NAJBLIŻSZE KURSY – Częstochowa

KURS TRENERA PERSONALNEGO CZĘSTOCHOWA

Spędzasz godziny na siłowni i cenisz sobie zdrowy styl życia? Teraz możesz zacząć zarabiać na tym, co do tej pory robiłeś dla przyjemności. Zamiast poprzestawać na uprawianiu sportu, pomagaj innym w osiąganiu kolejnych celów. Kurs  trenera personalnego w Częstochowie to szansa na przekształcenie pasji w pracę. Zdobądź certyfikat pozwalający na wykonywanie zawodu, a potem… zmieniaj życie innych i inspiruj do pokonywania siebie!

Kurs trenera personalnego w Częstochowie – czy warto wybrać Akademię Trenerów Sportu?

Kursów i szkoleń w całej Polsce jest wiele. Dlaczego nasza szkoła to wybór dla Ciebie? Nasze zajęcia odbywają się w doskonale wyposażonych obiektach sportowych. Dzięki temu jesteś przygotowany do pracy na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie. Jako jedna z najlepszych akademii sportowych nieustannie rozwijamy programy i dbamy o wysoki poziom nauczania. Chcemy szkolić specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Czas trwania kursu trenera personalnego w Częstochowie jest krótki w stosunku do ogromu informacji i umiejętności, które przyswoisz. To dlatego, że stawiamy wyłącznie na wiedzę przydatną w praktyce, bez zbędnych dodatków. Szanujemy Twój czas i pieniądze – z tego powodu oferujemy Ci bazę wiedzy niezbędną do rozpoczęcia pracy jako trener personalny.

Nawet najlepiej przygotowany program kursu byłby niczym bez naszych doświadczonych wykładowców. To oni podzielą się z Tobą doświadczeniem i umiejętnościami, które nabyli przez lata pracy w zawodzie. Nauczeni przez najlepszych – teraz mogą przekazać wiedzę Tobie. Zajęcia są prowadzone przez Karola Klimczyka.

Kurs trenera personalnego w Częstochowie – dla kogo?

Zastanawiasz się, czy to dla Ciebie? Dobry trener wyróżnia się nie tylko wiedzą, ale i skutecznym sposobem jej przekazywania. Potrafi pokierować podopiecznymi tak, by doprowadzić ich do celu, motywować i zachęcać do zmian.

Kurs trenera personalnego w Częstochowie jest dla Ciebie, jeśli:

– aktywność fizyczna i zdrowy styl życia są z Tobą na co dzień,

– chcesz zarażać innych swoją pasją do sportu,

– jesteś gotowy motywować i zachęcać innych do pozytywnych zmian,

– pragniesz przekształcić swoja pasję i zdobyć dochodowy zawód,

– chcesz działać jako trener personalny prowadzący swoją działalność gospodarczą i chcesz pozostać niezależny

Nie czekaj już ani chwili więcej, wybierz naszą szkołę i przejdź profesjonalny kurs, który przygotowuje uczestników do objęcia zawodu trenera personalnego oraz instruktora siłowni. Ponadto szkolenie daje uczestnikom możliwość zastosowania konkretnych kompetencji twardych niezbędnych do prowadzenia bezpiecznych i efektywnych sesji treningowych oraz kompetencji miękkich umożliwiających im komplementarną komunikację z podopiecznymi.

Zapisz się na najbliższy pasujący Ci termin i zarabiaj na swoim hobby!

Przebieg kursu trenera personalnego w Częstochowie

Kurs dostępny jest w wersji weekendowej (soboty i niedziele). Dzięki temu możesz połączyć go z pracą i innymi zajęciami w tygodniu.

Podczas pierwszych 20 godzin poznasz zagadnienia teoretyczne, które umożliwią przejście do etapu praktycznego. Nauczysz się podstaw anatomii i fizjologii człowieka, dowiesz się czegoś na temat zdrowego odżywiania i jego zaburzeń. Zostaną także omówione metody treningowe. Nauczymy Cię programować jednostki treningowe dla różnych grup docelowych. Periodyzacja okresów treningowych wraz z dobrze dobranym planem dietetycznym zapewni optymalny rozwój Twoim podopiecznym. Przekażemy Ci wiedzę jak zacząć sprzedawać treningi personalne oraz rozpocząć budowę własnej marki.

Część praktyczna  kursu trenera personalnego w Częstochowie obejmująca ok. 20 godzin szkoleniowych, pozwoli Ci zdobyć umiejętności prowadzenia poszczególnych rodzajów treningu. Dowiesz się, jak prowadzić trening obwodowy, funkcjonalny czy interwałowy. Skupimy się na tym aby Twoja forma była poprawna technicznie, tak abyś mógł pracować ze swoimi klientami i zastosować konkretne wzorce ruchowe w praktyce. Nauczysz się korzystać ze sprzętów na siłowni i w klubach fitness.

Pozytywny wynik egzaminu daje Ci przepustkę do wykonywania zawodu. Uzyskasz komplet certyfikatów w wersji polskiej oraz angielskiej oraz legitymację instruktorską w formie wygodnej karty, w formacie dowodu osobistego. Uzyskane uprawnienia będą honorowane przez pracodawców na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Gdzie organizowane są kursy na trenera personalnego oraz instruktor siłowni w Częstochowie?

Kursy oraz szkolenia uzupełniające prowadzone przez ATS-SPORT  organizowane są wyłącznie na obiektach o wysokim standardzie. Małe grupy oraz kameralna atmosfera, pozwoli Ci wygodnie skupić się na rozwoju wiedzy i umiejętności oraz daje Ci przestrzeń do wypróbowania wszystkich funkcjonalności sprzętu sportowego. Centrum Sportowo Rekreacyjne SCOUT SPORT w Częstochowie, gdzie organizowane są zajęcia znajduję się przy ul. Drogowców 12.

Ile kosztuje kurs trenera personalnego w Częstochowie?

Kurs w formie grupowej to wydatek 1590 zł; cena zawiera już egzamin końcowy oraz wydanie dokumentów potwierdzających pozytywne ukończenie szkolenia. Akademia Trenerów Sportu posiada wygodne formy płatności, dzięki którym jest możliwość rozbicia ceny na wygodne raty. Zainwestuj w siebie i zakup nasz kurs a my zajmiemy się resztą!

Osoby bezrobotne mogą odbyć kurs ZA DARMO

Osoby bezrobotne lub poszukujące pracy, zainteresowane naszą oferta, mogą uzyskać finansowanie z takich instytucji jak np. Fundusz Pracy, PFRON lub fundusze pomocowe Unii Europejskiej. Z  wnioskiem o sfinansowanie kursu należy zgłosić się do swojego Powiatowego Urzędu Pracy. Osoby zatrudnione w firmach związanych z branżą zdrowia i fitness także mogą dostać dofinansowanie w ramach KFS (Krajowego Funduszu Szkoleniowego) lub BUR (Baza Usług Rozwojowych).

Pomagamy z wypełnieniem wniosku i dopełnieniem formalności!

 

 

Zajęcia odbywają się na siłowni SCOUT SPORT Częstochowa
scout sport siłownia częstochowa
Zajęcia prowadzi:

Karol Klimczyk

Wykładowca

Damian Piwowarczyk

Wykładowca
Kurs trenera personalnego
szkolenie trenera personalnego

NAJBLIŻSZE KURSY – Częstochowa

Sprawdź relacje z kursu

ATS w liczbach

< 0
absolwentów
0
miast w Polsce
0 %
skuteczności