NAJBLIŻSZE KURSY – SŁUPSK

KURS na TRENERa PERSONALNY SŁUPSK

Czy zdarza Ci się, że będąc w pracy, nie możesz się doczekać, aż ją skończysz i pójdziesz na siłownię? Mamy rozwiązanie! Kurs trenera personalnego w Słupsku umożliwi Ci połączenie tego, co przyjemne, ze stabilnym zatrudnieniem i satysfakcjonującymi zarobkami.

Dlaczego powinieneś wybrać kurs na trenera personalnego w Słupsku?

Jeśli zależy Ci na zdobyciu dokumentu potwierdzającego ukończenie kursu oraz chcesz zostać profesjonalnym trenerem dzięki wiedzy zdobytej od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, pozwalającej skutecznie prowadzić swoich podopiecznych – wybierz Akademię Trenerów Sportu.

Tworząc kurs trenera personalnego w Słupsku, mieliśmy na celu zebranie ogromu doświadczeń i umiejętności naszych wykładowców. Uporządkowaliśmy je i przekształciliśmy w efektywny program edukacyjny, który w ciągu wielu godzin spędzonych na siłowni, pozwoli kursantom przygotować się do profesjonalnego wykonywania zawodu trenera personalnego.

Wybór naszej oferty pozwoli Ci poznać teoretyczne i praktyczne aspekty treningów. Nauczymy Cię, jak wybierać skuteczne techniki ćwiczeń w odniesieniu do wyznaczonych celów. Dowiesz się, jak przeprowadzać je w praktyce, by były bezpieczne i efektywne. Takie przygotowanie merytoryczne sprawi, że łatwo zbudujesz zaufanie klientów i pomożesz im dojść do wymarzonych sylwetek, poprawić stan zdrowia i samopoczucie. Jednym słowem – będziesz w stanie spełnić najważniejsze zadania jako dobry trener personalny.

Kto powinien wybrać się na kurs na trenera personalnego w Słupsku?

Akademia Trenerów Sportu kieruje swoje kursy do osób, które wyrażają zainteresowanie i pasjonują się sportem, zdrowym odżywianiem i aktywnym stylem życia. Jeśli wizja pracy z ludźmi wydaje Ci się atrakcyjna, a nie odstraszająca – zawód trenera personalnego pozwoli Ci ją zrealizować.

Kurs trenera personalnego w Słupsku daje Ci możliwość poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach. Dzięki temu tworzysz wartościowe kontakty już na początku swojej kariery. Wymiana opinii, odczuć oraz wzajemna inspiracja pozytywnie wpływają na uzyskiwane efekty. Dzięki temu Twój start w roli trenera personalnego podparty będzie wartościowym doświadczeniem.

Jak wygląda kurs trenera personalnego w Słupsku?

Zajęcia organizowane są małych, kilkunastoosobowych grupach. Takie rozwiązanie doskonale wpływa na jakość kursu. Każdy z uczestników ma dostęp do sprzętu, a prowadzący mogą obserwować postępy i odpowiednio na nie reagować. Dzięki temu kurs jest efektywniejszy, a Ty nauczysz się wszystkiego, co zaplanowaliśmy.

Na kurs trenera personalnego w Słupsku możesz uczęszczać w weekendy lub od poniedziałku do niedzieli. Dzięki temu jego ukończenie jest możliwe zarówno dla osób, które pracują, jak i dla tych, którym zależy na czasie.  Wszystko kończy się egzaminem, po którym wystawimy Ci dokumenty zaświadczające odbycie i zaliczenie kursu oraz twardą legitymację trenerską z unikalnym kodem w formie dowodu osobistego.

Gdzię odbywa sie kurs?

FIT GARAŻ

Wszystkie kursy oraz szkolenia organizowane są w ultranowoczesnym klubie otwartym z końcem września 2018 roku.

Aranżacja lokalu o powierzchni 1800 m2 zapewnia komfort oraz poczucie bezpieczeństwa dla naszych kursantów. Zapewniamy dostęp do najnowszego sprzętu i kameralną atmosferę.

Portale społecznościowe naszego partnera

5/5

SKORZYSTAJ Z OFERTY KURSU NA TRENERA PERSONALNEGO W TRYBIE INDYWDUALNYM

Kursy i szkolenia odbywają się na siłowni:

FIT GARAŻ >>Sprawdź!<<

kurs na trenera personalny słupsk
kurs trenera personalnego Słupsk
Fit Garaz Słupsk

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności