NAJBLIŻSZE KURSY – Kielce

Kurs Trener Personalny Kielce

Moda na zdrowy styl życia już dawno stała się obecna w każdej grupie wiekowej. Chęć wprowadzenia pozytywnych zmian i otwarcia się na nowe doświadczenia sprawia, że coraz więcej osób decyduje się skorzystać z usług trenera personalnego. To szansa dla Ciebie, by zacząć robić na poważnie to, co kochasz. Kurs trenera personalnego w Kielcach pozwoli Ci zamienić hobby w pracę!

Kurs trenera personalnego w Kielcach – dlaczego warto?

Oferta szkoleniowa Akademii Trenerów Sportu ukierunkowana jest na praktyczne aspekty pracy w branży sportowej. Decydując się na kurs trenera personalnego w Kielcach, zyskujesz kontakt z najlepszymi wykładowcami w Polsce. W jasny i przyjazny sposób przekażą Ci swoje doświadczenie i odpowiedzą na pytania podczas szkolenia.

Nasz program został przygotowany przez specjalistów, jest realizowany przez specjalistów i ma na celu wykształcić młodych specjalistów. Po ukończeniu kursu zostajesz kimś więcej niż trenerem personalnym. Zostajesz dobrym trenerem personalnym!

Jako kursant Akademii Trenerów Sportu możesz liczyć na zajęcia praktyczne wykonywane na profesjonalnym sprzęcie. Obiekt sportowy Endorfina Platinium w Kielcach zapewni odpowiednią przestrzeń i optymalne warunki do przeprowadzenia kursu. Dzięki temu zajęcia praktyczne realizowane są w swobodnej i komfortowej atmosferze.

Czy kurs na trenera personalnego w Kielcach jest dla Ciebie?

Podoba Ci się program, ale nie masz pewności, czy się sprawdzisz? Nie pozwól, by zwątpienie stanęło Ci na drodze!

  • Interesujesz się sportem, zdrowym stylem życia i odżywianiem?
  • Chcesz się rozwijać i stawać się lepszym w tym, co robisz?
  • Lubisz spędzać czas z ludźmi i praca z nimi to coś dla Ciebie?

Jeśli tak – nie widzimy innej możliwości. Musisz zostać trenerem personalnym. Nasza oferta skierowana jest do takich ludzi jak Ty.

W tym zawodzie poza kwalifikacjami liczy się odpowiednie podejście do ludzi, pasja do sportu i motywacja do osiągania coraz lepszych efektów, również u innych osób. Jeśli masz te wszystkie cechy i umiejętności – podejmij wyzwanie i zapisz się na kurs trenera personalnego w Kielcach.

Jak wygląda kurs na trenera personalnego w Kielcach?

Proces zdobywania kwalifikacji na Akademii Trenerów Sportu obejmuje dwie części: teoretyczną i praktyczną. Na wykładach poznasz m.in. zagadnienia z anatomii, fizjologii i dietetyki. Praktyka obejmuje zapoznanie z rodzajami treningów i sprzętem na siłowni.

Łącznie kurs trwa 50 godzin, podczas których zdobędziesz całą bazę wiedzy i umiejętności potrzebnych do wykonywania wymarzonego zawodu. Na końcu zweryfikujemy je egzaminem. Jego zaliczenie otworzy Ci drzwi do pracy w obiektach sportowych w Polsce i na świecie – otrzymasz certyfikat oraz międzynarodową legitymację potwierdzającą ukończenie kursu trenera personalnego w Kielcach.

Pracujesz w tygodniu? To nie problem. Do wyboru masz 2 tryby: weekendowy oraz tygodniowy (poniedziałek-niedziela). Dzięki temu możesz dostosować przebieg kursu do swojego grafiku.

kurs trener personalny warszawa
kurs na trenera personalnego oraz instruktora siłowni
kurs trener personalny
szkolenie trenera personalnego
kurs na trenera personalnego
Champion Toruń

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności