Sebastian Chudziak – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej ( kierunek Wychowanie Fizyczne) oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ( kierunek Zdrowie Publiczne ), certyfikowany trener personalny, instruktor sportu AWF o specjalności kulturystyka, uczestnik licznych szkoleń i warsztatów.

Doświadczenie z treningiem siłowym zdobywa od 2004 roku, a od około 2009 roku prowadził treningi – najpierw znajomym, z czasem profesjonalnie jako trener. Oprócz sportów siłowych ma wieloletnie doświadczenie także ze sztukami walk, pływaniem, bieganiem, treningiem ogólnorozwojowym, crossowym, funkcjonalnym i ogólnym przygotowaniem motorycznym.

Sebastian Chudziak od 2017 roku jest wykładowcą w Akademii Trenerów Sportu. Przeprowadził wiele edycji kursów na trenera personalnego oraz instruktora siłowni w trybie grupowym oraz trybie indywidualnym. Wielu z jego podopiecznych pracuje aktualnie w zawodzie trenera personalnego z sukcesami.

Od dziecka zainteresowany funkcjonowaniem człowieka, przede wszystkim zagadnieniami związanymi ze zdrowiem i jakością życia, odżywianiem, psychologią, fizjologią i medycyną. Jego głównym hobby jest zdobywanie i poszerzanie umiejętności . Do jego pozostałych zainteresowań należy także analiza i selekcja informacji, marketing, sprzedaż, rozwój osobisty, statystyka, informatyka i tworzenie treści. 

sebastian chudziak

Sebastian Chudziak

Wykładowca

KURSY PROWADZONE PRZEZ WYKŁADOWCĘ

PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE