Wykładowca w Akademii Trenerów Sportu od 2016 roku. Przeprowadził ponad 500 godzin szkoleniowych, prowadzi kurs na trenera personalnego w wersji grupowej oraz indywidualnej. Trener osobisty, który w sporcie działa blisko dekadę. Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem w trakcie odbywania służby wojskowej, i przez wiele lat dotknąłem różnych rodzajów aktywności fizycznej.

Od amatorskich sportów walki, czynne uprawianie kalisteniki i street workoutu, po dźwiganie ciężkich rzeczy, czyli trójbój siłowy. Nigdy nie ograniczałem się tylko do jednej dyscypliny, ciesząc się najbardziej rozwojem mojego ciała i dążeniem do perfekcji w każdym możliwym ruchu.

Pracuje z klientami, którzy są zarówno amatorami, jak i czynnie uprawiają sport. Mam pod swoimi skrzydłami, zarówno skoczka spadochronowego, zawodniczkę MTB, osoby trenujące sporty walki, ale także osoby, które po prostu chciały nauczyć się ruszać, chciały schudnąć, bądź nabrać masy mięśniowej, czy też wracają do jakiejkolwiek aktywności po urazach i kontuzjach.

Tomasz Hałas, w trakcie swojej pracy z klientami, współpracuję z doświadczonymi fizjoterapeutami i dietetykami, co daje gwarancję kompleksowej, profesjonalnej i w pełni bezpiecznej współpracy. Ja osobiście skupiam się na prowadzeniu treningowym, układaniu planów treningowych, nauce poprawnej techniki i naprawieniu dysbalansu strukturalnego. Współpracując ze mną, nigdy nie będziecie zamknięci w jednym schemacie działania, uważam, że do każdej osoby z osobna trzeba podejść indywidualnie, nie tylko treningowo, ale i psychologicznie i z każdym z podopiecznych należy udać się spersonalizowaną drogą prowadzącą do realizacji jego założeń i celów, z którymi do mnie przyszedł.

Wybrane kursy i szkolenia:
-Trener personalny 
-Instruktor Kalisteniki i Street Workout z ramienia Ghetto Workout
-Instruktor Trójboju siłowego 
-Instruktor Fitness
-Podstawy dwuboju siłowego – warsztaty prowadzone przez Dmitriego Klokova
-Podstawy dwuboju siłowego – warsztaty prowadzone przez Marcina Muzińskiego
-Podstawy Girevoy Sport/Kettlebell Lifting – warsztaty prowadzone przez Wojciecha Zimoląga
-Kettlebells in Workout level 1i2 – warsztaty prowadzone przez Michała Szulejewskiego
-Podstawy trójboju siłowego 
-Warsztat z techniki i wariacji ćwiczeń: Przysiad, Martwy ciąg, wyciskanie leżąc 
-Programowanie treningowe w sportach siłowych 
-Szkolenia z poprawy mobilności i stabilizacji

tomasz-halas kurs trenera personalnego Toruń

Tomasz Hałas

Wykładowca

KURSY PROWADZONE PRZEZ WYKŁADOWCĘ

PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE