Sebastiana Tyszkowski –  trener pływania i wielokrotny mistrz Polski. Sebastian, absolwent renomowanych uczelni sportowych w Polsce, to nie tylko były członek Kadry Narodowej w pływaniu, ale również dyplomowany trener pływania oraz instruktor odnowy biologicznej.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Białymstoku, Sebastian to nie tylko utalentowany pływak, ale także wykwalifikowany trener i pedagog. Jego droga do mistrzostwa nie była łatwa – pełna wyrzeczeń, ciężkiej pracy i wyzwań. Ale każda chwila spędzona na basenie, każdy trening i każdy sukces, umocniły jego determinację i pasję do tego, co robi.

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu jako sportowiec i nauczyciel, Sebastian od lat prowadzi Szkołę Pływania Swimpoint, gdzie kształci kolejne pokolenia pasjonatów wodnych sportów. Jego zaangażowanie nie kończy się na prowadzeniu szkoły – jako wykładowca i szkoleniowiec w ATS-SPORT, przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie innym kursantom z całej Polski.

Sebastian Tyszkowski to również wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu, zarówno w kategorii juniorów, seniorów, jak i master, a nawet był rekordzistą Polski. Jego pasja do pływania nie słabnie, czego dowodem są niedawne sukcesy na Mistrzostwach Polski Masters oraz udział w Mistrzostwach Świata Masters.

Zafascynowany wodnym światem, Sebastian Tyszkowski nieustannie rozwija się jako trener i przekazuje swoją wiedzę z pasją i zaangażowaniem. Jeśli szukasz eksperta w dziedzinie pływania, Sebastian to osoba, na którą możesz liczyć.

Sebastian Tyszkowski - wykładowca ATS-SPORT

Sebastian Tyszkowski

Wykładowca

KURSY PROWADZONE PRZEZ WYKŁADOWCĘ

PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE