Cześć, jestem Ania i na co dzień jestem instruktorką fitness, trenerem personalnym oraz dietetykiem. Z fitnessem związana jestem od 2002r. Ukończyłam Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, specjalność – dietetyka.

Przez kilka lat byłam prezenterem nowatorskiej formy fitness Kangoo Jumps na Międzynarodowej Konwencji Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness EU4YA w Poznaniu.

Prowadzę wszystkie zajęcia fitness od cardio przez siłowe, taneczne, kończąc na mentalnych i pro-zdrowotnych. Specjalizuję się w zajęciach  tanecznych a na stepie czuję się jak ryba w wodzie.  Uwielbiam prowadzić treningi personalne, treningi dla kobiet w ciąży oraz treningi na mięśnie dna miednicy. W ostatnim czasie rozwijam swoje umiejętności w  Aquafitness.

Od wielu lat szukam nowości w świecie Fitness dlatego jestem licencjonowaną instruktorką zajęć KANGOO JUMPS (to fitness w specjalnych butach do skakania) oraz POUND FIT (fitness z pałeczkami do perkusji). Te treningi zauroczyły mnie od pierwszych minut i ta miłość trwa do dziś. Te zajęcia to po prostu sam OGIEŃ! 

Anna Dyś