dla sportowców

Najczęściej z pomocy suplementów korzystają sportowcy oraz osoby aktywne fizycznie. Często stosują oni tego typu środki na własną rękę, jednak korzystniejszym rozwiązaniem jest korzystanie z pomocy właściwego specjalisty. Właściwa suplementacja powinna bowiem być dobrana indywidualnie do możliwości oraz potrzeb danego organizmu. Konieczne jest zatem ustalenie celu suplementacji, w zależności od intensywności oraz rodzaju przeprowadzanego treningu. Powinniśmy też z pomocą specjalisty określić czy celem suplementacji ma być nabranie masy, poprawienie ogólnej sprawności i kondycji organizmu czy schudnięcie.

Dla kogo dedykowane są szkolenia z suplementacji w Toruniu?

Szkolenie z suplementacji jest kierowane do wszystkich osób, które pracują podczas codziennych treningów z osobami aktywnymi fizycznie oraz sportowcami, to ich bowiem najczęściej dotyczy suplementacja. Szkolenia w Toruniu to szansa uzyskania merytorycznej wiedzy w zakresie właściwego używania suplementów oraz takiego ich stosowania, żeby zmaksymalizować pozytywny efekt, który może dać suplement. Szkolenie jest kierowane szczególnie do trenerów personalnych, instruktorów fitness. Ze szkolenia powinni też korzystać wszelkie osoby związane ze szkoleniem sportowców oraz pracujące w klubach sportowych.

suplementacja SSZKOLENIE TORUŃ

SZKOLENIE Z SUPLEMENTACJI – SZCZEGÓŁY

PROGRAM SZKOLENIA Z SUPLEMENTACJI W TORUNIU

  1. Dobór odpowiedniej suplementacji
  2. Suplementacja w odchudzaniu
  3. Suplementacja do budowania masy mięśniowej
  4. Suplementacja do sportów wydolnościowych
  5. Regeneracja organizmu
  6. Omówienie składników produktów suplementacji
  7. Przeciwwskazania

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

Szkolenie z suplementacji trwa 1 dzień.

CENA SZKOLENIA Z SUPLEMENTACJI

Łączna cena szkolenia z suplementacji to 299 zł.

CERTYFIKAT ZE SZKOLENIA 

Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający jego wiedzę z zakresu suplementacji.


SZKOLENIA W TORUNIU


BYŁEŚ NA SZKOLENIU Z SUPLEMENTACJI W TORUNIU? ZOSTAW NAM OCENĘ!

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
ATS-Sport
Product Name
SZKOLENIE Z SUPLEMENTACJI W TORUNIU
Price
PL 299
Product Availability
Available in Stock
Zadzwoń teraz!