NAJBLIŻSZE KURSY – LUBLIN

KURS NA TRENERA PERSONALNEGO LUBLIN

Współcześnie coraz więcej osób, tak samo jak Ty, uświadamia sobie konieczność dbania o swoje ciało i uprawiania sportu. Nie każdy jednak wie, jak dobrać sobie ćwiczenia i dietę, by osiągnąć wymarzone efekty.

Dlatego trener personalny jest obecnie jednym z najbardziej potrzebnych zawodów. Niesie on za sobą nie tylko pewną pozycję na rynku pracy, ale i ważną misję. Ktoś taki pełni znaczącą rolę w drodze każdego klienta do dobrego samopoczucia i pewności siebie.

Dobra wiadomość – możesz nim zostać! Zapisz się na kurs trenera personalnego w Lublinie i zdobądź umiejętności oraz kwalifikacje do wykonywania tej pracy.

Dlaczego kurs trenera personalnego na Akademii Trenerów Sportu to odpowiedni wybór?

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na trenerów personalnych pojawia się wiele ofert różnej jakości. Dlatego osoby szukające najlepszego instruktora szczególnie mocno cenią sobie praktyczne umiejętności nabyte na profesjonalnych szkoleniach.

Zarówno kurs na trenera personalnego w Lublinie, jak i każde oferowane przez ATS szkolenie opiera się na zrównoważonym połączeniu teorii i praktyki. Dzięki zdobytej wiedzy będziesz rozumieć cel i działanie poszczególnych ćwiczeń. Zagadnienia, które poznasz w teoretycznej części kursu, przydadzą Ci się w praktyce. Kolejnych 25 godzin praktyki pozwoli bezpośrednio wykorzystać zdobytą wiedzę.

Kursy na Akademii Trenerów Sportu prowadzone są przez doświadczonych specjalistów. Dzięki temu, że dzielą się swoimi umiejętnościami, możesz w przyszłości stanąć na tym samym mistrzowskim poziomie.

Kto powinien iść na kurs trenera personalnego w Lublinie?

Najlepsi trenerzy personalni to ci, którzy mogą pochwalić się zarówno kwalifikacjami, jak i pasją do wykonywanej pracy. Jeśli dostrzegasz, jak ważną rolę ma aktywność fizyczna i chcesz pokazywać innym jej najlepsze strony, kurs na trenera personalnego w Lublinie jest stworzony dla Ciebie.

To doskonały wybór, jeśli zależy Ci na gruntownym przygotowaniu do pracy trenera od strony praktycznej oraz pogłębieniu specjalistycznej wiedzy. Dzięki temu będziesz w stanie rozpisać swoim klientom idealny plan treningowy, merytorycznie odpowiedzieć na pytania lub wątpliwości i skutecznie motywować. To właśnie o tym myślą ludzie, gdy mówią „profesjonalny trener” – i tego nauczysz się na Akademii Trenerów Sportu.

Jak wygląda kurs trenera personalnego w Lublinie?

Szkolenie podzielone jest na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Każda z nich zapewni Ci umiejętności będące nieodłącznym elementem Twojej przyszłej pracy jako trenera personalnego. Podczas pierwszych 25 godzin kursu na trenera personalnego w Lublinie zdobędziesz m.in. wiedzę o treningu funkcjonalnym, zdrowym kręgosłupie, stretchingu i odnowie biologicznej oraz poznasz podstawy dietetyki.

Druga część pozwoli Ci nauczyć się dobrze i bezpiecznie prowadzić treningi. Nauczysz się tu m.in.: prowadzić różne rodzaje treningów, korzystać ze sprzętu na siłowni i wykorzystywać techniki ćwiczeń kulturystycznych.

Kurs na trenera personalnego zakończony jest egzaminem. Po jego zaliczeniu otrzymasz zaświadczenie pozwalające Ci wykonywać zawód.

Gdzie organizowany jest kurs?

Realizacja kursu jest na siłowni naszego partnera CUBE GYM CZECHÓW

Sebastian Chudziak

Wykładowca

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności